Avon Today Tomorrow Always Amour Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Today Tomorrow Always Amour Bayan Parfüm

Avon tarafından parfüm olan Today Tomorrow Always Amour yavaş yavaş aşk gibi açan ve aydınlık ve romantikliğ sembolize eferek oluşturulmuş kompozisyonu ile Olivia Wilde tarafından özel bir sürüm haline getirilmiş özel koku. Kalpli ve romantik şekle sahip şişesi ile kendi karakteristik özelliklerini taşıyan ürün Mayıs 2013 tarihinden itibaren satışa sunulmaya başlandı. Yeni şişesi daha da romantik ve çiçek gravürleri mevcuttur. Avon evi tarafından ilan edilmiş bu yeni koku sevgi ve uyum özünü aktarır. Aşk iksiri, taze ve sulu yeşil notaları ve duyguları pembe biber ile desteklenen iyimser ve aydınlık turunçgiller ile açılış yapmaktadır. Zarif beyaz manolya ile oluşan beyaz çiçeklerin buketi ile birleşmiş kompozisyon zambak ve narin yasemin yaprakları ile içeriği zenginleştirilmiştir. Sandal ağacı ve sedir ile birlikte güçlü odunsu notaları, kapanışta kendini göstermektedir. Kompozisyonun ana ve en önemli aromaları portakal notaları, narin yasemin ve şehvetli misk içerir. Avon Today Tomorrow Always Amour 30ml Eau de Parfum olara Mayıs 2013 tarihinden itibaren satışa sunulmuş halde sizlere sunuldu.

Üst Nota
Narenciye

Narenciye

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Pembe biber

Pembe biber

Orta Nota
Manolya

Manolya

Müge

Müge

Yasemin

Yasemin

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

Sedir

Sedir

Avon Today Tomorrow Always Amour Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Today Tomorrow Always Amour Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 55 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 67 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
69%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
67%
55 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
72%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
28%
29 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
54%
Parfüm geceye uygun
GECE
46%
28 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
25%
Alt Nota
25%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
14%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
25%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
32%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
29%
28 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-50 Yaşlar için uygun
2013 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 66
10398 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Today Tomorrow Always Amour Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
69 Puan Aldı

Avon Today Tomorrow Always Amour Bayan Parfüm Yorumları

Yıllardır tekrar üretilsin diye bekliyorum. Denk geldiğim avon kataloglarına acaba bir ümit gelmiş olabilir mi diye bakıyorum ama yok.
Yeniden üretim yapılana kadar açık parfüm kullanmaya devam. Amour'un çıkışını bekliyordum ama olmadı çözümü başka markada aradım
Lütfen yeniden üretilsin
Artık üretilmiyor ama mukemmel bir koku lutfen tekrar uretılsın
O kadar seviyorum ki bu kokuyu ama malesef üretimden kaldırdılar ve çok üzgünüm tenime çok yakışan bi koku
Bunun yerine alberto sego 1078 modelini alın paranızı çöpe atmayın. Daha kalıcı ve daha fark edilir fiyatları da neredeyse aynı.
Kıyafetlerime uyguladığımda cildimden daha iyi kalıyor. İlk başta kokunun kaybolduğunu düşündüm ta ki tişörtümü koklayana kadar. Hala kıyafetlerimde kokusunu alabiliyorum.
Daha fazla detay
Kokusunu seviyorum. Mevcut olan narenciye kokusu için aldım. Ancak uzun ömürlü değildir. Birkaç saat sonra yeniden sıkmak zorundasınız.
Bu kokuyu bir bayandan aldım ve tenime çok iyi gitti. Esmer tenliyim. Bedene yakın duran göze batmayan bir çiçek kokusu. Yasemin ve narenciye karışımını çok seviyorum ama meyveli notaların olması biraz olumsuz.
Elimde bu çizgidei diğer kokulardan da birkaç tane var ama favorim Today Tomorrow Always Amour. Oldukça güçlü ve tatlı.
Bu harika. Keşke daha güçlü olsaydı. Ama mükemmel bir kokuya yakındır denilebilir. Deneyin bence çok güzel.
Bu modeli sıktığımda kendimi rahatlamış gibi hissediyorum.
Saç kremi gibi yapay kokuyor.
Bu parfümü çok seviyorum. Benim için imza kokusu olabileceğini düşünüyorum (şimdilik). Taze, temiz, hoş, sade, güzel, yuvarlak bir koku. Yeşil ve narenciyenin yanı sıra, çiçek notaları alıyorum. Bana hafif bir yaz yağmurundan önce serin ve havadar bir sabah kokusu gibi geliyor. Çiçek ve yeşilliklerle dolu bir tarlayı hatırlatıyor. Alçak gönüllü, nazik, şefkatli, zeki ve parlak bir koku.
Güzel bir koku ve çok narin. Narenciye kokusu ile birlikte beyaz çiçekler, yaz günleri için mükemmel gündelik koku şeklinde sunulmuş. Klasik ve zarif. Bu kokuyu gerçekten çok seviyorum.
Beyaz taze ambalajından açılmış gömlek kokusu gibi :D Fİyatına göre bence mükemmel bir model. Today Tomorrow Always Amour modelini always olanla karıştırmayınız çünkü ikisi birbirinden çok farklı kokular. Ben bu modelini beğendim.
Tatlı taze ve saldırgan. Çok kadınsı ve çiçekli.
Avon markasına ait olan bu modeli hiç denemeden kapalı kutuda sarın aldım.Taze ve güzel bir çiçek kokusu. Çiçek notaları pürüzsüz ve yeşildir. Birkaç saat sonra meyveler daha belirgin hale geliyor. İlginçtir ki turunçgiller listelenen notalara bakılırsa bence tek meyve halinde bu parfümde. Bana daha olgun, sulu şeftali gibi kokuyor. Daha sonra meyveler kaybolur ve odunsu, müstehcen notalar ortaya çıkar. Bu, tatlı olandan ziyade ferahlatıcı bir koku ve temiz yönü ile ön planda. Herhangi bir sabunluğu barındırmıyor. Uzun ömürlülük benim için mükemmel. Oldukça güzel ve çok yönlü. Sıcak havalarda daha da güzel olacağını düşünüyorum.
İlk - narenciye zambak biber kurusu - manolya yasemin sedir yeşil notalar misk. :D Bunlar benim düşüncem. Kadınsı, narin, temiz, narenciyeli, çiçekli. Özeti bu :D
Haiku hayranlığı dışında, Avon kokularını beğenme konusunda çok şansım olmadı ama yine de sadece bir hafta boyunca Amour kullanıyorum ve umudum var. İlk izlenimim "sentetik" oldu ki bu benim en büyük önem verdiğim şeylerden biri. Kesinlikle yumuşak çiçek ve elma kokusu üzerinde ağır. Ben şans vermeyeceğim gibi duruyor.
İlk Avon parfümümdür kendileri. Yetişkin olarak almıştım. Tahmin ettiğim gibi ucuz kokmuyor. Bu gerçekten çok güzel. Hafif ve havadar. Fiyatı ile endexli. Hafif meyve nüansları ile hafif bir çiçek kokusu. Ben beğendim.
Bunu üzerime püskürttüğümde hiç bir şey koklayamıyorum. Bir alkol kokusu aldım ve sonra hafif bir çiçek kokusu. Çok zayıf. Bunu muhtemelen koklayabilen ve zevk alabilen birine vereceğim. Çok pişman oldum.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER