Bergamot

Bergamot

Mandalina

Mandalina

Frezya

Frezya

Narenciye

Narenciye

Greyfurt çiçeği

Greyfurt çiçeği

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

65

20-50

2014

2655

kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 46

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 54

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 18

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE
captcha
Çok uzun ömürlü değil ama günlük kullanım için çok ferahlatıcı. Narenciye notaları patlıyor.
Yaz için harika taze narenciye kokusu. Sıcak havalarda kötü olmayan bir süre dayanıklı. Verilen paraya göre de yorum yapmak lazım. Sonuçta bir tom ford veya alberto sego değil.
Yakın zamanda aldım. İnanılmaz derecede taze olduğuna katılıyorum. Narenciye kokusu sadece pozitif yönde aşırı yüklenir. Tatlı frezya, narenciye kokularının patlamasını kontrol altında tutuyor. Bundan başka onunla ilgili hiçbir şey yazamıyorum. Maalesef uzun sürmüyor. İdare eder.
Çok çok çok taze bir parfüm.
Acı taze diye tanımlıyorum. Biraz erkeksi bir koku. Neredeyse bir deodorant gibi kokuyor.
Bu koku annemden bana bir hediyeydi. Ben narenciye notalarına aşığım. Bu yüzden bu parfümü çok seviyorum. Şişe bir çanta içinde taşımak için gayet ideal tasarlanmış.
Minimalist ve mükemmel boyuttadır. Narenciye kokusu güçlü, güzel çiçeklerle ayarlanmış vaziyette. Uzun ömürlü değil ama sıcak yaz günlerinde kullanılacak bir parfüm olduğundan dolayı buharlaşma maalesef yüksek oluyor. Sıcak günler için harika olduğunu düşünerek yaz mevsimine istinaden kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca Alberto Sego Zeugma modelini de buna en büyük rakip olarak görüyorum. Sego 10 kat daha kalıcı en aızndan.
Geçtiğimiz yılın yaz aşkı :) Günde birkaç kez uygulanması gerekiyor. Şişe tasarımı kullanışlıdır ve kokuda fiyatının gayet üzerinde.
Tekrar gözden geçiriyorum çünkü bana farklı kokmaya başladı. Yoksa burnum mu iyileşti mi? :D Önceden hiç sevmediğim bir parfümdü. En az dört saat kalıcılığı sürdü. Oysa daha önce yarım saat içinde tamamen ortadan kaybolduğundan kullanmamaya karar vermiştim. Başarılı bir narenciye kokusu.
Bu modeli bugün aşırı sıcaklıktan dolayı kullandım. Ferahlatıcı bir koku olduğunu önceki kullanımlarından dolayı zaten biliyorum. Bunu spreylediğimde süper taze bir güne giriş yapıyor ve kendimi iyi hissediyorum. Greyfurt notaları benim üzerimde yaygın ve fevkalade uzun ömürlü. Ancak ucuz kokan bir şeyler var. Fiyatı da zaten ucuz ve bu yüzden özgürce kullanabiliyorum.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm