Ahududu

Ahududu

Mango

Mango

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

61

18-40

2015

4803

kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 41

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 59

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 30

İLKBAHAR
yaz

% 15

YAZ
sonbahar

% 30

SONBAHAR
kış

% 26

KIŞ
gündüz

% 48

GÜNDÜZ
gece

% 52

GECE
captcha
Ben hiç beğenmedim.. Zehir gibi ahududu kokuyor. Beklediğim ahududu kokusu bu değildi.
Avon'un bu inanılmaz kokusuyla vahşi ve özgür olun. Satın almalısınız. Şiddetli tavsiye :D
Oldukça hoş bir koku. Saf ahududu kokuyorum. İstemediğim ve keyif almadığım hiçbir şey yok. Hoş olmayan bir kokuya ihtiyacım vardı ve bu bence benim için harika bir seçim. Tavsiye ediyorum.
Ahududulu limonata içtiniz mi? Uzun ömürlülük ve farkedilirlik zayıf olduğu için bunu daha fazla bir kolonya veya vücut spreyi olarak sınıflandırırım. Sulu mango yumuşamadan önce son derece keskin bir ahududu ile açılıyor. Bu kokuda ben azda olsa beyaz ahşap alıyorum. Çantanızda yaz için harika bir 'beni al' kokusu.
Basit bir koku.. Ahududu ve mango temelinde yatıyor. Bir çocuğun yaz aylarında giyebileceği bir şey gibi kokuyor. Üzerinde soslu dondurma düşünün. Meyveli ve eğlenceli. Sevenlere göre içerik bakımından öneririm.
Şişesi küçük ve kullanışlı. Herhangi bir torbaya veya çantaya rahatlıkla sığabilir. Ben parfümde böyle şişe konusunda da önem veriyorum. Hemde içeriği hoşuma giden bir parfüm ise yanımdan ayırmak istemediğimden. Gerçekten beğendim, çünkü bana kullandığım zaman yeni ve sıcak bir his veriyor. Tatlı ve çok sakinleştirici. Ben bazen nar gibi notaları veya soda ile karıştırılmış özel bir içkiyi hissediyorum. Ama iyi bir şekilde. Bence herhangi bir kız bunu rahatlıkla ister. Fiyatıda çok makul. Yaz ve gündüz kullanım kıyafetleri için iyi. Günlük kullanım için öneririm. Masum kokusu :) Bu tür kokuları sevdiğim için mutlaka bir şişe daha alacağım
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm