Brezilya gülağacı

Brezilya gülağacı

Bal

Bal

Erik

Erik

Manolya

Manolya

Paçuli

Paçuli

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 85

orta nota oranı
Orta Nota

% 10

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

68

20-60

2004

11341

kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 62

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 38

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 21

İLKBAHAR
yaz

% 28

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 31

KIŞ
gündüz

% 40

GÜNDÜZ
gece

% 60

GECE
captcha
Güzel, masum ve eski moda türünde tatlı çiçek kokusu. Biber ve bal sadece bir ipucu verir ama ikisi de ezici değil.
Odunsu ve misk temelini çok net bir şekilde alıyorum ama taze ve hafif kalıyor. Bu harika bir koku. Zarif ve biraz farklı.
Her zaman duş jeli ve losyonu satın alıp projeksiyon ve uzun ömürlülüğü arttırıyorum.
Fiyat için, tatlı çiçeklerden hoşlanıyorsanız gayet iyi.
Başka bir güzel ucuz Avon parfümü. Bütün notaları çok iyi ... kremsi beyaz çiçek kokusu. Rahat. Güzel :)
İyi uzun ömürlü ve çok güzel beyaz bir çiçek kokusu. Etkileyici parfüm değerine istinaden daha başarılı.
Çok ucuz. Ama Avon Pure Poison daha iyi. Bunun yerine onu satın almanızı ve tasarruf etmenizi öneririm.
Bu beyaz bir çiçek diye bahsetmişler ama bence değil. Herhangi bir ortam için yumuşak ve oldukça rahat aynı zamanda kokuyu güvenli buluyorum.
Çok hoş bir koku.
Güzel, tatlı, kremsi, beyaz çiçekler ve balın karmaşık olmayan kokusu. Çok kadınsı, hemen hemen her fırsatta kaçırmıyor ucuzdan alıyorum.
ilkbahar, yaz için uygundur.
Güzel, tatlı, kremsi, beyaz çiçekler ve balın karmaşık olmayan kokusu. Çok kadınsı, hemen hemen her fırsatta kaçırmıyor ucuzdan alıyorum.
ilkbahar, yaz için uygundur.
Bu çok iyi bir karışım. Bu benim kokum değil ama şaşırtıcı bir şekilde ucuz olmasına rağmen başarılı.
Pearls in kokusunu katalogdan aldim ve cok etkiledi beni hemen siparis verdim cok memnunum. Sisesini bile atmaya kiyamiyorum :-)
Ben 30yaşında bir öğretmenim. Ve bu parfüm kokusunu yıllarca aradım. Anasınıfı öğretmenimin kokusuydu ve hep çok hoşuma giderdi. Yıllar sonra bir öğrencimde bu kokuyu farkettim ve hemen aldım. Çok mutluyum.
Farklı bir parfüm kalıcılığı çok iyi kullananlardan hangi parfüm diye sorup aldığım bir parfüm yalnız ağır kokulara hassas kişilere göre değil özellikle üst notalarda çok yoğun burda ben varım diyor.
Yillardir vazgecemedigim,begenerek kullandigim bir koku. Ben ona cennetin kokusu adini verdim.
Bunu güzel bir genç bayan arkadaşımdan hediye olarak aldım. Mükemmel.
Son zamanlarda bunu, Avon broşürümdeki 'koku için sürtünme' sayfalarından birinde kokladım. Çok güzel koktuğunu düşündüm. Broşürdeki ile aynı şekilde mi kokuyor merak ediyorum.
Bu fiyatı için gerçekten güzel bir parfüm. Parlaklık ve tazelik barındırıyor. Ayrıca, biraz vintage hissi ile şık kokuyor. Bir çeşit sabunlu ama iyi bir şekilde hazırlanmış. Artı şişe çok güzel.
Bana beyaz bir pamuklu hırkayı hatırlatıyor.
Önce biberlerin yanında biraz çiçek ve bal hissedeceksiniz. Yaklaşık 30 dakika sonra daha fazla biber üste çıkıyor. Eski, boğucu, iğrenç veya çok kimyasal değildir. Bu büyüleyici ve farklı bir parfüm, ama herkesin beğeneceği anlamına gelmez. O yüzden kullanan biri varsa bir deneyin. Bazı kişilere belirli bir süre sonra hafif baş ağrısı oluşturabilir. (yoğun)
Resmi durumlarda kullanılabilecek mükemmel bir koku. Hassas manolya ve güçlü biberle birlikte süper uyumlu. Baldan sadece biraz sıcaklık hissediliyor. ismi bu kokuya gerçekten çok isabetli bir isim.
Kokuyu seviyorum, annem bu kokuya benzer parfümler kullanıyor. Kendine güvenen kadınların nasıl koktuğunu betimliyor. Yağmurlu günler için mükemmel olduğunu düşünüyorum. Bir şekilde çok rahatlatıcı buluyorum.
Avon parfümlerini sevdiğimi söyleyemem ama bu model bir harika. İyi bir fiyat için de en güzel kokulardan biri. İmza kokum.
Bu çok güzel bir koku. İlk spreyde havadar bir manolya ile çok yumuşak bir bal ve bebek pudrası kokuları var. Çiçeğin çok güçlü olmadığı, fakat fark edilemediğini ve bunun da çok hoş olduğunu düşünüyorum. Çok tatlı ve yumuşak kadınsı bir koku. Bu konuda çok mutluyum ve uzun süre bunu kullanmayı düşünüyorum..
Erik ve biberin yanı sıra, paçuli de fark edilir. Eminim bu, olgun bir klasik hanımefendi için uyarlanmış ama birçok hanımefendi de sevecektir :) Bence ağır bir parfüm, ama uzun süren bir özel durum için gerçekten uygun.
Bu baştan çıkarıcı bir şekilde sarsılmaz ama canlandırıcıdır. Bu ilginç ve sıra dışı bir profesyonel kadın parfümü. Pembe biber ve misk bana Jennifer Aniston tarafından oluşturulan model olan Capter One'ı hatırlatıyor.
Bazı insanların bunu neden vintage / büyükanne kokusu gibi görebileceğini anlayabiliyorum. İçinde misk olmalı. Bence yumuşak, rahat, sıcak ve feminen kokuyor. Soğuk havalarda daha iyi. Hiçbir şey burnumu rahatsız etmiyor, kremsi ve dengeli. Bence romantik bir parfüm. Kesinlikle üst düzey bir parfüm gibi kokuyor. Fiyat için büyük değer.
Parfümlere yaş özelliği belirlemekten nefret ediyorum ama bu yaşlı bir bayanın / anneannenin giyeceği bir şey gibi kokuyor. Tüm yaşlı bayanlar ya da büyükanneler böyle kokuyor demiyorum. Büyükannem her zaman klas kokuyor, ama bu çok tarihli ve eski kokulu. Çok sert ve güçlü. Manolya'yı seviyorum ve balla güzel bir bahar ya da yaz kokusu olacağını düşündüm. Gerçekten sert bir parfüm kokusu dışında ne olduğunu anlayamıyorum. Diğer Avon kokularını çok severim ama bu çok sert ve ucuz kokudur. Bunu kimseye tavsiye edemem.
Bunu daha önce aldım, 2 gün boyunca kullandım ve kendimi çok çekici ve kendine güvenen bir şekilde hissediyorum. Çok uzun ömürlüdür. Seni tanınabilir kılıyor. Evet modern, şık ve karakteristik bir tarzı olabilir ama biraz büyük anne kokusu gibi :)
Bunun eski versiyonu, küçük bir sprey şişesinde biraz daha iyi idi sanki. Bunda biberin ne kadar belirgin olduğunu görünce şaşırdım. 10 yıl önce bunu daha düzenli kullandığımı hatırlıyorum. Manolya her zaman daha önce fark ettiğim en önemli şeydi, ama şimdi orası biber ve odunsu şeylerle kapanmış. Kalıcılık iyi ama bence kokuyu bozmuşlar.
Bana nazik sabunlu bir kokuyu hissettiriyor. Ama iyi bir şekilde değil. Yine de diğer insanlara hoş kokuyor. Ben beğenmedim.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm