Avon Scent Essence - Sparkly Citrus Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Mandalina

Mandalina

Frezya

Frezya

Narenciye

Narenciye

Greyfurt çiçeği

Greyfurt çiçeği

Vetiver

Vetiver

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

65

20-50

2014

2226

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 30

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 55

GÜNDÜZ
gece

% 45

GECE

Scent Essence - Sparkly Citrus Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Scent Essence - Sparkly Citrus parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
sebi
Çok uzun ömürlü değil ama günlük kullanım için çok ferahlatıcı. Narenciye notaları patlıyor.
ozgeozdemir
Yaz için harika taze narenciye kokusu. Sıcak havalarda kötü olmayan bir süre dayanıklı. Verilen paraya göre de yorum yapmak lazım. Sonuçta bir tom ford veya alberto sego değil.
nur
Yakın zamanda aldım. İnanılmaz derecede taze olduğuna katılıyorum. Narenciye kokusu sadece pozitif yönde aşırı yüklenir. Tatlı frezya, narenciye kokularının patlamasını kontrol altında tutuyor. Bundan başka onunla ilgili hiçbir şey yazamıyorum. Maalesef uzun sürmüyor. İdare eder.
halime
Çok çok çok taze bir parfüm.
happygirl
Acı taze diye tanımlıyorum. Biraz erkeksi bir koku. Neredeyse bir deodorant gibi kokuyor.
Monolyahanim
Bu koku annemden bana bir hediyeydi. Ben narenciye notalarına aşığım. Bu yüzden bu parfümü çok seviyorum. Şişe bir çanta içinde taşımak için gayet ideal tasarlanmış.
Minimalist ve mükemmel boyuttadır. Narenciye kokusu güçlü, güzel çiçeklerle ayarlanmış vaziyette. Uzun ömürlü değil ama sıcak yaz günlerinde kullanılacak bir parfüm olduğundan dolayı buharlaşma maalesef yüksek oluyor. Sıcak günler için harika olduğunu düşünerek yaz mevsimine istinaden kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca Alberto Sego Zeugma modelini de buna en büyük rakip olarak görüyorum. Sego 10 kat daha kalıcı en aızndan.
duyguc
Geçtiğimiz yılın yaz aşkı :) Günde birkaç kez uygulanması gerekiyor. Şişe tasarımı kullanışlıdır ve kokuda fiyatının gayet üzerinde.
hlya41
Tekrar gözden geçiriyorum çünkü bana farklı kokmaya başladı. Yoksa burnum mu iyileşti mi? :D Önceden hiç sevmediğim bir parfümdü. En az dört saat kalıcılığı sürdü. Oysa daha önce yarım saat içinde tamamen ortadan kaybolduğundan kullanmamaya karar vermiştim. Başarılı bir narenciye kokusu.
sude
Bu modeli bugün aşırı sıcaklıktan dolayı kullandım. Ferahlatıcı bir koku olduğunu önceki kullanımlarından dolayı zaten biliyorum. Bunu spreylediğimde süper taze bir güne giriş yapıyor ve kendimi iyi hissediyorum. Greyfurt notaları benim üzerimde yaygın ve fevkalade uzun ömürlü. Ancak ucuz kokan bir şeyler var. Fiyatı da zaten ucuz ve bu yüzden özgürce kullanabiliyorum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.