Avon Rare Platinum Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Beyaz çiçekler

Beyaz çiçekler

Orman meyveleri

Orman meyveleri

Greyfurt

Greyfurt

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

68

20-60

2016

4650

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 57

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 26

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 74

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 37

İLKBAHAR
yaz

% 21

YAZ
sonbahar

% 16

SONBAHAR
kış

% 26

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 44

GÜNDÜZ
gece

% 56

GECE

Rare Platinum Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Rare Platinum parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir2680
Kesinlikle çok beğendim. Tekrar sipariş vermek istedim son birkaç kampanyada yoktu. Takip ediyorum. Fiyatı da uygun olursa alacağım.
OFRE
BEN ÇOK BEĞENDİM BANA GÖRE KOKU DİYECEĞİM BİR MODEL İDİ. MAALESEF AVON KALDIRIŞ GALİBA.
zeyna
Genellikle AVON kokularına pek yaklaşmıyorum ama bu çok güzel. Madem ilgilenmiyorsun nerden biliyorsun diyorsanız bir arkadaşım kullanıyor ve çok dikkatimi çekti. Ben kesinlikle greyfurtun o hoş kokusunu aldım ve düşündüğüm şeyde aradığım greyfurtta tam bu olsa gerek diyerek kendime de bir şişe aldım. Güzel ve uygun fiyatlı bir parfüm.
pelina
Hafif bir hindistan cevizi tabanı ile beyaz çiçekler sizi karşılayacak. Ben çok hoş bir güneş losyonu gibi kokuyor :) Beyaz çiçekler tarafından konuşmak gerekir ise bana britney spears kokusunu hatırlatıyor. Çok iyi yapılmış bir Avon kokusu. Yazın aşırı ısınan bir havada kullanabileceğiniz özel bir yaz kokusu.
necla
Şişeyi kokladığımda araba kokusu gibi geldi. Belki deride farklı bir koku olacaktı. Ben de denedim ama yine de benim için araba kokusundan hiç bir farkı yok. Macburen aldım ambalajını da açtım. Arabamda kullanıyorum :D
Monolyahanim
Avon parfümlerinin birçoğu aralarında benzerlikler var ama bu farklıydı. Estee Lauder'ın Tuberouse Gardenia modeline neredeyse çok yakın. Her zaman beklediğim gibi de bir kopyası :D Keşke daha uzun sürse tadından yenmez :P
ezgi
Bunu sevdiğimi söylemiyorum ama Avon'un yeni lansmanlarının içerisine eklenmiş tipik Avon kokusu diyebilirim. Son derece ilgi çekici bir şey değil. Bunu uzun bir süre Avon'dan alınacağını sanmıyorum . Çünkü zor bir şekilde beğenilecek bir koku.
Duyguismet
Benim üzerimde Armani Code kokusuna benzer bir hal aldı fakat daha az şipre ve daha sentetik beyaz çiçeklere sahip :) Hala güzel bir koku. Fiyatıda çok iyi bence.
Burcu
Ben sadece bunu denemek için birkaç test tüpü aldım. Modern Avon kokularının kesinlikle büyük bir hayranı değilim. Bu yüzden kör alış yapmak istemedim ve tam bir şişe satın almadım. Değerlendirmeleri okuduktan sonra merak ediyorum. Kesinlikle bir İlkbahar - Yaz parfümü ve ben Kış sonunda tam bir şişe satın almaya karar verdim kızlar.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.