Avon Today Tomorrow Always Absolute Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Today Tomorrow Always Absolute Bayan Parfüm

Today Tomorrow Always Absolute aromatik yağların muhteşem anlaşmalarının yansıdığı Eau de Parfum konsantrasyonunda Avon tarafından bayanlar için üretilmiş yeni bir koku. Sri Lanka Calabria bergamotu , portakal çiçeği ve sandal ağacı anlaşmaları ile çiçeksi ve oryantal bir içeriğe sahiptir. 30 ml'lik EDP olarak kullanılabilir . Today Tomorrow Always Absolute, Avon firması tarafından 2016 yılında piyasaya sunulmaya başlatıldı.

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Orta Nota
Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Avon Today Tomorrow Always Absolute Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Today Tomorrow Always Absolute Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 56 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 65 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 72 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
65%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
72%
56 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
61%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
39%
28 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
39%
Parfüm geceye uygun
GECE
61%
28 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
60%
Orta Nota
35%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
18%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
29%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
21%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
32%
28 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-50 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 59
7960 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Today Tomorrow Always Absolute Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
59 Puan Aldı

Avon Today Tomorrow Always Absolute Bayan Parfüm Yorumları

Bu kadar muhteşem bir ürün neden satıştan kaldırılır...?
Kendimi bulduğum tek kokuydu 😢
satıştan kaldırıldı mı
Avon'un açıkladığı notalar şunlardır: portakal çiçeği, bergamot ve sandal ağacı. Bana göre daha fazlası var gibi görünüyor. Ne gibi kokuyor dersek? Kesinlikle bir Avon kokusu gibi kokmuyor. Giorgio Armani Si'ye çok benziyor. GA Si, cildimde mide bulandırıcı bir dağınıklık. Ama bu Absolute modeli tatlı, kremsi ve sofistike bir parfümdür. Sadece Si modelinden daha iyidir ve kuruyunca özellikle daha iyi oluyor. Vücut kimyasına uygunluğu çok çılgın. Altı saat kadar cildimde yumuşar ve kalma konusunda hala ısrar eder. Şişe çok iyi yapılmış. Altın atomizer üzerinde açık bir kapak ile koyu pembe ağır cam küp şeklindedir. Bitince yeniden alacağım.
Vücut kimyasını çılgına çeviren deli bir şey. Üzerimde ilk saatinde ılımlı ve daha sonra altı saat boyunca cildimde yumuşayan ve ısrarcı kalan bir parfüm. Şişesi sağlam ve çok iyi yapılmış. Bitse de yinede satın alacağım.
Gerçekten güzel bir parfüm, tek dezavantajı sandal ağacı içeriğinin umduğum kadar güçlü olmaması. Bergamot biraz daha belirgin. Uzun ömürlü ancak hala hoş bir parfüm.
Bence yıllar içinde Avon'un en iyi ürünü piyasaya sürüldü diyorum. Aslında özel tasarımcıların kokusundan daha da başarılı ve fiyat olarakta uygun. Seviyorum.
Gün içinde herhangi bir zaman farketmeksizin kolaylıkla ve güzel bir şekilde kullanılabilir. Akşam için de uygun bence. Uzun ömürlülüğü dikkat çekici ve bütün gün hissettim. Ofisim tamamen Today Tomorrow Always Absolute kokuyor.
Bu çok gür ve yoğun bir kokuya sahip. Sanırım sevebilirim ama ilk denememde biraz kafam karışmadı değil! Çok yumuşak içeriklere sahip. Sandal ağacı ve yasemin ile turunçgillerin özelliği çeşitlidir ve vanilya notasınıda hissediyorum. Kolumu kokluyorum... görkemli ve çok uzun ömürlü. İşyerindeyken kolumda uzun süre kendisini hissettirdi. Tam bir şişe almayı en kısa sürede istiyorum! Yalnızca numune şişem var ve bu harika kokunun gittikçe daha fazla kendini almayı hissettirmesi beni bir avon satıcısına yönlendirecek.
Şans eseri bu parfümü gardırop gözünde buldum. Kardeşim eskiden almış ve önceden kullanıyormuş. Çok tatlı ve sofistike. Çok iyi yapılmış, iyi harmanlanmış.
Büyük ve dolgun bir buket çiçekleri bana hatırlatıyor. Bu kokuyu seviyorum. Çok klasik, romantik ve özel harmanlanmış olduğundan dolayı aldım.
Güzel gibi kokmuyor. Bunun nedeni, içinde paçuli olması, her şeyi değiştiriyor. Bergamot, beyaz çiçek tatlılığı var ama paçuli ile daha çok çeşit oluyor. Ayrıca bana bu güçlü koku çamaşır katkı maddelerini hatırlatıyor bana. Berbat diyebilirim.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER