Bergamot

Bergamot

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Sandal ağacı

Sandal ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

59

20-50

2016

6205

kalıcılık

% 65

KALICILIK
farkedilirlik

% 72

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 61

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 39

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 18

İLKBAHAR
yaz

% 29

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 32

KIŞ
gündüz

% 39

GÜNDÜZ
gece

% 61

GECE
captcha
Bu kadar muhteşem bir ürün neden satıştan kaldırılır...?
Kendimi bulduğum tek kokuydu 😢
satıştan kaldırıldı mı
Avon'un açıkladığı notalar şunlardır: portakal çiçeği, bergamot ve sandal ağacı. Bana göre daha fazlası var gibi görünüyor. Ne gibi kokuyor dersek? Kesinlikle bir Avon kokusu gibi kokmuyor. Giorgio Armani Si'ye çok benziyor. GA Si, cildimde mide bulandırıcı bir dağınıklık. Ama bu Absolute modeli tatlı, kremsi ve sofistike bir parfümdür. Sadece Si modelinden daha iyidir ve kuruyunca özellikle daha iyi oluyor. Vücut kimyasına uygunluğu çok çılgın. Altı saat kadar cildimde yumuşar ve kalma konusunda hala ısrar eder. Şişe çok iyi yapılmış. Altın atomizer üzerinde açık bir kapak ile koyu pembe ağır cam küp şeklindedir. Bitince yeniden alacağım.
Vücut kimyasını çılgına çeviren deli bir şey. Üzerimde ilk saatinde ılımlı ve daha sonra altı saat boyunca cildimde yumuşayan ve ısrarcı kalan bir parfüm. Şişesi sağlam ve çok iyi yapılmış. Bitse de yinede satın alacağım.
Gerçekten güzel bir parfüm, tek dezavantajı sandal ağacı içeriğinin umduğum kadar güçlü olmaması. Bergamot biraz daha belirgin. Uzun ömürlü ancak hala hoş bir parfüm.
Bence yıllar içinde Avon'un en iyi ürünü piyasaya sürüldü diyorum. Aslında özel tasarımcıların kokusundan daha da başarılı ve fiyat olarakta uygun. Seviyorum.
Gün içinde herhangi bir zaman farketmeksizin kolaylıkla ve güzel bir şekilde kullanılabilir. Akşam için de uygun bence. Uzun ömürlülüğü dikkat çekici ve bütün gün hissettim. Ofisim tamamen Today Tomorrow Always Absolute kokuyor.
Bu çok gür ve yoğun bir kokuya sahip. Sanırım sevebilirim ama ilk denememde biraz kafam karışmadı değil! Çok yumuşak içeriklere sahip. Sandal ağacı ve yasemin ile turunçgillerin özelliği çeşitlidir ve vanilya notasınıda hissediyorum. Kolumu kokluyorum... görkemli ve çok uzun ömürlü. İşyerindeyken kolumda uzun süre kendisini hissettirdi. Tam bir şişe almayı en kısa sürede istiyorum! Yalnızca numune şişem var ve bu harika kokunun gittikçe daha fazla kendini almayı hissettirmesi beni bir avon satıcısına yönlendirecek.
Şans eseri bu parfümü gardırop gözünde buldum. Kardeşim eskiden almış ve önceden kullanıyormuş. Çok tatlı ve sofistike. Çok iyi yapılmış, iyi harmanlanmış.
Büyük ve dolgun bir buket çiçekleri bana hatırlatıyor. Bu kokuyu seviyorum. Çok klasik, romantik ve özel harmanlanmış olduğundan dolayı aldım.
Güzel gibi kokmuyor. Bunun nedeni, içinde paçuli olması, her şeyi değiştiriyor. Bergamot, beyaz çiçek tatlılığı var ama paçuli ile daha çok çeşit oluyor. Ayrıca bana bu güçlü koku çamaşır katkı maddelerini hatırlatıyor bana. Berbat diyebilirim.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm