Avon Summer White Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Greyfurt

Greyfurt

Frezya

Frezya

Aldehitler

Aldehitler

Portakal

Portakal

Orkide

Orkide

Müge

Müge

Yasemin

Yasemin

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

65

18-50

2011

5739

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 78

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 47

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 53

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 47

İLKBAHAR
yaz

% 16

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 26

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 42

GÜNDÜZ
gece

% 58

GECE

Summer White Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Summer White parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir11003
Summer white mavi kapaklı olanın kokusu çok güzeldi yıllardır kullanıyorum ama ne yazık ki satıştan kaldırdınız neden tekrar stoklara girmesini istiyorum
Serra1514
Çok taze ve temiz kokulu. Biraz daha kalıcı yapın şunu ya.
halime
Sııcak bir gün için en iyilerinden biri. Bu parfüm cennet gibi kokuyor. Çok rahatlatıcı ve mutlu edici. Onu seviyorum. Bunu annemin koleksiyonunda buldum ve kontrol etmek için bazılarını kullandım ve aşık oldum. Üzerinde hiçbir etiket yoktu. Bu yüzden tam olarak ne olduğunu ya da nereden bulabileceğimi bilmiyordum. Anneme bunu sordum ve hatırlayamadığını söyledi. Bu, AVON'dan gelmiş geçmiş en sevdiğim kokusu. Yasemin kokusunu severim. Bu parfüm beni temiz, saf, serin ve taze hissettiriyor. Daha çok gündüz kokusu bence. Ayrıca saatlerce sürmez, bu yüzden tüm gün giymek istiyorsanız muhtemelen elinizde bulundurmalısınız. Ama bu benim için yeterince uzun sürüyor. Hayatımda kesinlikle kalıcı bir yeri olacak.
sebi
Fantastik, taze, meyveli yaz kokusu.
seda
Alkol gibi kokuyor.
Fun1da88
Avon'un en ucuz kokularından biri. Ayrıca bir hayal kırıklığı.
feriha
Avonun en ucuzlarından biri. Annem bana yıllar önce vermişti. Dürüst olmam gerekirse, bana deniz kıyısını, yaz rüzgarı ve denizle ilgili her şeyi hatırlatan bir parfüm. Fiyata göre yorum yapmalısınız.
iremcanta
Turunçgiller patlamasıyla açılır. Sonra misk ve frezya gelir. İlk başta beğenmedim, benim için çok kimyasal ama şimdi gerçekten çok hoş. Hala sahip olduğuma sevindim. Biraz beklemeniz lazım sıktıktan sonra kısacası.
feriha
Hoş kokuyor ama biraz ucuz ve kısa süreli etkiye sahip. Son zamanlarda bir şişe aldım ve utanç verici bir şey yaptım .. CK One parfümümün biraz kalanıyla karıştırdım. Sonuç daha da :D kötüü
baharcolak36
Bu süper taze ve yaz aylarında asılan temiz kuru çamaşırları bana hatırlatıyor. Ayrıca buz üzerinde çok hoş ve hafif bir şekilde yumuşak limonata gibi kokuyor. :) Çok beğendim ama çok uzun sürmüyor ve sert değil çok yumuşak. Fark edilmesi zor ve kalıcılığı düşük. Kolonya gibi düşünün.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.