Avon Tahitian Holiday Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Siklamen

Siklamen

Zencefil

Zencefil

Tiare çiçeği

Tiare çiçeği

Madagaskar yasemini

Madagaskar yasemini

Hindistan cevizi

Hindistan cevizi

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

60

18-50

2008

2505

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 39

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 61

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 16

İLKBAHAR
yaz

% 21

YAZ
sonbahar

% 42

SONBAHAR
kış

% 21

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 33

GÜNDÜZ
gece

% 67

GECE

Tahitian Holiday Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Tahitian Holiday parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir2598
Lütfen yıllardır unutamadım bu parfümün kokusunu neolur birdaha çıkartın
misafir8835
Hem saç parfümünü hem de EDT'i kullandım. Saç parfümünün kutusu duruyor neyse ki... Koklayıp duruyorum. Kokusu hiç bitmesin istiyorum. Gerçekten muhteşem bir koku. Lütfen tekrar üretin bu kokuyu. Saç parfümü ve EDP olarak... Lütfen...
misafir27121
Bu parfümü tekrar üretir misiniz . yıllardır kokusu burnumda ama kendisi yok. bir daha onun gibi sini bulamadım
misafir7116
Bu parfümden istiyorum.
misafir14147
Hayatımın en huzurlu yıllarıydı bu parfümü kullandığım zamanlar. Kokusuyla büyülenip mutlu oluyor insan. Lütfen tekrar çıkarın.
misafir21789
Merhaba, 2008de, henüz 13 yaşındayken bu parfümden almıştım ve hala yanına yaklaşabilecek hiçbir parfüm bulamadım, öyle ki kendime ait bir kokum bile yok hala, bu koku aklımdan gitmiyor çünkü. Yılda en az 2-3 kere arıyorum belki yeniden üretilmiştir diye ama hep hüsran, lütfen, lütfen bu güzel kokudan yeniden üretin, 11 senede insanlar eski eşlerini unutuyor ben bu parfümü unutamadım...

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.