Avon Simple Elements Perfect Cotton Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Frezya

Frezya

Pamuk çiçeği

Pamuk çiçeği

Nar çiçeği

Nar çiçeği

Nilüfergiller

Nilüfergiller

Müge

Müge

Gül

Gül

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Su notaları

Su notaları

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

61

18-40

2009

2982

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 53

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 47

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 26

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 42

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 53

GÜNDÜZ
gece

% 47

GECE

Simple Elements Perfect Cotton Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Simple Elements Perfect Cotton parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
ygmrylmz
Çok basit bir koku arıyorsanız buyurun :D Avon un çoğu kokusu basit zaten ve birbirinin aynısı. Şişelerle insanı yanıltıyorlar diye düşünüyorum. Şahsi fikrim.
Senem
Avonun tek sevdiğim karışık olmayan parfümü.
Rojdaeser
Duştan çıkıp yeni kıyafetler giydiğinizde hissettiğiniz kokunun aynısı.
pelina
Yoğun formda bir deodorant gibi kokuyor. Sadece güzel, temiz ve ferahlatıcı. Bir bahar gününde duştan çıkın ve kullanın derim. Hafif ve düz bir kokuya ihtiyacınız varsa bunu kullanabilirsiniz.
ozgeozdemir
Bu bana biraz Pur Blanca'yı hatırlatıyor. Güçlü ve sentetik beyaz çiçekler yada yapay bir yer temizleyici gibi çok ucuz kokuyor ve aynı zamanda çok kısa sürede gidiyor. Para israfı.
hlya41
Sıcak bir gün ya da iş için iyi bir tercih. Çok uzun sürmez ama sık sık tekrar uygulanabilecek kadar ucuz. Sadece basit bir koku. İdare eder. Mükemmel bir şey beklemeyiniz.
Burcu
Bu parfüm harika ve serin.
Begum
Taze çamaşır ve deterjan gibi kokuyor. Güzel ve çok temiz. Mükemmel pamuk adı parfüme çok yakışmış. Temiz bir kıyafet giyiyormuşsun gibi hissediyorsunuz. Koku koleksiyonunuza eklemek çok benzersiz ve sevimli. :) Fiyatıda ucuz. Kalıcılık fena değil.
Aysunatar
Kumaş spreyi gibi kokuyor. Çok zayıf. Paranıza yazık.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.