Beyaz çiçekler

Beyaz çiçekler

Orman meyveleri

Orman meyveleri

Greyfurt

Greyfurt

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

68

20-60

2016

5609

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 59

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 33

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 67

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 26

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 30

KIŞ
gündüz

% 48

GÜNDÜZ
gece

% 52

GECE
captcha
Kesinlikle çok beğendim. Tekrar sipariş vermek istedim son birkaç kampanyada yoktu. Takip ediyorum. Fiyatı da uygun olursa alacağım.
BEN ÇOK BEĞENDİM BANA GÖRE KOKU DİYECEĞİM BİR MODEL İDİ. MAALESEF AVON KALDIRIŞ GALİBA.
Genellikle AVON kokularına pek yaklaşmıyorum ama bu çok güzel. Madem ilgilenmiyorsun nerden biliyorsun diyorsanız bir arkadaşım kullanıyor ve çok dikkatimi çekti. Ben kesinlikle greyfurtun o hoş kokusunu aldım ve düşündüğüm şeyde aradığım greyfurtta tam bu olsa gerek diyerek kendime de bir şişe aldım. Güzel ve uygun fiyatlı bir parfüm.
Hafif bir hindistan cevizi tabanı ile beyaz çiçekler sizi karşılayacak. Ben çok hoş bir güneş losyonu gibi kokuyor :) Beyaz çiçekler tarafından konuşmak gerekir ise bana britney spears kokusunu hatırlatıyor. Çok iyi yapılmış bir Avon kokusu. Yazın aşırı ısınan bir havada kullanabileceğiniz özel bir yaz kokusu.
Şişeyi kokladığımda araba kokusu gibi geldi. Belki deride farklı bir koku olacaktı. Ben de denedim ama yine de benim için araba kokusundan hiç bir farkı yok. Macburen aldım ambalajını da açtım. Arabamda kullanıyorum :D
Avon parfümlerinin birçoğu aralarında benzerlikler var ama bu farklıydı. Estee Lauder'ın Tuberouse Gardenia modeline neredeyse çok yakın. Her zaman beklediğim gibi de bir kopyası :D Keşke daha uzun sürse tadından yenmez :P
Bunu sevdiğimi söylemiyorum ama Avon'un yeni lansmanlarının içerisine eklenmiş tipik Avon kokusu diyebilirim. Son derece ilgi çekici bir şey değil. Bunu uzun bir süre Avon'dan alınacağını sanmıyorum . Çünkü zor bir şekilde beğenilecek bir koku.
Benim üzerimde Armani Code kokusuna benzer bir hal aldı fakat daha az şipre ve daha sentetik beyaz çiçeklere sahip :) Hala güzel bir koku. Fiyatıda çok iyi bence.
Ben sadece bunu denemek için birkaç test tüpü aldım. Modern Avon kokularının kesinlikle büyük bir hayranı değilim. Bu yüzden kör alış yapmak istemedim ve tam bir şişe satın almadım. Değerlendirmeleri okuduktan sonra merak ediyorum. Kesinlikle bir İlkbahar - Yaz parfümü ve ben Kış sonunda tam bir şişe satın almaya karar verdim kızlar.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm