Liçi

Liçi

Bergamot

Bergamot

Kırmızı elma

Kırmızı elma

Şakayık

Şakayık

Yasemin

Yasemin

Kiraz çiçeği

Kiraz çiçeği

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

60

18-45

2010

4846

kalıcılık

% 63

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 35

İLKBAHAR
yaz

% 15

YAZ
sonbahar

% 35

SONBAHAR
kış

% 15

KIŞ
gündüz

% 42

GÜNDÜZ
gece

% 58

GECE
captcha
Tamam bence... Neye tamam dediğime gelir isek benim Avon'dan almadığım model kalmadı açık söylemek gerekirse. Bu koku satın aldığım son model olacak umarım. Bu parfümü denemeye devam edeceğim ama neden denemeye devam edeceğimi bilmiyorum. İlk spreyde ezici bir çiçek patlaması yaşanıyor. Kurak, sıcak, rahat bir vanilya fakat çiçek notaları ile meyve notalarıda fena sayılmaz derecede başarılı. Bıkarsam başka markaya geçeceğim artık.
Ben basit ve karışık olmayan notaları seviyorum. Bu parfüm içeriğide de liçi var sanırım. Liçi bombası olan bu parfümü çok seviyorum. Çok tatlı ve meyvemsi, fakat aynı zamanda çiçekli ve bir bölümünde deniz notalarına da hakim. Çok pembe ve çocuksu kokuyor. Bu kokuyu seviyorum. Baskın notası, pembe çiçeklerin arka planında, (kiraz çiçeği ve belki de şakayık) liçi'dir ve hoş bir vanilya notası ile koku güzel bir hale getirilmiş. Ne yazık ki, tasfiye edildiği gibi kesintiye uğramış gibi koku. Yani üretimden kalkabilir endişesi ile stoklanmaya başlıyorum.
Çok sulu ve ben bu kokuyu oda spreyi olarak kullanılmaya başladım. Tipik tatlı, zayıf güçte bir parfüm. Hoş bir başlangıç ​​patlamasına karşın anında kalıcılığı fos oluyor.
Tatlı ve odunsu olmasına şaşırıyorum. Bunu sadece notalara bakarak tahmin edemem. Kalıcı gücü sizi üzebilir. Bence biraz City Rush'a benziyor. Bi deneyin derim.
Bu parfümden hoşlanmıyorum çünkü ayırt edici bir koku değil. Bu kokuyu piyasadaki bir çok parfüme benzetebilirsiniz. Kesinlikle sıradan çiçek kokusu. Sıradan...
Güzel, hafif ve taze. Yatıştırıcı bir kokusu var. Duştan sonra kullanmayı seviyorum. Aslında bitmiş ve geri satın aldığım çok az parfümlerden birisi. Normalde hep değiştiririm parfümleri.
Açık saf ve taze, ama benzersiz değil. Buna benzer çok koku var piyasada.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm