Avon Simple Elements Crisp Forest Unisex Parfüm
en iyi açık parfüm
Çam ağacı

Çam ağacı

Bergamot

Bergamot

Selvi

Selvi

Vetiver

Vetiver

Paçuli

Paçuli

Huş ağacı

Huş ağacı

Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

61

20-50

2009

3450

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 64

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 53

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 47

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 32

İLKBAHAR
yaz

% 16

YAZ
sonbahar

% 26

SONBAHAR
kış

% 26

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 53

GÜNDÜZ
gece

% 47

GECE

Simple Elements Crisp Forest Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Simple Elements Crisp Forest parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir10964
bundan nasıl alırız yahu?
gokmen
Narenciye notasının bir alt tonu olan hoş, odunsu koku, Geza Schoen'in Molecules 01, Escentric Molecules modeline çok benzer. Biraz sentetik ama güzel kokuyor; aynı zamanda ferahlatıcı ve rahatlatıcı. İyi ve uzun ömürlü, sıcak ve örtücü bir parfüm. Bu kadar uygun bir fiyata harika bir ürün. Tadını çıkarın.
durmus
Gerçekten çok hoş. Bir süredir olmadığı için utanç verici. Çam ağacı daha spesifik olmak için ön plana konulmuş. Çam ormanı gibi koku başladı ve aynı şekilde çam ormanı gibi çıktı ve bedenimden uzaklaştı. Şişem yine de birkaç senedir bendeydi. Unisex bir koku olarak bahsediliyor ama bence kesinlikle erkeklere has.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.