Avon Scent Essence - Lime Verbena​ Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Limon

Limon

Limon mine çiçeği

Limon mine çiçeği

Frezya

Frezya

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

64

18-50

2016

3971

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 64

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 53

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 47

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 21

İLKBAHAR
yaz

% 37

YAZ
sonbahar

% 26

SONBAHAR
kış

% 16

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 37

GÜNDÜZ
gece

% 63

GECE

Scent Essence - Lime Verbena​ Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Scent Essence - Lime Verbena​ parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir23031
Bu küçük güzellik, Scent Essences adlı benzer kokuda satıldığı için radarımdan sıyrıldı. Hepsi 30 ml'lik bir şişede geliyor ve başlangıçta denediğim Sparkly Citrus modelinden sonra, yaz aylarında Lime Verbena'yı denemek zorunda kaldım . Bir yaz kokusu olarak rakipsiz. Hepiniz ateşli ve yapışkan olduğunuzda ve sadece kafanızı buzdolabında tutmak istediğinizde bu parfümü kullanıp rahatlayabilirsiniz. Yazın o çok sert sıcağında ihtiyacın olan şey bu. Limon ve verbena rakipsiz bir yeşil kombinasyon. Bence içeriği mükemmel bir kalitedir.
hlya41
Güzel bir koku ve elimde bir tane mevcut. Kalıcılığı uzun sürmez ancak ihtiyaç duyduğunuzda tazeleyerek gerçek limon otu kokusunun hoşluğuna ulaşabilirsiniz...
kadriye
Annem bu kounun Eau Belle D'Azzaro'yı hatırlattığını söylüyor. Bana çok belirsiz bir koku gibi geldi. Benzerliği konusunda aynı fikir değilim ve kalıcılığının uzun sürmediğini düşünüyorum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.