Avon Surreal Sky Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Surreal Sky Bayan Parfüm

Avon'un Surreal Sky modeli bayanlar için çiçeksi bir koku. Bu yeni bir koku. Surreal Sky 2016 yılında sunulmaya başlatıldı. Üst notada kırmızı meyveler; Orta notada çiçek notaları; Taban notası odunsu notalardır.

Üst Nota
Kırmızı meyveler

Kırmızı meyveler

Orta Nota
Çiçek notaları

Çiçek notaları

Alt Nota
Odunsu notalar

Odunsu notalar

Avon Surreal Sky Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Surreal Sky Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 54 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 67 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 76 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
67%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
76%
54 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
59%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
41%
27 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
33%
Parfüm geceye uygun
GECE
67%
27 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
40%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
15%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
30%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
22%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
33%
27 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 60
9329 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Surreal Sky Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
57 Puan Aldı

Avon Surreal Sky Bayan Parfüm Yorumları

Ben bu kokunun yerine size Alberto sego parfümün Coco modelini öneririm. Hem daha kalıcı hem daha fark edilir ve kaliteli. Kokular birbirine çok benzer. Neredeyse aynı diyebilirim.
Fiyatı gayet normal. Ne ağır ne hafif çok hoş bir kokusu var. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Şans eseri almıştım, iyi ki de almışım. mutlaka bu parfüme devam edeceğim. Şu zamana kadar hep parfümlerin uçup gitmesinden şikayet eden biri oldum. Bu parfümü sabah işe giderken sıkmıştım, akşam eve geldiğimde hala kokusunu boynumda alabiliyordum o kadar koşturmaya rağmen. Kalıcılığı gayet iyi, bir de eğer parfümü sıkmadan krem sürerseniz ve kremin ıslaklığı gitmeden parfümü sıkarsanız, kalıcılığını daha fazla artırabilirsiniz.. :)
Ben büyük bir Avon hayranıyım. Yaptıkları her şeyden hoşlanmıyorum ama her zaman küçük bir parfüm bütçesinin ulaştığı trend kokularını da denemeden edemiyorum. Hatta bazı kokularını ayakta alkışlayabilirim. Hiç sevmediğim bir şişe satın almanın sıra dışı konumundayım. Bu iyi değil demek değil, sadece benim kişisel zevklerime uymadığı anlamına geliyor. Avon Surreal Sky, nükleer kuvvetli kırmızı meyvelerle açılır. Balon ve sakız gibi tatlı ve meyveli. Meyveli kokulara hayranlar bunu sevecektir. Orta nota, Gece Çiçeği adında bir çiçeğe sahip. Baz hala meyveli ve çiçekli ve değişmez. Kırmızı meyveleri menünüzde seviyorsanız bu kokuyu da seversiniz. Bu arada, muhteşem şişeye sahip.
Eşsiz kırmızı meyve akorları ile gerçeküstü bir deneyim için davet ediyor. Kraliçe gecesi çiçeğinin bağımlılık yapıcı bir yanı, gerçek kadınlık hissini yansıtması. Sadece yılda bir kez çiçek açar ve ihtişamına gece yarısında ulaşılır. Arka plan, şehvetli bir ahşap akor tarafından temsil edilen büyülü notalara sahip. Bu koku benim kalbimi çaldı. Bu birçoğunuzun zaten bildiği bir parfüm olduğunu göreceksiniz. Sudan ucuz ve harika bir avon modeli.
Surreal Sky yazılanlara bakılıp kırmızı meyve ihtiva eden bir parfüm gibi görünse de tatlı, şekerli bir koku değil. Meyveli ve heyecanlı bir ürün ama şurup tarzlı kokan parfümlerden değil.
İçinde bulunan meyve ve çiçek notaları hakkında daha detaylı bilgi almak istedik ama yapılan araştırmalarımız sonucu meyve ve çiçeklerin neler olduğunu bulup tespit edemedik. Bilgisi olan arkadaşlar yoruma yazarak bize yardımcı olabilirler.
İçinde belirtilen çiçek notaları içinde çok enteresan bir koku var yani nota var ama nedir çözemedim. Böyle bir site için cidden yapanın eline sağlık. Çok başarılı ve mantıklı bir site yapmışsınız. Biraz daha geliştirilebilir ama. Tüm parfüm severlere selamlar.
Kokusu olağan dışı derecede güçlü. İsmine göre çok daha güçlüdür. Kaliteli güçlü olsa tamamda çok yoran bir kokuya sahip. Gerçekten çok üzüldüm. Almasaydım keşke dedirtti.
Bunu bugün denedim. Üç dakika sonra gerçekten güzel bir koku haline geldi. Denemelisiniz. Ama çok abartılacak şekilde anlatılacak bir koku değil.
Gerçekten çok tatlı. Kırmızı meyveler parfümde çok hakim. Her şey çok uzun ömürlü ve güçlü. Benim için çok tatlı ama bu meyveli çiçekler için kesinlikle bir iştah arttırıcı bir şeylerin içinde olduğunu belirtmek isterim. Yemek geliyor içinizden :D Surreal Sky biraz tatlı koku sevenler için uygun.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER