Kara Mürver

Kara Mürver

Plumeria

Plumeria

Krema

Krema

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

63

20-50

2012

5799

kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 37

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 63

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 26

İLKBAHAR
yaz

% 26

YAZ
sonbahar

% 26

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE
captcha
Sulu kırmızı meyveler, plumeria ve kermalı içeriklerle harika bir koku olmuş. Rahatlatıcı ve hoş aynı zamanda rahatsızlık vermeyen güzel bir avon parfümü.
Komplike olmayan bir toz çiçek kalbine yerleşmeden önce, ahududu meyveli, şekerli meyveli bir kokteylle sizi karşılar. Benim için çiçek karışımındaki göze çarpan gül ve portakal çiçeği. Kremalı, sandal ağacı ve vanilya tabanı hızla gelişir ve meyveler ile çiçeğin içine karışarak rahatlatıcı bir sıcaklık katar. Çabuk gelişen bazın sonucu, meyve notalarının da uzun ömürlü olması nedeniyle kokunun bir bütün olarak oldukça lineer olduğunu söyleyebilirim. Cilde hızlı bir şekilde yaklaşıyor ve beş saat sürüyor. Bu yüzden tam fiyatının değerinde. Tatlı ve feminen bir koku arıyorsanız almanızı tavsiye ederim. Bundan daha iyi bir koku arıyorsanız alberto sego zeugma modelini öneririm. (Hem daha ucuz) Kimsenin rahatsız edici bulacağını hayal edemiyorum, bu nedenle iş yerinde övgüler aldım. Bu modeli kullanmak güzel duygular uyandırıyor.
Çok seviyorum. Harika bir krem ​​şanti kokusu, sıcak ve rahat, aynı zamanda plaj için mükemmel. Frangipani notasıda da yoğun ve muhteşem. Cilt üzerinde açılmasından sonra çok güzel ve lezzetli kokuyor. Diğer kokuları yapay tatlılık patlamasıyla burnuma sentetik geliyordu ama wonderland öyle değil ve bu çok güzel. Süper.
Bunu nasıl, nereden alabileceğimi bilen var mı? Yeniden satılıyor mu yani satışı devam ediyor mu?
Şişe ve isim biraz yanıltıcı. Bu bir çocuk kokusu değil. Özellikle 30 ml'lik şişe çok ucuz görünüyor bu yüzden gerçekten şaşırdım. Kokunun kendisi hakkında konuşursak bir gurme kokusu. Şekerli tatlı lolipop gibi değil. Harikalar diyarında bir çeşit karanlığa ve derinliğe sahip. Ucuz kokmuyor. Bunu meraktan alıp onu yeğenime verdiğimde pişman oldum çünkü vermeden önce bir kaç fıs üzerime sıkmış vermiştim. Çok sevdiğimi söylemeliyim. Cildimde kalıcılığı uzun sürüyor. Şişe iğrenç ama içerik çok iyi. Çok lezzetli. Sonbahar mevsimine iyi uyuyor ama bunu bir plaj tatiline de götürebilirim. Bu gerçekten daha iyi bir şişeyi ve daha iyi bir kampanyayı hak eden koku.
Vanilya, krema açık değil. Meyveli, tatlı, vanilyalı ama bunaltıcı değil. Bu parfüm için farklı renk şişesi hayal ediyorum. Yaklaşık 1-2 saat sonra vanilya yok oldu. Değişik.
Bana tatlı bir tuvalet koku yani hava spreyi gibi geldi. Bunun hakkında söylenecek ince bir şey yok. Çok kimyasal ve ucuz kokuyor. Bu gerçekten çok karışık ve anlatılacak gibi olmayan kokulardan. Benden büyük bir hayır.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm