Avon Scent Essence - Blushing Raspberry Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Ahududu

Ahududu

Mango

Mango

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

61

18-40

2015

4253

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 37

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 63

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 26

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 42

SONBAHAR
kış

% 21

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 47

GÜNDÜZ
gece

% 53

GECE

Scent Essence - Blushing Raspberry Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Scent Essence - Blushing Raspberry parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir9920
Ben hiç beğenmedim.. Zehir gibi ahududu kokuyor. Beklediğim ahududu kokusu bu değildi.
misafir12620
Avon'un bu inanılmaz kokusuyla vahşi ve özgür olun. Satın almalısınız. Şiddetli tavsiye :D
sebi
Oldukça hoş bir koku. Saf ahududu kokuyorum. İstemediğim ve keyif almadığım hiçbir şey yok. Hoş olmayan bir kokuya ihtiyacım vardı ve bu bence benim için harika bir seçim. Tavsiye ediyorum.
kadriye
Ahududulu limonata içtiniz mi? Uzun ömürlülük ve farkedilirlik zayıf olduğu için bunu daha fazla bir kolonya veya vücut spreyi olarak sınıflandırırım. Sulu mango yumuşamadan önce son derece keskin bir ahududu ile açılıyor. Bu kokuda ben azda olsa beyaz ahşap alıyorum. Çantanızda yaz için harika bir 'beni al' kokusu.
guler
Basit bir koku.. Ahududu ve mango temelinde yatıyor. Bir çocuğun yaz aylarında giyebileceği bir şey gibi kokuyor. Üzerinde soslu dondurma düşünün. Meyveli ve eğlenceli. Sevenlere göre içerik bakımından öneririm.
necla
Şişesi küçük ve kullanışlı. Herhangi bir torbaya veya çantaya rahatlıkla sığabilir. Ben parfümde böyle şişe konusunda da önem veriyorum. Hemde içeriği hoşuma giden bir parfüm ise yanımdan ayırmak istemediğimden. Gerçekten beğendim, çünkü bana kullandığım zaman yeni ve sıcak bir his veriyor. Tatlı ve çok sakinleştirici. Ben bazen nar gibi notaları veya soda ile karıştırılmış özel bir içkiyi hissediyorum. Ama iyi bir şekilde. Bence herhangi bir kız bunu rahatlıkla ister. Fiyatıda çok makul. Yaz ve gündüz kullanım kıyafetleri için iyi. Günlük kullanım için öneririm. Masum kokusu :) Bu tür kokuları sevdiğim için mutlaka bir şişe daha alacağım

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.