Avon Rare Pearls Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Rare Pearls Bayan Parfüm

Avon Rare Pearls içerisinde gül , erik , bal ve biber ile açılışını yapan 2004 yılında piyasaya sunulmuş bayanlar için hazırlanan çiçeksi bir koku. Sıcak tabanında alt notalarında güzel misk , sandal ağacı ve paçuli ile cildi okşayan bir yapıya sahiptir. Ayrıca parfüm içerisinde manolya hakimdir. Bu parfümü 50ml ( 1.7 fl.oz. ) EDP olarak bulabilirsiniz.

Üst Nota
Brezilya gülağacı

Brezilya gülağacı

Bal

Bal

Erik

Erik

Orta Nota
Manolya

Manolya

Alt Nota
Paçuli

Paçuli

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

Avon Rare Pearls Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Rare Pearls Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 58 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 70 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 68 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
70%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
68%
58 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
62%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
38%
29 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
40%
Parfüm geceye uygun
GECE
60%
30 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
85%
Orta Nota
10%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
21%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
28%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
21%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
31%
29 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2004 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 68
19964 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Rare Pearls Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
29 Adet Oy Kullanılarak
63 Puan Aldı

Avon Rare Pearls Bayan Parfüm Yorumları

Bu, sonbaharın somutlaşmış halidir, ancak şişenin görünümüne göre bunu hiç yansıtmıyor. Aroma zengindir, ancak ölçülü olarak, karabiberli tatlı bal var.
Çiçeklerin, polenlerin ve balın çok güçlü, ezici aroması. Odunsu ekşi-sıcak taban. Aroma çok güzel ama zengin, bence biraz ağır.
Uzun zaman önce bir mağazada denemiştim ve beğenmiştim. Bana verildiğinde benim için uygun olmadığını hemen anladım. Belki de kışı beklemek gerekiyordu. Soğuk havadda deneyeceğim.
Hiçbir yerde böyle bir koku bulamıyorum ve nedense şu anda Avon onları tedarik etmiyor.Belki birisi bize onu nerede bulacağınızı söyler.
Bu kadar hassas bir tasarım ve bu kadar cesur bir içerik. Kucak dolusu manolya ve böğürtlen reçeli, bal ve baharatların tatlılığı.
Bu koku beni gerçek incilerin böyle kokması gerektiğine hemen ikna etti. Koku oldukça uyumlu, bu yüzden kesinlikle giyeceğim ama sadece kışın, o zaman denediğim kış kokularının büyük çoğunluğu kadar kibirli ve ısrarcı boğucu değil.
Bana moleküler parfümeri hatırlatıyor. Bazen bu Bulgari'den bir ametist gibi görünüyor ama bir süre sonra Bulgari'nin daha ilginç olacağını anlıyorsunuz.
Benim için bu koku lüksle ilişkilendiriliyor, görünüşe göre bu yıl hanımlardan, çok pahalı arabalardan inen ve serveti yüksek genç kadınlardan sık sık duyuyorum. Ama mesele bu bile değil, zevkle giyinmiş, bakımlı kadınların bu kokusu bence.
Yazın sıklıkla kullanırım. hoşuma gidiyor
Büyülü. Benim için bu, bana 0 uyan bir koku. Kullandığımda bileğimden nefes alıp veriyorum, öyle ki oksijen fazlalığından başım dönmeye başlıyor. Sabahtan akşama kadar ciltte kalıyor
Yalvarırım söyleyin. Bu parfümleri nereden sipariş verebilirim? Heryere baktım. Artık yok. Ve parfümü gerçekten çok seviyorum.
Orijinal, şık koku. İnci takılar gibi her yere uygundur ve herkese yakışır.
Parlak ve yoğun aroma, bol miktarda acı bal ve karabiberli manolya. Aroma olgun, çok yoğun. İş arkadaşım çok seviyor ve sık sık kullanıyor.
Eski şisesindeki kaliteyi neden bozdunuz kokusu hiç kalıcı deil şimdi. Bişeyide bozmayın yaa
abimin bana ilk doğum günü hediyesi idi. Çok özel anlamı var bu parfümün benim için ve gayet hoş bir kokusu olduğunu söyleyebilirim.
Güzel, masum ve eski moda türünde tatlı çiçek kokusu. Biber ve bal sadece bir ipucu verir ama ikisi de ezici değil.
Odunsu ve misk temelini çok net bir şekilde alıyorum ama taze ve hafif kalıyor. Bu harika bir koku. Zarif ve biraz farklı.
Her zaman duş jeli ve losyonu satın alıp projeksiyon ve uzun ömürlülüğü arttırıyorum.
Fiyat için, tatlı çiçeklerden hoşlanıyorsanız gayet iyi.
Başka bir güzel ucuz Avon parfümü. Bütün notaları çok iyi ... kremsi beyaz çiçek kokusu. Rahat. Güzel :)
İyi uzun ömürlü ve çok güzel beyaz bir çiçek kokusu. Etkileyici parfüm değerine istinaden daha başarılı.
Çok ucuz. Ama Avon Pure Poison daha iyi. Bunun yerine onu satın almanızı ve tasarruf etmenizi öneririm.
Bu beyaz bir çiçek diye bahsetmişler ama bence değil. Herhangi bir ortam için yumuşak ve oldukça rahat aynı zamanda kokuyu güvenli buluyorum.
Çok hoş bir koku.
Güzel, tatlı, kremsi, beyaz çiçekler ve balın karmaşık olmayan kokusu. Çok kadınsı, hemen hemen her fırsatta kaçırmıyor ucuzdan alıyorum.
ilkbahar, yaz için uygundur.
Güzel, tatlı, kremsi, beyaz çiçekler ve balın karmaşık olmayan kokusu. Çok kadınsı, hemen hemen her fırsatta kaçırmıyor ucuzdan alıyorum.
ilkbahar, yaz için uygundur.
Bu çok iyi bir karışım. Bu benim kokum değil ama şaşırtıcı bir şekilde ucuz olmasına rağmen başarılı.
Pearls in kokusunu katalogdan aldim ve cok etkiledi beni hemen siparis verdim cok memnunum. Sisesini bile atmaya kiyamiyorum :-)
Ben 30yaşında bir öğretmenim. Ve bu parfüm kokusunu yıllarca aradım. Anasınıfı öğretmenimin kokusuydu ve hep çok hoşuma giderdi. Yıllar sonra bir öğrencimde bu kokuyu farkettim ve hemen aldım. Çok mutluyum.
Farklı bir parfüm kalıcılığı çok iyi kullananlardan hangi parfüm diye sorup aldığım bir parfüm yalnız ağır kokulara hassas kişilere göre değil özellikle üst notalarda çok yoğun burda ben varım diyor.
Yillardir vazgecemedigim,begenerek kullandigim bir koku. Ben ona cennetin kokusu adini verdim.
Bunu güzel bir genç bayan arkadaşımdan hediye olarak aldım. Mükemmel.
Son zamanlarda bunu, Avon broşürümdeki 'koku için sürtünme' sayfalarından birinde kokladım. Çok güzel koktuğunu düşündüm. Broşürdeki ile aynı şekilde mi kokuyor merak ediyorum.
Bu fiyatı için gerçekten güzel bir parfüm. Parlaklık ve tazelik barındırıyor. Ayrıca, biraz vintage hissi ile şık kokuyor. Bir çeşit sabunlu ama iyi bir şekilde hazırlanmış. Artı şişe çok güzel.
Bana beyaz bir pamuklu hırkayı hatırlatıyor.
Önce biberlerin yanında biraz çiçek ve bal hissedeceksiniz. Yaklaşık 30 dakika sonra daha fazla biber üste çıkıyor. Eski, boğucu, iğrenç veya çok kimyasal değildir. Bu büyüleyici ve farklı bir parfüm, ama herkesin beğeneceği anlamına gelmez. O yüzden kullanan biri varsa bir deneyin. Bazı kişilere belirli bir süre sonra hafif baş ağrısı oluşturabilir. (yoğun)
Resmi durumlarda kullanılabilecek mükemmel bir koku. Hassas manolya ve güçlü biberle birlikte süper uyumlu. Baldan sadece biraz sıcaklık hissediliyor. ismi bu kokuya gerçekten çok isabetli bir isim.
Kokuyu seviyorum, annem bu kokuya benzer parfümler kullanıyor. Kendine güvenen kadınların nasıl koktuğunu betimliyor. Yağmurlu günler için mükemmel olduğunu düşünüyorum. Bir şekilde çok rahatlatıcı buluyorum.
Avon parfümlerini sevdiğimi söyleyemem ama bu model bir harika. İyi bir fiyat için de en güzel kokulardan biri. İmza kokum.
Bu çok güzel bir koku. İlk spreyde havadar bir manolya ile çok yumuşak bir bal ve bebek pudrası kokuları var. Çiçeğin çok güçlü olmadığı, fakat fark edilemediğini ve bunun da çok hoş olduğunu düşünüyorum. Çok tatlı ve yumuşak kadınsı bir koku. Bu konuda çok mutluyum ve uzun süre bunu kullanmayı düşünüyorum..
Erik ve biberin yanı sıra, paçuli de fark edilir. Eminim bu, olgun bir klasik hanımefendi için uyarlanmış ama birçok hanımefendi de sevecektir :) Bence ağır bir parfüm, ama uzun süren bir özel durum için gerçekten uygun.
Bu baştan çıkarıcı bir şekilde sarsılmaz ama canlandırıcıdır. Bu ilginç ve sıra dışı bir profesyonel kadın parfümü. Pembe biber ve misk bana Jennifer Aniston tarafından oluşturulan model olan Capter One'ı hatırlatıyor.
Bazı insanların bunu neden vintage / büyükanne kokusu gibi görebileceğini anlayabiliyorum. İçinde misk olmalı. Bence yumuşak, rahat, sıcak ve feminen kokuyor. Soğuk havalarda daha iyi. Hiçbir şey burnumu rahatsız etmiyor, kremsi ve dengeli. Bence romantik bir parfüm. Kesinlikle üst düzey bir parfüm gibi kokuyor. Fiyat için büyük değer.
Parfümlere yaş özelliği belirlemekten nefret ediyorum ama bu yaşlı bir bayanın / anneannenin giyeceği bir şey gibi kokuyor. Tüm yaşlı bayanlar ya da büyükanneler böyle kokuyor demiyorum. Büyükannem her zaman klas kokuyor, ama bu çok tarihli ve eski kokulu. Çok sert ve güçlü. Manolya'yı seviyorum ve balla güzel bir bahar ya da yaz kokusu olacağını düşündüm. Gerçekten sert bir parfüm kokusu dışında ne olduğunu anlayamıyorum. Diğer Avon kokularını çok severim ama bu çok sert ve ucuz kokudur. Bunu kimseye tavsiye edemem.
Bunu daha önce aldım, 2 gün boyunca kullandım ve kendimi çok çekici ve kendine güvenen bir şekilde hissediyorum. Çok uzun ömürlüdür. Seni tanınabilir kılıyor. Evet modern, şık ve karakteristik bir tarzı olabilir ama biraz büyük anne kokusu gibi :)
Bunun eski versiyonu, küçük bir sprey şişesinde biraz daha iyi idi sanki. Bunda biberin ne kadar belirgin olduğunu görünce şaşırdım. 10 yıl önce bunu daha düzenli kullandığımı hatırlıyorum. Manolya her zaman daha önce fark ettiğim en önemli şeydi, ama şimdi orası biber ve odunsu şeylerle kapanmış. Kalıcılık iyi ama bence kokuyu bozmuşlar.
Bana nazik sabunlu bir kokuyu hissettiriyor. Ama iyi bir şekilde değil. Yine de diğer insanlara hoş kokuyor. Ben beğenmedim.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER