Avon Simply Because Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Simply Because Bayan Parfüm

Avon Simply Because içeriğinde şeftali ve kiraz çiçeği gibi sulu içerikler dahilinde ayrıca kremsi vanilya ve misk ile zenginleştirilmiş pembe çiçeklerden oluşan hafif bir buket şeklindeki özel parfümdür. 50 ml EDT olarak mevcuttur. Simply Because 2010'da sunulmaya başlatıldı.

Üst Nota
Liçi

Liçi

Bergamot

Bergamot

Kırmızı elma

Kırmızı elma

Orta Nota
Şakayık

Şakayık

Yasemin

Yasemin

Kiraz çiçeği

Kiraz çiçeği

Alt Nota
Vanilya

Vanilya

Avon Simply Because Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Simply Because Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 52 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 63 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 70 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
63%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
70%
52 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
50%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
50%
26 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
42%
Parfüm geceye uygun
GECE
58%
26 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
75%
Orta Nota
20%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
35%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
15%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
35%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
15%
26 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-45 Yaşlar için uygun
2010 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 60
8502 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Simply Because Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
26 Adet Oy Kullanılarak
61 Puan Aldı

Avon Simply Because Bayan Parfüm Yorumları

Tamam bence... Neye tamam dediğime gelir isek benim Avon'dan almadığım model kalmadı açık söylemek gerekirse. Bu koku satın aldığım son model olacak umarım. Bu parfümü denemeye devam edeceğim ama neden denemeye devam edeceğimi bilmiyorum. İlk spreyde ezici bir çiçek patlaması yaşanıyor. Kurak, sıcak, rahat bir vanilya fakat çiçek notaları ile meyve notalarıda fena sayılmaz derecede başarılı. Bıkarsam başka markaya geçeceğim artık.
Ben basit ve karışık olmayan notaları seviyorum. Bu parfüm içeriğide de liçi var sanırım. Liçi bombası olan bu parfümü çok seviyorum. Çok tatlı ve meyvemsi, fakat aynı zamanda çiçekli ve bir bölümünde deniz notalarına da hakim. Çok pembe ve çocuksu kokuyor. Bu kokuyu seviyorum. Baskın notası, pembe çiçeklerin arka planında, (kiraz çiçeği ve belki de şakayık) liçi'dir ve hoş bir vanilya notası ile koku güzel bir hale getirilmiş. Ne yazık ki, tasfiye edildiği gibi kesintiye uğramış gibi koku. Yani üretimden kalkabilir endişesi ile stoklanmaya başlıyorum.
Çok sulu ve ben bu kokuyu oda spreyi olarak kullanılmaya başladım. Tipik tatlı, zayıf güçte bir parfüm. Hoş bir başlangıç ​​patlamasına karşın anında kalıcılığı fos oluyor.
Tatlı ve odunsu olmasına şaşırıyorum. Bunu sadece notalara bakarak tahmin edemem. Kalıcı gücü sizi üzebilir. Bence biraz City Rush'a benziyor. Bi deneyin derim.
Bu parfümden hoşlanmıyorum çünkü ayırt edici bir koku değil. Bu kokuyu piyasadaki bir çok parfüme benzetebilirsiniz. Kesinlikle sıradan çiçek kokusu. Sıradan...
Güzel, hafif ve taze. Yatıştırıcı bir kokusu var. Duştan sonra kullanmayı seviyorum. Aslında bitmiş ve geri satın aldığım çok az parfümlerden birisi. Normalde hep değiştiririm parfümleri.
Açık saf ve taze, ama benzersiz değil. Buna benzer çok koku var piyasada.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER