Avon Simply Because Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Liçi

Liçi

Bergamot

Bergamot

Kırmızı elma

Kırmızı elma

Şakayık

Şakayık

Yasemin

Yasemin

Kiraz çiçeği

Kiraz çiçeği

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

60

18-45

2010

3889

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 62

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 17

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 50

SONBAHAR
kış

% 17

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 33

GÜNDÜZ
gece

% 67

GECE

Simply Because Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Simply Because parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
princess
Tamam bence... Neye tamam dediğime gelir isek benim Avon'dan almadığım model kalmadı açık söylemek gerekirse. Bu koku satın aldığım son model olacak umarım. Bu parfümü denemeye devam edeceğim ama neden denemeye devam edeceğimi bilmiyorum. İlk spreyde ezici bir çiçek patlaması yaşanıyor. Kurak, sıcak, rahat bir vanilya fakat çiçek notaları ile meyve notalarıda fena sayılmaz derecede başarılı. Bıkarsam başka markaya geçeceğim artık.
hlya41
Ben basit ve karışık olmayan notaları seviyorum. Bu parfüm içeriğide de liçi var sanırım. Liçi bombası olan bu parfümü çok seviyorum. Çok tatlı ve meyvemsi, fakat aynı zamanda çiçekli ve bir bölümünde deniz notalarına da hakim. Çok pembe ve çocuksu kokuyor. Bu kokuyu seviyorum. Baskın notası, pembe çiçeklerin arka planında, (kiraz çiçeği ve belki de şakayık) liçi'dir ve hoş bir vanilya notası ile koku güzel bir hale getirilmiş. Ne yazık ki, tasfiye edildiği gibi kesintiye uğramış gibi koku. Yani üretimden kalkabilir endişesi ile stoklanmaya başlıyorum.
nur
Çok sulu ve ben bu kokuyu oda spreyi olarak kullanılmaya başladım. Tipik tatlı, zayıf güçte bir parfüm. Hoş bir başlangıç ​​patlamasına karşın anında kalıcılığı fos oluyor.
guler
Tatlı ve odunsu olmasına şaşırıyorum. Bunu sadece notalara bakarak tahmin edemem. Kalıcı gücü sizi üzebilir. Bence biraz City Rush'a benziyor. Bi deneyin derim.
Elissa
Bu parfümden hoşlanmıyorum çünkü ayırt edici bir koku değil. Bu kokuyu piyasadaki bir çok parfüme benzetebilirsiniz. Kesinlikle sıradan çiçek kokusu. Sıradan...
durdane
Güzel, hafif ve taze. Yatıştırıcı bir kokusu var. Duştan sonra kullanmayı seviyorum. Aslında bitmiş ve geri satın aldığım çok az parfümlerden birisi. Normalde hep değiştiririm parfümleri.
derya
Açık saf ve taze, ama benzersiz değil. Buna benzer çok koku var piyasada.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.