Narenciye

Narenciye

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Pembe biber

Pembe biber

Manolya

Manolya

Müge

Müge

Yasemin

Yasemin

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

66

20-50

2013

7578

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 72

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 28

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 14

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 32

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ
gündüz

% 54

GÜNDÜZ
gece

% 46

GECE
captcha
Yeniden üretim yapılana kadar açık parfüm kullanmaya devam. Amour'un çıkışını bekliyordum ama olmadı çözümü başka markada aradım
Lütfen yeniden üretilsin
Artık üretilmiyor ama mukemmel bir koku lutfen tekrar uretılsın
O kadar seviyorum ki bu kokuyu ama malesef üretimden kaldırdılar ve çok üzgünüm tenime çok yakışan bi koku
Bunun yerine alberto sego 1078 modelini alın paranızı çöpe atmayın. Daha kalıcı ve daha fark edilir fiyatları da neredeyse aynı.
Kıyafetlerime uyguladığımda cildimden daha iyi kalıyor. İlk başta kokunun kaybolduğunu düşündüm ta ki tişörtümü koklayana kadar. Hala kıyafetlerimde kokusunu alabiliyorum.
Daha fazla detay
Kokusunu seviyorum. Mevcut olan narenciye kokusu için aldım. Ancak uzun ömürlü değildir. Birkaç saat sonra yeniden sıkmak zorundasınız.
Bu kokuyu bir bayandan aldım ve tenime çok iyi gitti. Esmer tenliyim. Bedene yakın duran göze batmayan bir çiçek kokusu. Yasemin ve narenciye karışımını çok seviyorum ama meyveli notaların olması biraz olumsuz.
Elimde bu çizgidei diğer kokulardan da birkaç tane var ama favorim Today Tomorrow Always Amour. Oldukça güçlü ve tatlı.
Bu harika. Keşke daha güçlü olsaydı. Ama mükemmel bir kokuya yakındır denilebilir. Deneyin bence çok güzel.
Bu modeli sıktığımda kendimi rahatlamış gibi hissediyorum.
Saç kremi gibi yapay kokuyor.
Bu parfümü çok seviyorum. Benim için imza kokusu olabileceğini düşünüyorum (şimdilik). Taze, temiz, hoş, sade, güzel, yuvarlak bir koku. Yeşil ve narenciyenin yanı sıra, çiçek notaları alıyorum. Bana hafif bir yaz yağmurundan önce serin ve havadar bir sabah kokusu gibi geliyor. Çiçek ve yeşilliklerle dolu bir tarlayı hatırlatıyor. Alçak gönüllü, nazik, şefkatli, zeki ve parlak bir koku.
Güzel bir koku ve çok narin. Narenciye kokusu ile birlikte beyaz çiçekler, yaz günleri için mükemmel gündelik koku şeklinde sunulmuş. Klasik ve zarif. Bu kokuyu gerçekten çok seviyorum.
Beyaz taze ambalajından açılmış gömlek kokusu gibi :D Fİyatına göre bence mükemmel bir model. Today Tomorrow Always Amour modelini always olanla karıştırmayınız çünkü ikisi birbirinden çok farklı kokular. Ben bu modelini beğendim.
Tatlı taze ve saldırgan. Çok kadınsı ve çiçekli.
Avon markasına ait olan bu modeli hiç denemeden kapalı kutuda sarın aldım.Taze ve güzel bir çiçek kokusu. Çiçek notaları pürüzsüz ve yeşildir. Birkaç saat sonra meyveler daha belirgin hale geliyor. İlginçtir ki turunçgiller listelenen notalara bakılırsa bence tek meyve halinde bu parfümde. Bana daha olgun, sulu şeftali gibi kokuyor. Daha sonra meyveler kaybolur ve odunsu, müstehcen notalar ortaya çıkar. Bu, tatlı olandan ziyade ferahlatıcı bir koku ve temiz yönü ile ön planda. Herhangi bir sabunluğu barındırmıyor. Uzun ömürlülük benim için mükemmel. Oldukça güzel ve çok yönlü. Sıcak havalarda daha da güzel olacağını düşünüyorum.
İlk - narenciye zambak biber kurusu - manolya yasemin sedir yeşil notalar misk. :D Bunlar benim düşüncem. Kadınsı, narin, temiz, narenciyeli, çiçekli. Özeti bu :D
Haiku hayranlığı dışında, Avon kokularını beğenme konusunda çok şansım olmadı ama yine de sadece bir hafta boyunca Amour kullanıyorum ve umudum var. İlk izlenimim "sentetik" oldu ki bu benim en büyük önem verdiğim şeylerden biri. Kesinlikle yumuşak çiçek ve elma kokusu üzerinde ağır. Ben şans vermeyeceğim gibi duruyor.
İlk Avon parfümümdür kendileri. Yetişkin olarak almıştım. Tahmin ettiğim gibi ucuz kokmuyor. Bu gerçekten çok güzel. Hafif ve havadar. Fiyatı ile endexli. Hafif meyve nüansları ile hafif bir çiçek kokusu. Ben beğendim.
Bunu üzerime püskürttüğümde hiç bir şey koklayamıyorum. Bir alkol kokusu aldım ve sonra hafif bir çiçek kokusu. Çok zayıf. Bunu muhtemelen koklayabilen ve zevk alabilen birine vereceğim. Çok pişman oldum.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm