Avon Today Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Kaktus

Kaktus

Frezya

Frezya

Madagaskar yasemini

Madagaskar yasemini

Sümbülteber

Sümbülteber

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Hibiscus

Hibiscus

Strelitzia

Strelitzia

Buddleja

Buddleja

Sedir

Sedir

Misk

Misk

Gül

Gül

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

70

20-50

2004

9683

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 27

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 32

SONBAHAR
kış

% 27

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 52

GÜNDÜZ
gece

% 48

GECE

Today Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Today parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Parfumcubaba
2004 yılından bu zamana kadar keyif alarak kullandığım bir parfüm. Çok güzel geri dönüşler aldım. Parfümümün ismini soran çok oluyor. Yıllarca kullanabileceğim tek parfüm.
misafir21847
Uzun süre kalıcı, zengin, misk kokusu.
misafir29327
İlk başta bu parfüm beni şaşırttı. Kokunun hafif ama şaşırtıcı bir kokusu var. Güzel ve şık. Kendimi çok daha büyümüş hissettiriyor. Yaşım 18. Çok sofistike.
Bunu her gün kullanmıyorum. Sadece akşam ve gece eğlencelerinde tercih ediyorum. Bence günlük kullanım için ideal değildir. (Benim düşünceme göre, güçlü kokulardan gerçekten hoşlanmadığımdan dolayı) Fiyat süper. Çok uygun fiyatlara satılıyor (du) sanırım üretimi durdu. Sonuç olarak çok iyi. Bunu bulamazsanız alberto sego parfümün zen kodlu parfümü tavsiye ederim.
misafir23099
Avon'un harika kokusu. Çiçekler ve misk notalarının güzel bir birleşimi. Günlük koku olarak imza kokum. Ekonomik olarak ideal. Ambalaj güzel ve sabahları birkaç fıs ile bütün gün dayanması sizi şaşırtacak. Şık bir koku arıyorsanız bu kokuyu tavsiye ederim.
misafir24920
Çiçek kokularını çok seviyorum. Bu parfümün cildimde ne kadar süre dayandığını söylemek gerekirse çok uzun süreli. Her gün her zaman için uygun ve harika fiyatlı. Kısacası mükemmel.
misafir1040
Harika bir parfüm ama artık üretilmeyecekmiş çok üzüldüm
misafir15469
Kombinasyon enfes. Sümbülteber ve portakal çiçeği harika. Uzun ömürlü ve fantastik.
misafir16566
Avon'un en iyilerinden biri. Yemyeşil, yoğun bir çiçek kokusu. Havayı dolduran taze kesilmiş çiçeklerin kokusu gibi kokuyor. Bu benim favori çiçek kokularımdan biri. Ben buna tuberose sevmeyen insanlar için tuberose bazlı bir koku diyebilirim. (sümbülteber). Hayal edeceğinizden çok daha iyi iksiri tamamlayan bir miktar frezya var. Artı birlikte çalışan bazı garip notalar. Çok pahalı kokuyor. Bence sorunsuz harika bir parfüm Today.
misafir5284
Bu çok hoş bir koku. Çok kadınsı ve zarif. Çok pahalı bir koku gibi kokuyor. 30 yaşın altındaki kadınlar için uygun olmasa da.
misafir22855
Parası yani ücreti için büyük bir değer. Satın almaya değer ve her zaman benim koleksiyonumun bir parçası.
misafir24375
Bilmiyorum, sadece ben bunu düşünüyorum ama today i yaz aylarında giymeyi doğru bulmuyorum. Kış ve sonbaharda bu kokuyu seviyorum ama temmuz ve ağustosta buna katlanamıyorum.
misafir1929
Bu ilkbahar / yaz kokusu her zaman tenimle harika uyum içerisinde. Ben her zaman kullandığımda iltifat aldım. Bu beyaz çiçekler ve hanımeli güzelliği çok aşırı tatlı olmadan sizi mest edecek. Artı oldukça sürüyor :) Daha ne isteyeyim.
misafir17360
Yaz için güzel, ışıltılı bir koku. Taze ve altın çiçekler ile dolu. Güzel çiçeklerin kokusunu hissederken, havada mutluluk ve taze beklentileri hissediyorsunuz. Cildiniz hala soğuk ve sert bir sabah duşundan çıkmış ama sevimli bir elbise giyiyorsunuz. Kaygısız ve güleçsiniz. Çok çok iyi bir model.
misafir9590
Bu benim için uygun değil. İnanılmaz güçlü ve çiçekli. Olgun bayanlar için daha uygun olacağını belirteyim.
misafir3189
Kokuyu çok seviyorum ama bana korkunç baş ağrısını yapıyor. Hayır teşekkürler bir daha asla...
misafir17875
Sıcak bir duştan sonra, ninni gibi rahatlatıcı bir şey istiyorsanız aynısını hissettiriyor. Oryantal çiçeklerin devasa bir bahçesine girersiniz. Sıcak rüzgârın bir esintisi ile getirilen yaprakların yumuşak kokusu. Frezya kokusu alıyorum.. Biber bu kokuyu ışıltılı ve ferahlatıcı hale getiriyor.
misafir9656
Çiçekli ve havadar. Sadece harika çiçeklerle dolu bir okyanusta hissediyorum

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.