Mandalina

Mandalina

Şeftali

Şeftali

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Bergamot

Bergamot

Aldehitler

Aldehitler

Sümbülteber

Sümbülteber

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Yasemin

Yasemin

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

69

20-60

1995

10571

kalıcılık

% 64

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 26

YAZ
sonbahar

% 30

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 41

GÜNDÜZ
gece

% 59

GECE
captcha
Bundan yılar önce ablamın parfümü vardı.gizli gizli kullanırdım.😆 bana kızıyordu yine kullanıyordum. Lafın kısası 7 sene sonra o muhteşem kokuyu buldum.yılarca aradım bulamadım çünkü şişe değişmişti o yüzden bulamıyordum. Artık buldum 😍😍
Yıllardır kullanıyorum.( 15 -16 yıl en az )En favori parfümüm. İnşallah üretimden vazgeçilmez.
Çok ağır geldi hacı yağından hallice çok pişman oldum. Tavsiye etmediğim bir ürün
Rare Gold'ı yıllar önce severek kullanmıştım. Hala sevdiğimi düşündüm, bu yüzden sipariş verdim ve geçen hafta tekrar uzun bir aradan sonra aldım. Hayal kırıklığına uğradım çünkü artık bu kokunun kalın sıcaklığını alamıyorum. Şişe de farklı görünüyor. Değişime uğradığı kesin. Keşke eski halinde bıraksaydın Avon.
Güneşli ylang ylang, sulu şeftali, beyaz çiçekler ve sıcak amber ile zengin bir parfüm. Diğerlerinin söyledikleri gibi, bu gerçekten fiyatına göre kat kat daha pahalı kokuyor. Bu utangaç bir parfüm değildir ve daha soğuk aylarda giymek en iyi tercih olacaktır. Yazın rahatsız edebilir.
Bu kokuyu anlamak için biraz zaman gerekli. Üst notalar burunda ekşi bir his veriyor. Yaklaşık 20 dakika sonra, çok güzel bir beyaz çiçekli şeftali kokusu alacaksınız. Ancak, açılış nedeniyle rahatsız oldum.
Sofistike ve şehvetli ama her zaman kullanacağım bir tip değil. Kötüleyemem de ama hoşuma gidiyor. Şişe tasarımını da beğeniyorum. Belki sizin tarzınıza uygun olabilir ve daimi kullanırsınız. Denemenizi tavsiye ederim. Almadan önce bir bakın
Parfümü aldığımda gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Ağır parfümleri severim ve hiçbir zaman bir problemim olmadı ama bu baş ağrısı yaptı. Etrafımdaki herkes nefret ediyor. Kötü bir şekilde güçlü yani rahatsız edici. Kehribarın yanında vanilya kokusu almıyorum. Kötü seçim bunu ve bir daha asla satın almam.
Her ne kadar amberimsi bir üsle daha fazla sarı altın çiçek kokusu hissi veren şişeye sahip olsa da, beyaz olanlarla dolu olduğuna şaşırdım. Çok güzel kokuyor.
Şeftali, kehribar ve bazı çiçeklerle başlar. Bu altın bir şeftali kokusu. Aldehitler ile daha az yoğun ve havadar olsa da tresora benzer bir duygu verir. Çiçeklerin ne olduğunu çıkarmak zor ama sanırım ylang ylang var. Yoğun şeftali kokusu alıyorum.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm