Avon Rare Gold Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Mandalina

Mandalina

Şeftali

Şeftali

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Bergamot

Bergamot

Aldehitler

Aldehitler

Sümbülteber

Sümbülteber

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Yasemin

Yasemin

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

69

20-60

1995

8177

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 66

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 53

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 47

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 32

İLKBAHAR
yaz

% 21

YAZ
sonbahar

% 26

SONBAHAR
kış

% 21

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 47

GÜNDÜZ
gece

% 53

GECE

Rare Gold Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Rare Gold parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir14224
Çok ağır geldi hacı yağından hallice çok pişman oldum. Tavsiye etmediğim bir ürün
misafir6674
Rare Gold'ı yıllar önce severek kullanmıştım. Hala sevdiğimi düşündüm, bu yüzden sipariş verdim ve geçen hafta tekrar uzun bir aradan sonra aldım. Hayal kırıklığına uğradım çünkü artık bu kokunun kalın sıcaklığını alamıyorum. Şişe de farklı görünüyor. Değişime uğradığı kesin. Keşke eski halinde bıraksaydın Avon.
misafir17829
Güneşli ylang ylang, sulu şeftali, beyaz çiçekler ve sıcak amber ile zengin bir parfüm. Diğerlerinin söyledikleri gibi, bu gerçekten fiyatına göre kat kat daha pahalı kokuyor. Bu utangaç bir parfüm değildir ve daha soğuk aylarda giymek en iyi tercih olacaktır. Yazın rahatsız edebilir.
misafir9936
Bu kokuyu anlamak için biraz zaman gerekli. Üst notalar burunda ekşi bir his veriyor. Yaklaşık 20 dakika sonra, çok güzel bir beyaz çiçekli şeftali kokusu alacaksınız. Ancak, açılış nedeniyle rahatsız oldum.
misafir15041
Sofistike ve şehvetli ama her zaman kullanacağım bir tip değil. Kötüleyemem de ama hoşuma gidiyor. Şişe tasarımını da beğeniyorum. Belki sizin tarzınıza uygun olabilir ve daimi kullanırsınız. Denemenizi tavsiye ederim. Almadan önce bir bakın
misafir21243
Parfümü aldığımda gerçekten hayal kırıklığına uğradım. Ağır parfümleri severim ve hiçbir zaman bir problemim olmadı ama bu baş ağrısı yaptı. Etrafımdaki herkes nefret ediyor. Kötü bir şekilde güçlü yani rahatsız edici. Kehribarın yanında vanilya kokusu almıyorum. Kötü seçim bunu ve bir daha asla satın almam.
misafir23365
Her ne kadar amberimsi bir üsle daha fazla sarı altın çiçek kokusu hissi veren şişeye sahip olsa da, beyaz olanlarla dolu olduğuna şaşırdım. Çok güzel kokuyor.
misafir14955
Şeftali, kehribar ve bazı çiçeklerle başlar. Bu altın bir şeftali kokusu. Aldehitler ile daha az yoğun ve havadar olsa da tresora benzer bir duygu verir. Çiçeklerin ne olduğunu çıkarmak zor ama sanırım ylang ylang var. Yoğun şeftali kokusu alıyorum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.