Avon Sunny Sky Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Kavun

Kavun

Tropikal meyveler

Tropikal meyveler

Osmantuslar

Osmantuslar

Müge

Müge

Nilüfergiller

Nilüfergiller

Gül

Gül

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

60

18-50

1997

1698

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 58

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 42

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 26

İLKBAHAR
yaz

% 16

YAZ
sonbahar

% 32

SONBAHAR
kış

% 26

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 53

GÜNDÜZ
gece

% 47

GECE

Sunny Sky Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Sunny Sky parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Sibelita003
Yıllar önce kullanıyordum harika bir kokuydu. Ama böylesine güzel bir parfüm neden kaldırıldı hiç anlamıyorum. Yeniden satışta olmasını çok istiyorum. Fiyatı ne kadar olsa alırım. Bence çok özel ve kalıcı bir kokuydu.
misafir14278
Avon sunny skies yine çıksın lütfenn
misafir27495
alberto sego markasının 1064 kodlu modeli buna çok benziyor
misafir21244
Gençlik yıllarınmda çok büyük bir beğeni ile kullandığım bir parfümcü. Şimdi olsa gene alırım. Avon ve benim için büyük kayıp. Tekrar üretilmesini çok isterim. Kokusu hem kalıcı hem çok hafifdi.
misafir27839
Lütfen yine olsun yada bu kokuyla çıkmış ama ismi değişmiş olabilir mi

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.