Kaktus

Kaktus

Frezya

Frezya

Madagaskar yasemini

Madagaskar yasemini

Sümbülteber

Sümbülteber

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Hibiscus

Hibiscus

Strelitzia

Strelitzia

Buddleja

Buddleja

Sedir

Sedir

Misk

Misk

Gül

Gül

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

70

20-50

2004

13376

kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 47

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 53

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 23

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 40

SONBAHAR
kış

% 20

KIŞ
gündüz

% 59

GÜNDÜZ
gece

% 41

GECE
captcha
2004 yılından bu zamana kadar keyif alarak kullandığım bir parfüm. Çok güzel geri dönüşler aldım. Parfümümün ismini soran çok oluyor. Yıllarca kullanabileceğim tek parfüm.
Uzun süre kalıcı, zengin, misk kokusu.
İlk başta bu parfüm beni şaşırttı. Kokunun hafif ama şaşırtıcı bir kokusu var. Güzel ve şık. Kendimi çok daha büyümüş hissettiriyor. Yaşım 18. Çok sofistike.
Bunu her gün kullanmıyorum. Sadece akşam ve gece eğlencelerinde tercih ediyorum. Bence günlük kullanım için ideal değildir. (Benim düşünceme göre, güçlü kokulardan gerçekten hoşlanmadığımdan dolayı) Fiyat süper. Çok uygun fiyatlara satılıyor (du) sanırım üretimi durdu. Sonuç olarak çok iyi. Bunu bulamazsanız alberto sego parfümün 1136 kodlu parfümü tavsiye ederim.
Avon'un harika kokusu. Çiçekler ve misk notalarının güzel bir birleşimi. Günlük koku olarak imza kokum. Ekonomik olarak ideal. Ambalaj güzel ve sabahları birkaç fıs ile bütün gün dayanması sizi şaşırtacak. Şık bir koku arıyorsanız bu kokuyu tavsiye ederim.
Çiçek kokularını çok seviyorum. Bu parfümün cildimde ne kadar süre dayandığını söylemek gerekirse çok uzun süreli. Her gün her zaman için uygun ve harika fiyatlı. Kısacası mükemmel.
Harika bir parfüm ama artık üretilmeyecekmiş çok üzüldüm
Kombinasyon enfes. Sümbülteber ve portakal çiçeği harika. Uzun ömürlü ve fantastik.
Avon'un en iyilerinden biri. Yemyeşil, yoğun bir çiçek kokusu. Havayı dolduran taze kesilmiş çiçeklerin kokusu gibi kokuyor. Bu benim favori çiçek kokularımdan biri. Ben buna tuberose sevmeyen insanlar için tuberose bazlı bir koku diyebilirim. (sümbülteber). Hayal edeceğinizden çok daha iyi iksiri tamamlayan bir miktar frezya var. Artı birlikte çalışan bazı garip notalar. Çok pahalı kokuyor. Bence sorunsuz harika bir parfüm Today.
Bu çok hoş bir koku. Çok kadınsı ve zarif. Çok pahalı bir koku gibi kokuyor. 30 yaşın altındaki kadınlar için uygun olmasa da.
Parası yani ücreti için büyük bir değer. Satın almaya değer ve her zaman benim koleksiyonumun bir parçası.
Bilmiyorum, sadece ben bunu düşünüyorum ama today i yaz aylarında giymeyi doğru bulmuyorum. Kış ve sonbaharda bu kokuyu seviyorum ama temmuz ve ağustosta buna katlanamıyorum.
Bu ilkbahar / yaz kokusu her zaman tenimle harika uyum içerisinde. Ben her zaman kullandığımda iltifat aldım. Bu beyaz çiçekler ve hanımeli güzelliği çok aşırı tatlı olmadan sizi mest edecek. Artı oldukça sürüyor :) Daha ne isteyeyim.
Yaz için güzel, ışıltılı bir koku. Taze ve altın çiçekler ile dolu. Güzel çiçeklerin kokusunu hissederken, havada mutluluk ve taze beklentileri hissediyorsunuz. Cildiniz hala soğuk ve sert bir sabah duşundan çıkmış ama sevimli bir elbise giyiyorsunuz. Kaygısız ve güleçsiniz. Çok çok iyi bir model.
Bu benim için uygun değil. İnanılmaz güçlü ve çiçekli. Olgun bayanlar için daha uygun olacağını belirteyim.
Kokuyu çok seviyorum ama bana korkunç baş ağrısını yapıyor. Hayır teşekkürler bir daha asla...
Sıcak bir duştan sonra, ninni gibi rahatlatıcı bir şey istiyorsanız aynısını hissettiriyor. Oryantal çiçeklerin devasa bir bahçesine girersiniz. Sıcak rüzgârın bir esintisi ile getirilen yaprakların yumuşak kokusu. Frezya kokusu alıyorum.. Biber bu kokuyu ışıltılı ve ferahlatıcı hale getiriyor.
Çiçekli ve havadar. Sadece harika çiçeklerle dolu bir okyanusta hissediyorum
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm