Avon Tahitian Holiday Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Tahitian Holiday Bayan Parfüm

Avon Tahitian Holiday Nisan 2008'de iki versiyon halinde sunuldu: EDT ve saç parfümü. EDT Tahitian Holiday, güneş, kum ve deniz temalı tropik ve deniz notaları ile geldi. Uzak bir adadan gelen egzotik aromalarla üst notalarda siklamen ve zencefilden oluşan bir harmonik bileşimde birleştirildi. Tiare çiçeği, yasemin ve egzotik hindistan cevizi aromalarına kavuşurken tabanda, Monoi hindistan cevizi ile misk kokusu notaları ile şımartılmış halde sizlere sunuldu. Bu EDT kodeline eşlik eden vücut spreyi (150 ml) olup kendisi 50 ml olarak mevcuttur. Saç parfümü, her saç kalitesini korumayı sağlayan egzotik aromalar ve UV koruması içerir. İpek saçların parlaklığına katkıda bulunmak için yaratılmıştır. Saç parfümü Tahitian Holiday 100 ml olarak mevcuttur.

Üst Nota
Siklamen

Siklamen

Zencefil

Zencefil

Tiare çiçeği

Tiare çiçeği

Orta Nota
Madagaskar yasemini

Madagaskar yasemini

Alt Nota
Hindistan cevizi

Hindistan cevizi

Misk

Misk

Avon Tahitian Holiday Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Tahitian Holiday Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 52 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 68 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 71 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
68%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
71%
52 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
42%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
58%
26 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
42%
Parfüm geceye uygun
GECE
58%
26 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
45%
Orta Nota
45%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
15%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
26%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
33%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
26%
27 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2008 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 60
5119 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Tahitian Holiday Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
26 Adet Oy Kullanılarak
65 Puan Aldı

Avon Tahitian Holiday Bayan Parfüm Yorumları

Yorumları okudum. O kadar aynı görüşteyim ki. 2011 yılında arkadaşım hediye etmişti. Üniversitenin ilk seneleri. O kadar mutlu ediyordu ki beni. Hala arıyorum. Yves rocher monoi aldım benziyor ama o canlılık yok. Bir defa koklasam çok mutlu olurdum.Yeniden üretilse stoklayacağım.
Hala şişesini saklıyorum. Dibinde yarım milim kadar var ve her kapağını açtığımda buram buram misler gibi kalıcı kokusu içime işliyor. Nasıl olurda böyle bir koku piyasadan gider aklım almıyor!!!! Şu an yaşım 42 ve ben bu şişeyi lise sondan beri saklıyorum. Neredeyse 23 sene olmuş.... Ve asla muadilini bile bulamadım.
aradan 12 yıl geçmesine rağmen şişesini atmaya kıyamadığım mükemmel güzel bir ürün! ne olur yine üretin, her sene kalıcı ürün olsun.. çok özlüyorum.. aralarda kapağını açıp içime huzur ve hatıraları dolduruyorum.. gerçekten unutamadığım ve hep benimle olsun istediğim bir koku. NE OLUR TEKRAR ÜRETİN
Lütfen yıllardır unutamadım bu parfümün kokusunu neolur birdaha çıkartın
Hem saç parfümünü hem de EDT'i kullandım. Saç parfümünün kutusu duruyor neyse ki... Koklayıp duruyorum. Kokusu hiç bitmesin istiyorum. Gerçekten muhteşem bir koku. Lütfen tekrar üretin bu kokuyu. Saç parfümü ve EDP olarak... Lütfen...
Bu parfümü tekrar üretir misiniz . yıllardır kokusu burnumda ama kendisi yok. bir daha onun gibi sini bulamadım
Bu parfümden istiyorum.
Hayatımın en huzurlu yıllarıydı bu parfümü kullandığım zamanlar. Kokusuyla büyülenip mutlu oluyor insan. Lütfen tekrar çıkarın.
Merhaba, 2008de, henüz 13 yaşındayken bu parfümden almıştım ve hala yanına yaklaşabilecek hiçbir parfüm bulamadım, öyle ki kendime ait bir kokum bile yok hala, bu koku aklımdan gitmiyor çünkü. Yılda en az 2-3 kere arıyorum belki yeniden üretilmiştir diye ama hep hüsran, lütfen, lütfen bu güzel kokudan yeniden üretin, 11 senede insanlar eski eşlerini unutuyor ben bu parfümü unutamadım...

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER