Avon Rare Platinum Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Rare Platinum Bayan Parfüm

Avon Rare Platinum bayanlar için meyveli çiçek kokusu. Bu yeni bir koku olup Rare Platinum 2016 yılında piyasaya çıktı. Parfümde beyaz çiçekler, beyaz orman meyveleri ve beyaz greyfurt bulunuyor.

Üst Nota
Beyaz çiçekler

Beyaz çiçekler

Orta Nota
Orman meyveleri

Orman meyveleri

Alt Nota
Greyfurt

Greyfurt

Avon Rare Platinum Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Rare Platinum Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 54 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 59 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
69%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
59%
54 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
33%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
67%
27 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
48%
Parfüm geceye uygun
GECE
52%
27 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
80%
Orta Nota
15%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
26%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
22%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
22%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
30%
27 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 68
7221 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Rare Platinum Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
26 Adet Oy Kullanılarak
61 Puan Aldı

Avon Rare Platinum Bayan Parfüm Yorumları

Kesinlikle çok beğendim. Tekrar sipariş vermek istedim son birkaç kampanyada yoktu. Takip ediyorum. Fiyatı da uygun olursa alacağım.
BEN ÇOK BEĞENDİM BANA GÖRE KOKU DİYECEĞİM BİR MODEL İDİ. MAALESEF AVON KALDIRIŞ GALİBA.
Genellikle AVON kokularına pek yaklaşmıyorum ama bu çok güzel. Madem ilgilenmiyorsun nerden biliyorsun diyorsanız bir arkadaşım kullanıyor ve çok dikkatimi çekti. Ben kesinlikle greyfurtun o hoş kokusunu aldım ve düşündüğüm şeyde aradığım greyfurtta tam bu olsa gerek diyerek kendime de bir şişe aldım. Güzel ve uygun fiyatlı bir parfüm.
Hafif bir hindistan cevizi tabanı ile beyaz çiçekler sizi karşılayacak. Ben çok hoş bir güneş losyonu gibi kokuyor :) Beyaz çiçekler tarafından konuşmak gerekir ise bana britney spears kokusunu hatırlatıyor. Çok iyi yapılmış bir Avon kokusu. Yazın aşırı ısınan bir havada kullanabileceğiniz özel bir yaz kokusu.
Şişeyi kokladığımda araba kokusu gibi geldi. Belki deride farklı bir koku olacaktı. Ben de denedim ama yine de benim için araba kokusundan hiç bir farkı yok. Macburen aldım ambalajını da açtım. Arabamda kullanıyorum :D
Avon parfümlerinin birçoğu aralarında benzerlikler var ama bu farklıydı. Estee Lauder'ın Tuberouse Gardenia modeline neredeyse çok yakın. Her zaman beklediğim gibi de bir kopyası :D Keşke daha uzun sürse tadından yenmez :P
Bunu sevdiğimi söylemiyorum ama Avon'un yeni lansmanlarının içerisine eklenmiş tipik Avon kokusu diyebilirim. Son derece ilgi çekici bir şey değil. Bunu uzun bir süre Avon'dan alınacağını sanmıyorum . Çünkü zor bir şekilde beğenilecek bir koku.
Benim üzerimde Armani Code kokusuna benzer bir hal aldı fakat daha az şipre ve daha sentetik beyaz çiçeklere sahip :) Hala güzel bir koku. Fiyatıda çok iyi bence.
Ben sadece bunu denemek için birkaç test tüpü aldım. Modern Avon kokularının kesinlikle büyük bir hayranı değilim. Bu yüzden kör alış yapmak istemedim ve tam bir şişe satın almadım. Değerlendirmeleri okuduktan sonra merak ediyorum. Kesinlikle bir İlkbahar - Yaz parfümü ve ben Kış sonunda tam bir şişe satın almaya karar verdim kızlar.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER