Ahududu çiçeği

Ahududu çiçeği

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Sümbülteber

Sümbülteber

Hanımeli

Hanımeli

Manolya

Manolya

Orkide

Orkide

Tiare çiçeği

Tiare çiçeği

Kehribar

Kehribar

Paçuli

Paçuli

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

üst nota oranı
Üst Nota

% 80

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

58

18-40

2006

5077

kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 19

İLKBAHAR
yaz

% 19

YAZ
sonbahar

% 27

SONBAHAR
kış

% 35

KIŞ
gündüz

% 58

GÜNDÜZ
gece

% 42

GECE
captcha
Lütfen tekrar satışa çıksin o koku gibisi yok
Lütfen tekrar satışa alınsın bu parfüm çok beğeniyoruz tekrar satışa girerse çok talep olacağını düşünüyorum.iyi günler
Benim favori parfümüm ve yıllar önce Avondan bu ürünü arkadaşlarıma ve çevreme çok sattım. Herkes memnundu. Neden kaldırırki insan bunu. Şu an kendime dahi bulamıyorum. Özlediğim bir parfüm.
Çok tatlı ama :S
Bu harika kokuyu çok özledim. Bu bana vefat eden güzel annemi hatırlatıyor çünkü onu her zaman onun yanında ilen kullanıyordum. Ne kadar güzel olduğunu hatırlıyorum. Keşke biraz daha olsaydı.
Bu son derece sıradışı bir kokuydu. Güçlü bir hayvansal anlaşma ile tatlı kehribar ve meyveli çiçekler. Pek çok iltifat almaktan zevk aıyordum. Avon'un onu geri getirmesini diliyorum. Orta ve uzun ömürlü olan kalıcılık ve fark edilirliği ile de harikaydı.
Bu muhteşem bir parfüm. Güzel meyveler, çiçekler ve paçuli yanında kehribar. Muhteşem. Yumuşak, tatlı ve keyifli. İki şişem var ve onları aldığım için çok memnunum. Çok güzel bir şişe. Tasarımlarda güzel. Çantamda da rahat taşıyabiliyorum. Sevdim. Sizde seveceksiniz.
Evet, Avon 1973'te bu modelini piyasaya sürdü. Bir aldehidik parfüm. Tanıtıldıktan kısa bir süre sonra üretimi kesildi ancak daha sonra 1983'te Toccara adıyla yeniden adlandırıldı. Toccara diye arayın bulursunuz. Böylece orijinal Surreal'ın neye benzediğini görebilirsiniz: Üst notalar: bergamot, yeşil yapraklar, menekşe, meyveli notalar ve aldehidler Orta notalar: ylang-ylang, siklamen, karanfil, zambak. Temel alt notalar: misk, sedir, kehribar ve vetiver. 2006 parfümü. Gerçeküstü, 1973 lansmanından tamamen farklıdır. Avon sadece aynı ismi kullandı, çünkü muhtemelen tüm bu yıllardan sonra ticari marka ve lisans haklarını sahiplenmeleri veya yenilemeleri nedeniyle.
Bu parfümü arayanlar için kötü bir haber hiç bir yerde yok (istanbulda) ben bulamadım.
Avon markasının bayan parfümleri içerisinde tüm zamanların favorisi bu. Kurutulmuş meyveler (pahalı meyve çayları gibi) ve yumuşak kehribar gibi çok özel notalarla güzel, iyi dengelenmiş bir koku. Ben buna bayıldım. Lütfen geri gelsin. Gelmelii
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm