Avon Today Tomorrow Always Absolute Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Sandal ağacı

Sandal ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

59

20-50

2016

5336

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 64

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 65

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 35

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 30

YAZ
sonbahar

% 20

SONBAHAR
kış

% 30

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 45

GÜNDÜZ
gece

% 55

GECE

Today Tomorrow Always Absolute Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Today Tomorrow Always Absolute parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir6870
satıştan kaldırıldı mı
misafir3334
Avon'un açıkladığı notalar şunlardır: portakal çiçeği, bergamot ve sandal ağacı. Bana göre daha fazlası var gibi görünüyor. Ne gibi kokuyor dersek? Kesinlikle bir Avon kokusu gibi kokmuyor. Giorgio Armani Si'ye çok benziyor. GA Si, cildimde mide bulandırıcı bir dağınıklık. Ama bu Absolute modeli tatlı, kremsi ve sofistike bir parfümdür. Sadece Si modelinden daha iyidir ve kuruyunca özellikle daha iyi oluyor. Vücut kimyasına uygunluğu çok çılgın. Altı saat kadar cildimde yumuşar ve kalma konusunda hala ısrar eder. Şişe çok iyi yapılmış. Altın atomizer üzerinde açık bir kapak ile koyu pembe ağır cam küp şeklindedir. Bitince yeniden alacağım.
songul
Vücut kimyasını çılgına çeviren deli bir şey. Üzerimde ilk saatinde ılımlı ve daha sonra altı saat boyunca cildimde yumuşayan ve ısrarcı kalan bir parfüm. Şişesi sağlam ve çok iyi yapılmış. Bitse de yinede satın alacağım.
sude
Gerçekten güzel bir parfüm, tek dezavantajı sandal ağacı içeriğinin umduğum kadar güçlü olmaması. Bergamot biraz daha belirgin. Uzun ömürlü ancak hala hoş bir parfüm.
pelina
Bence yıllar içinde Avon'un en iyi ürünü piyasaya sürüldü diyorum. Aslında özel tasarımcıların kokusundan daha da başarılı ve fiyat olarakta uygun. Seviyorum.
hlya41
Gün içinde herhangi bir zaman farketmeksizin kolaylıkla ve güzel bir şekilde kullanılabilir. Akşam için de uygun bence. Uzun ömürlülüğü dikkat çekici ve bütün gün hissettim. Ofisim tamamen Today Tomorrow Always Absolute kokuyor.
ezgi
Bu çok gür ve yoğun bir kokuya sahip. Sanırım sevebilirim ama ilk denememde biraz kafam karışmadı değil! Çok yumuşak içeriklere sahip. Sandal ağacı ve yasemin ile turunçgillerin özelliği çeşitlidir ve vanilya notasınıda hissediyorum. Kolumu kokluyorum... görkemli ve çok uzun ömürlü. İşyerindeyken kolumda uzun süre kendisini hissettirdi. Tam bir şişe almayı en kısa sürede istiyorum! Yalnızca numune şişem var ve bu harika kokunun gittikçe daha fazla kendini almayı hissettirmesi beni bir avon satıcısına yönlendirecek.
edaiste
Şans eseri bu parfümü gardırop gözünde buldum. Kardeşim eskiden almış ve önceden kullanıyormuş. Çok tatlı ve sofistike. Çok iyi yapılmış, iyi harmanlanmış.
durdane
Büyük ve dolgun bir buket çiçekleri bana hatırlatıyor. Bu kokuyu seviyorum. Çok klasik, romantik ve özel harmanlanmış olduğundan dolayı aldım.
derya
Güzel gibi kokmuyor. Bunun nedeni, içinde paçuli olması, her şeyi değiştiriyor. Bergamot, beyaz çiçek tatlılığı var ama paçuli ile daha çok çeşit oluyor. Ayrıca bana bu güçlü koku çamaşır katkı maddelerini hatırlatıyor bana. Berbat diyebilirim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.