Avon Secret Fantasy Wonderland Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Secret Fantasy Wonderland Bayan Parfüm

Avon'un Secret Fantasy Wonderland modeli bayanlar için hazırlanan bir çiçekli Meyveli Gourmand kokusu. Parfümde kara mürver, plumeria ve krema bulunur.

Üst Nota
Kara Mürver

Kara Mürver

Orta Nota
Plumeria

Plumeria

Alt Nota
Krema

Krema

Avon Secret Fantasy Wonderland Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Secret Fantasy Wonderland Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 54 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 73 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 70 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
73%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
70%
54 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
37%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
63%
27 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
57%
Parfüm geceye uygun
GECE
43%
28 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
75%
Orta Nota
20%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
26%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
26%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
26%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
22%
27 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-50 Yaşlar için uygun
2012 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 63
7050 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Secret Fantasy Wonderland Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
26 Adet Oy Kullanılarak
59 Puan Aldı

Avon Secret Fantasy Wonderland Bayan Parfüm Yorumları

Sulu kırmızı meyveler, plumeria ve kermalı içeriklerle harika bir koku olmuş. Rahatlatıcı ve hoş aynı zamanda rahatsızlık vermeyen güzel bir avon parfümü.
Komplike olmayan bir toz çiçek kalbine yerleşmeden önce, ahududu meyveli, şekerli meyveli bir kokteylle sizi karşılar. Benim için çiçek karışımındaki göze çarpan gül ve portakal çiçeği. Kremalı, sandal ağacı ve vanilya tabanı hızla gelişir ve meyveler ile çiçeğin içine karışarak rahatlatıcı bir sıcaklık katar. Çabuk gelişen bazın sonucu, meyve notalarının da uzun ömürlü olması nedeniyle kokunun bir bütün olarak oldukça lineer olduğunu söyleyebilirim. Cilde hızlı bir şekilde yaklaşıyor ve beş saat sürüyor. Bu yüzden tam fiyatının değerinde. Tatlı ve feminen bir koku arıyorsanız almanızı tavsiye ederim. Bundan daha iyi bir koku arıyorsanız alberto sego zeugma modelini öneririm. (Hem daha ucuz) Kimsenin rahatsız edici bulacağını hayal edemiyorum, bu nedenle iş yerinde övgüler aldım. Bu modeli kullanmak güzel duygular uyandırıyor.
Çok seviyorum. Harika bir krem ​​şanti kokusu, sıcak ve rahat, aynı zamanda plaj için mükemmel. Frangipani notasıda da yoğun ve muhteşem. Cilt üzerinde açılmasından sonra çok güzel ve lezzetli kokuyor. Diğer kokuları yapay tatlılık patlamasıyla burnuma sentetik geliyordu ama wonderland öyle değil ve bu çok güzel. Süper.
Bunu nasıl, nereden alabileceğimi bilen var mı? Yeniden satılıyor mu yani satışı devam ediyor mu?
Şişe ve isim biraz yanıltıcı. Bu bir çocuk kokusu değil. Özellikle 30 ml'lik şişe çok ucuz görünüyor bu yüzden gerçekten şaşırdım. Kokunun kendisi hakkında konuşursak bir gurme kokusu. Şekerli tatlı lolipop gibi değil. Harikalar diyarında bir çeşit karanlığa ve derinliğe sahip. Ucuz kokmuyor. Bunu meraktan alıp onu yeğenime verdiğimde pişman oldum çünkü vermeden önce bir kaç fıs üzerime sıkmış vermiştim. Çok sevdiğimi söylemeliyim. Cildimde kalıcılığı uzun sürüyor. Şişe iğrenç ama içerik çok iyi. Çok lezzetli. Sonbahar mevsimine iyi uyuyor ama bunu bir plaj tatiline de götürebilirim. Bu gerçekten daha iyi bir şişeyi ve daha iyi bir kampanyayı hak eden koku.
Vanilya, krema açık değil. Meyveli, tatlı, vanilyalı ama bunaltıcı değil. Bu parfüm için farklı renk şişesi hayal ediyorum. Yaklaşık 1-2 saat sonra vanilya yok oldu. Değişik.
Bana tatlı bir tuvalet koku yani hava spreyi gibi geldi. Bunun hakkında söylenecek ince bir şey yok. Çok kimyasal ve ucuz kokuyor. Bu gerçekten çok karışık ve anlatılacak gibi olmayan kokulardan. Benden büyük bir hayır.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER