Şakayık

Şakayık

Frezya

Frezya

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

65

18-50

2014

6812

kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 44

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 56

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 15

İLKBAHAR
yaz

% 26

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 26

KIŞ
gündüz

% 41

GÜNDÜZ
gece

% 59

GECE
captcha
Parfüm çok güzel, temiz bir tasarım. Koku çok hoş, güzellik ve saç ürünleri gibi kokuyor. Çok taze. Sanki sadece duş aldım ve üzerinizden kalan şampuan kokusu gibi. Genç bir kız için güzel bir parfüm.
O kadar hafifki kokuyu hissetmekte zorlanıyorum. Bunun yerine alberto sego v.kr modeli öneririm. Taş gibi hemde çok kalıcı
Yıllardan beri kullandığım ve beğendiğim süper bir koku. Yorumlara aldanmayın. O kadar da uçucu değil. Çiçek kokuları sevenler için uygun. Fiyatta uygun.
Ne çok hafif nede ağır. Şişesi şekerli bir kokuymuş gibi andırıyor ama alakası yok ona göre alın.
Mis gibi temizlik kokuyor ama çok kalıcı değil
Bu kokuyu çok seviyorum. Hiç de yıkıcı olmayan güzel tatlı kokulu bir ürün. Pek çok kişi Avon kokularının kalıcı olmadığı konusunda şikayetçi olsa da, dürüstçe bunun cildimde bütün gün kalıcılığının sürdüğünü söyleyebilirim. Bütün gün hoş ve güzel kokuyorum. Yada öyle hissettiriyor. Çevremdekiler de aynı görüşte.
Açık, taze, pembe, havadar, son derece temiz ve bana çiçek açan bir bahçede yürüyüş yaptığımı hissettiren özel bir koku. Üst notalar çok ferahlatıcıdır ve kurumuş hali de kesinlikle harika. Küçük bir fiyata büyük bir parfüm.
Kokuyu seviyorum ama kalıcılığı uzun sürmüyor. Kapalı alanlarda çalışanlar için iyidir. Avon kokusundan olan modeller konusunda yorum yapmak gerekirse birçok kokusunu severim ve avonun kokusunun ömrünü uzatmak için gerçekten bir şeyler yapılmalı.
Kabul ediyorum, kalıcılığı ve fark edilirliği kesinlikle uzun ve fark edilir değil. Herhangi bir frezya kokusunu da tespit edemiyorum. sadece tatlı bir koku. Benim kişisel görüşüm. Ucuzluğuna rağmen güzel bir koku diye kullanıyorum.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm