Avon Surreal Sky Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Kırmızı meyveler

Kırmızı meyveler

Çiçek notaları

Çiçek notaları

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

60

18-50

2016

6238

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 79

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 58

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 42

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 11

İLKBAHAR
yaz

% 21

YAZ
sonbahar

% 26

SONBAHAR
kış

% 42

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 32

GÜNDÜZ
gece

% 68

GECE

Surreal Sky Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Surreal Sky parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir22802
Ben bu kokunun yerine size Alberto sego parfümün Coco modelini öneririm. Hem daha kalıcı hem daha fark edilir ve kaliteli. Kokular birbirine çok benzer. Neredeyse aynı diyebilirim.
misafir10210
Fiyatı gayet normal. Ne ağır ne hafif çok hoş bir kokusu var. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Şans eseri almıştım, iyi ki de almışım. mutlaka bu parfüme devam edeceğim. Şu zamana kadar hep parfümlerin uçup gitmesinden şikayet eden biri oldum. Bu parfümü sabah işe giderken sıkmıştım, akşam eve geldiğimde hala kokusunu boynumda alabiliyordum o kadar koşturmaya rağmen. Kalıcılığı gayet iyi, bir de eğer parfümü sıkmadan krem sürerseniz ve kremin ıslaklığı gitmeden parfümü sıkarsanız, kalıcılığını daha fazla artırabilirsiniz.. :)
misafir22810
Ben büyük bir Avon hayranıyım. Yaptıkları her şeyden hoşlanmıyorum ama her zaman küçük bir parfüm bütçesinin ulaştığı trend kokularını da denemeden edemiyorum. Hatta bazı kokularını ayakta alkışlayabilirim. Hiç sevmediğim bir şişe satın almanın sıra dışı konumundayım. Bu iyi değil demek değil, sadece benim kişisel zevklerime uymadığı anlamına geliyor. Avon Surreal Sky, nükleer kuvvetli kırmızı meyvelerle açılır. Balon ve sakız gibi tatlı ve meyveli. Meyveli kokulara hayranlar bunu sevecektir. Orta nota, Gece Çiçeği adında bir çiçeğe sahip. Baz hala meyveli ve çiçekli ve değişmez. Kırmızı meyveleri menünüzde seviyorsanız bu kokuyu da seversiniz. Bu arada, muhteşem şişeye sahip.
misafir6932
Eşsiz kırmızı meyve akorları ile gerçeküstü bir deneyim için davet ediyor. Kraliçe gecesi çiçeğinin bağımlılık yapıcı bir yanı, gerçek kadınlık hissini yansıtması. Sadece yılda bir kez çiçek açar ve ihtişamına gece yarısında ulaşılır. Arka plan, şehvetli bir ahşap akor tarafından temsil edilen büyülü notalara sahip. Bu koku benim kalbimi çaldı. Bu birçoğunuzun zaten bildiği bir parfüm olduğunu göreceksiniz. Sudan ucuz ve harika bir avon modeli.
misafir12627
Surreal Sky yazılanlara bakılıp kırmızı meyve ihtiva eden bir parfüm gibi görünse de tatlı, şekerli bir koku değil. Meyveli ve heyecanlı bir ürün ama şurup tarzlı kokan parfümlerden değil.
admin
İçinde bulunan meyve ve çiçek notaları hakkında daha detaylı bilgi almak istedik ama yapılan araştırmalarımız sonucu meyve ve çiçeklerin neler olduğunu bulup tespit edemedik. Bilgisi olan arkadaşlar yoruma yazarak bize yardımcı olabilirler.
princess
İçinde belirtilen çiçek notaları içinde çok enteresan bir koku var yani nota var ama nedir çözemedim. Böyle bir site için cidden yapanın eline sağlık. Çok başarılı ve mantıklı bir site yapmışsınız. Biraz daha geliştirilebilir ama. Tüm parfüm severlere selamlar.
kadriye
Kokusu olağan dışı derecede güçlü. İsmine göre çok daha güçlüdür. Kaliteli güçlü olsa tamamda çok yoran bir kokuya sahip. Gerçekten çok üzüldüm. Almasaydım keşke dedirtti.
gonca
Bunu bugün denedim. Üç dakika sonra gerçekten güzel bir koku haline geldi. Denemelisiniz. Ama çok abartılacak şekilde anlatılacak bir koku değil.
boncuk
Gerçekten çok tatlı. Kırmızı meyveler parfümde çok hakim. Her şey çok uzun ömürlü ve güçlü. Benim için çok tatlı ama bu meyveli çiçekler için kesinlikle bir iştah arttırıcı bir şeylerin içinde olduğunu belirtmek isterim. Yemek geliyor içinizden :D Surreal Sky biraz tatlı koku sevenler için uygun.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.