Avon Surreal Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Ahududu çiçeği

Ahududu çiçeği

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Sümbülteber

Sümbülteber

Hanımeli

Hanımeli

Manolya

Manolya

Orkide

Orkide

Tiare çiçeği

Tiare çiçeği

Kehribar

Kehribar

Paçuli

Paçuli

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

58

18-40

2006

4011

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 17

İLKBAHAR
yaz

% 11

YAZ
sonbahar

% 39

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 61

GÜNDÜZ
gece

% 39

GECE

Surreal Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Surreal parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir6276
Lütfen tekrar satışa alınsın bu parfüm çok beğeniyoruz tekrar satışa girerse çok talep olacağını düşünüyorum.iyi günler
Senem
Benim favori parfümüm ve yıllar önce Avondan bu ürünü arkadaşlarıma ve çevreme çok sattım. Herkes memnundu. Neden kaldırırki insan bunu. Şu an kendime dahi bulamıyorum. Özlediğim bir parfüm.
MELEK
Çok tatlı ama :S
happygirl
Bu harika kokuyu çok özledim. Bu bana vefat eden güzel annemi hatırlatıyor çünkü onu her zaman onun yanında ilen kullanıyordum. Ne kadar güzel olduğunu hatırlıyorum. Keşke biraz daha olsaydı.
ezgi
Bu son derece sıradışı bir kokuydu. Güçlü bir hayvansal anlaşma ile tatlı kehribar ve meyveli çiçekler. Pek çok iltifat almaktan zevk aıyordum. Avon'un onu geri getirmesini diliyorum. Orta ve uzun ömürlü olan kalıcılık ve fark edilirliği ile de harikaydı.
Fulya
Bu muhteşem bir parfüm. Güzel meyveler, çiçekler ve paçuli yanında kehribar. Muhteşem. Yumuşak, tatlı ve keyifli. İki şişem var ve onları aldığım için çok memnunum. Çok güzel bir şişe. Tasarımlarda güzel. Çantamda da rahat taşıyabiliyorum. Sevdim. Sizde seveceksiniz.
duygu
Evet, Avon 1973'te bu modelini piyasaya sürdü. Bir aldehidik parfüm. Tanıtıldıktan kısa bir süre sonra üretimi kesildi ancak daha sonra 1983'te Toccara adıyla yeniden adlandırıldı. Toccara diye arayın bulursunuz. Böylece orijinal Surreal'ın neye benzediğini görebilirsiniz: Üst notalar: bergamot, yeşil yapraklar, menekşe, meyveli notalar ve aldehidler Orta notalar: ylang-ylang, siklamen, karanfil, zambak. Temel alt notalar: misk, sedir, kehribar ve vetiver. 2006 parfümü. Gerçeküstü, 1973 lansmanından tamamen farklıdır. Avon sadece aynı ismi kullandı, çünkü muhtemelen tüm bu yıllardan sonra ticari marka ve lisans haklarını sahiplenmeleri veya yenilemeleri nedeniyle.
ceyda
Bu parfümü arayanlar için kötü bir haber hiç bir yerde yok (istanbulda) ben bulamadım.
baharcolak36
Avon markasının bayan parfümleri içerisinde tüm zamanların favorisi bu. Kurutulmuş meyveler (pahalı meyve çayları gibi) ve yumuşak kehribar gibi çok özel notalarla güzel, iyi dengelenmiş bir koku. Ben buna bayıldım. Lütfen geri gelsin. Gelmelii

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.