Lotus

Lotus

Pembe biber

Pembe biber

Huş ağacı

Huş ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

60

18-40

2013

9301

kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 57

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 43

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 18

İLKBAHAR
yaz

% 32

YAZ
sonbahar

% 18

SONBAHAR
kış

% 32

KIŞ
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE
captcha
Bu kokunun yerine size Alberto sego parfümün Bomb modelini öneririm. Daha kaliteli ve kalıcı ve kokular birbirine çok yakın.
Avon Summer White Sunset, güneş ışınlarına benzeyen, yazın parlaklığını yansıtan ve ruhunuza yayılacak kadınlar için çiçeksi oryantal bir koku. Güzel şeyleri içinde çevreleyen ve genellikle gündüz hayallerine giden, romantik, modern kadınlar için yaratılmıştır. Yazın beyaz gün batımı kokusunun özenle seçilmiş esansları kalbinizi sıcaklaştıracak ve duygusallığınızı vurgulayacaktır. İlk soluduktan sonra sizi memnun edecek. Büyüleyici huşun büyüleyici aroması, size benzersiz bir uyarılma ve hassasiyet hissi uyandırır. Büyüleyici nilüfer çiçeği sizi narin notalarla saracak ve doğal güzelliğinizi vurgulayacaktır. Orijinal biberin baharatlı esanslarının karşısında, güneşli bir yaz gecesini aklınıza getiren ve sahil boyunca romantik yürüyüşler yapan hoş ve sıcak bir izlenime neden olur. Kadın markası Avon için bu eşsiz koku, her gün onu kuşatmak için özel olarak yaratılmıştır. Özleri size yıl boyunca yazın güzelliğini hatırlatacak. Tam bir yazlık koku olan bu model Avon markasının başarılı modellerinden biridir.
Bu kokuya kesinlikle aşığım. İlk önce hiç denemeden satın aldım. Avon bunu yeni çıkarmıştı ve çok ucuza aldığımdan dolayı çok büyük umudum yoktu. Geldiği anda püskürttüm ve mükemellll. Çok zarif ve sofistike kokuyor. Sadece 3 notaya sahip olduğuna inanamıyorum çünkü koku çok karmaşık. Nilüfer çiçeği onu tatlı ve dişil yapıyor ama huş ağacı olgunlaşmaya başlatıyor. Pembe biber sadece sofistike bir kıvam gösterir ve kokuyu tamamlar. Uzak ve egzotik bir ülkede tatildeyken sıcak yaz gecesi gibi kokuyor. Bu koku hakkında yeterince konuşamam. Sadece şaşırtıcı ve fiyat kalitesi için olağanüstü. Kalıcı güç gerçekten çok iyi.
İçeriğindeki notaların basit sade ve ayrıntılara girilmeden güzel uyum ile harmanlanmış şekilde sunulması büyük başarı. Ucuz fiyatları ile öne çıkan Avon parfüm ürünleri içerisinde fiyat/performans olarak üst sıralarda olduğunu belirtebileceğim bayan parfümü.
Çok hoş ve rahat! Sıcak, meyvelerle kaplı, vanilyalı ve sanki buzlu çay gibi ... Ben böyle hissediyorum. Sudan ucuza buldum ve fiyat performans olarak böyle bir parfüm olduğuna inanamıyorum. Kalıcı gücü bayağı iyi. En iyi Avon kokularından biri.
Çok yumuşak ve harika taze mandalina kokusu yanında bahar çiçeklerini hissedeceğiniz çok özel bir parfüm Summer White Sunset.
Almam ve kullanmam sonucu şişem daha bitmeden hemen başka bir şişe daha aldım. Böylece istediğimde onu bitirmekten korkmadan kullanabilirim. Ben bu parfüm çok seviyorum, daha önce sahip olduğum başka bir parfüm gibi ama ismini çıkaramıyorum. Çok eşsiz ve ıslak saçımda yol boyunca muhteşem kokuyor. Bu benim en sevdiğim kış parfümüm. Gerçekten muhteşem.
Oldukça uzun bir zaman önce satın aldım ancak yeni deneye bildim. Cildim ile pek uyumlu değil. Çok geçmeden ucuz parfümler için tipik bir pis koku olur ya hani buda aynı o şekilde kokmaya başladı.Plastik desem değil, yapay bir koku işte. Hiç sevemedim.
Bu parfümü yeni aldım Daha önce yemin etsem bile (Avon parfümlerini bir daha asla koklayamayacağıma) yine bir daha denemem gerektiğini düşündüm. Ama bu parfüm muhteşem. Özel bir mücevher. Avon parfümleri ile yakından alakası yok. Çok zengin ve bereketli, çok sıcak ve tozlu kokuyor. Çok rahat tarif edemem ama muhteşem bir şey.
Benim en sevdiğim parfüm. Yeni bir şekilde seksi. Hiç de çok baharatlı olmayan orta derecede pembe karabiberlerin yanı sıra bir parfümde yakaladığım en iyi lotus anlaşmasına sahip. Uzun ömürlülüğü yaz aylarında 2 saattir ancak cilt kremim ile kullanınca sıcak havalarda bile 6 saat boyunca kaldı. Soğuk havalarda 2 kat daha artıyor kalıcılığı. Süper bir koku.
Kesinlikle seviyorum. Yaz için harika, meyveli ve tatlı gibi kokuyor. Yeni favori kokum.
Çok sevdim ve biber nota olarak listelenmiş olsa bile cildimde hiç hissetmiyorum ki bu çok güzel bir şey. :)
Mandalina kabuğu ve vanilya gibi kokuyor ama çok hoş bir koku. :) Ben hastasıyım.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm