Avon Secret Fantasy Wonderland Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Kara Mürver

Kara Mürver

Plumeria

Plumeria

Krema

Krema

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

63

20-50

2012

5009

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 37

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 63

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 32

İLKBAHAR
yaz

% 32

YAZ
sonbahar

% 32

SONBAHAR
kış

% 5

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 74

GÜNDÜZ
gece

% 26

GECE

Secret Fantasy Wonderland Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Secret Fantasy Wonderland parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir22363
Sulu kırmızı meyveler, plumeria ve kermalı içeriklerle harika bir koku olmuş. Rahatlatıcı ve hoş aynı zamanda rahatsızlık vermeyen güzel bir avon parfümü.
misafir17218
Komplike olmayan bir toz çiçek kalbine yerleşmeden önce, ahududu meyveli, şekerli meyveli bir kokteylle sizi karşılar. Benim için çiçek karışımındaki göze çarpan gül ve portakal çiçeği. Kremalı, sandal ağacı ve vanilya tabanı hızla gelişir ve meyveler ile çiçeğin içine karışarak rahatlatıcı bir sıcaklık katar. Çabuk gelişen bazın sonucu, meyve notalarının da uzun ömürlü olması nedeniyle kokunun bir bütün olarak oldukça lineer olduğunu söyleyebilirim. Cilde hızlı bir şekilde yaklaşıyor ve beş saat sürüyor. Bu yüzden tam fiyatının değerinde. Tatlı ve feminen bir koku arıyorsanız almanızı tavsiye ederim. Bundan daha iyi bir koku arıyorsanız alberto sego zeugma modelini öneririm. (Hem daha ucuz) Kimsenin rahatsız edici bulacağını hayal edemiyorum, bu nedenle iş yerinde övgüler aldım. Bu modeli kullanmak güzel duygular uyandırıyor.
kadriye
Çok seviyorum. Harika bir krem ​​şanti kokusu, sıcak ve rahat, aynı zamanda plaj için mükemmel. Frangipani notasıda da yoğun ve muhteşem. Cilt üzerinde açılmasından sonra çok güzel ve lezzetli kokuyor. Diğer kokuları yapay tatlılık patlamasıyla burnuma sentetik geliyordu ama wonderland öyle değil ve bu çok güzel. Süper.
hatice
Bunu nasıl, nereden alabileceğimi bilen var mı? Yeniden satılıyor mu yani satışı devam ediyor mu?
happygirl
Şişe ve isim biraz yanıltıcı. Bu bir çocuk kokusu değil. Özellikle 30 ml'lik şişe çok ucuz görünüyor bu yüzden gerçekten şaşırdım. Kokunun kendisi hakkında konuşursak bir gurme kokusu. Şekerli tatlı lolipop gibi değil. Harikalar diyarında bir çeşit karanlığa ve derinliğe sahip. Ucuz kokmuyor. Bunu meraktan alıp onu yeğenime verdiğimde pişman oldum çünkü vermeden önce bir kaç fıs üzerime sıkmış vermiştim. Çok sevdiğimi söylemeliyim. Cildimde kalıcılığı uzun sürüyor. Şişe iğrenç ama içerik çok iyi. Çok lezzetli. Sonbahar mevsimine iyi uyuyor ama bunu bir plaj tatiline de götürebilirim. Bu gerçekten daha iyi bir şişeyi ve daha iyi bir kampanyayı hak eden koku.
ceyda
Vanilya, krema açık değil. Meyveli, tatlı, vanilyalı ama bunaltıcı değil. Bu parfüm için farklı renk şişesi hayal ediyorum. Yaklaşık 1-2 saat sonra vanilya yok oldu. Değişik.
ayseyildiz
Bana tatlı bir tuvalet koku yani hava spreyi gibi geldi. Bunun hakkında söylenecek ince bir şey yok. Çok kimyasal ve ucuz kokuyor. Bu gerçekten çok karışık ve anlatılacak gibi olmayan kokulardan. Benden büyük bir hayır.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.