Avon Today Tomorrow Always Amour Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Narenciye

Narenciye

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Pembe biber

Pembe biber

Manolya

Manolya

Müge

Müge

Yasemin

Yasemin

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

66

20-50

2013

6151

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 15

İLKBAHAR
yaz

% 15

YAZ
sonbahar

% 40

SONBAHAR
kış

% 30

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 55

GÜNDÜZ
gece

% 45

GECE

Today Tomorrow Always Amour Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Today Tomorrow Always Amour parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Denizcntrk34
O kadar seviyorum ki bu kokuyu ama malesef üretimden kaldırdılar ve çok üzgünüm tenime çok yakışan bi koku
misafir2169
Bunun yerine alberto sego JDR modelini alın paranızı çöpe atmayın. Daha kalıcı ve daha fark edilir fiyatları da neredeyse aynı.
misafir4467
Kıyafetlerime uyguladığımda cildimden daha iyi kalıyor. İlk başta kokunun kaybolduğunu düşündüm ta ki tişörtümü koklayana kadar. Hala kıyafetlerimde kokusunu alabiliyorum.
Daha fazla detay
misafir3091
Kokusunu seviyorum. Mevcut olan narenciye kokusu için aldım. Ancak uzun ömürlü değildir. Birkaç saat sonra yeniden sıkmak zorundasınız.
misafir25988
Bu kokuyu bir bayandan aldım ve tenime çok iyi gitti. Esmer tenliyim. Bedene yakın duran göze batmayan bir çiçek kokusu. Yasemin ve narenciye karışımını çok seviyorum ama meyveli notaların olması biraz olumsuz.
misafir16446
Elimde bu çizgidei diğer kokulardan da birkaç tane var ama favorim Today Tomorrow Always Amour. Oldukça güçlü ve tatlı.
misafir22979
Bu harika. Keşke daha güçlü olsaydı. Ama mükemmel bir kokuya yakındır denilebilir. Deneyin bence çok güzel.
misafir11124
Bu modeli sıktığımda kendimi rahatlamış gibi hissediyorum.
Serraduvarci
Saç kremi gibi yapay kokuyor.
Sevilkaracan
Bu parfümü çok seviyorum. Benim için imza kokusu olabileceğini düşünüyorum (şimdilik). Taze, temiz, hoş, sade, güzel, yuvarlak bir koku. Yeşil ve narenciyenin yanı sıra, çiçek notaları alıyorum. Bana hafif bir yaz yağmurundan önce serin ve havadar bir sabah kokusu gibi geliyor. Çiçek ve yeşilliklerle dolu bir tarlayı hatırlatıyor. Alçak gönüllü, nazik, şefkatli, zeki ve parlak bir koku.
Emine
Güzel bir koku ve çok narin. Narenciye kokusu ile birlikte beyaz çiçekler, yaz günleri için mükemmel gündelik koku şeklinde sunulmuş. Klasik ve zarif. Bu kokuyu gerçekten çok seviyorum.
yasemin
Beyaz taze ambalajından açılmış gömlek kokusu gibi :D Fİyatına göre bence mükemmel bir model. Today Tomorrow Always Amour modelini always olanla karıştırmayınız çünkü ikisi birbirinden çok farklı kokular. Ben bu modelini beğendim.
Selennn
Tatlı taze ve saldırgan. Çok kadınsı ve çiçekli.
princess
Avon markasına ait olan bu modeli hiç denemeden kapalı kutuda sarın aldım.Taze ve güzel bir çiçek kokusu. Çiçek notaları pürüzsüz ve yeşildir. Birkaç saat sonra meyveler daha belirgin hale geliyor. İlginçtir ki turunçgiller listelenen notalara bakılırsa bence tek meyve halinde bu parfümde. Bana daha olgun, sulu şeftali gibi kokuyor. Daha sonra meyveler kaybolur ve odunsu, müstehcen notalar ortaya çıkar. Bu, tatlı olandan ziyade ferahlatıcı bir koku ve temiz yönü ile ön planda. Herhangi bir sabunluğu barındırmıyor. Uzun ömürlülük benim için mükemmel. Oldukça güzel ve çok yönlü. Sıcak havalarda daha da güzel olacağını düşünüyorum.
Fun1da88
İlk - narenciye zambak biber kurusu - manolya yasemin sedir yeşil notalar misk. :D Bunlar benim düşüncem. Kadınsı, narin, temiz, narenciyeli, çiçekli. Özeti bu :D
brucewayne
Haiku hayranlığı dışında, Avon kokularını beğenme konusunda çok şansım olmadı ama yine de sadece bir hafta boyunca Amour kullanıyorum ve umudum var. İlk izlenimim "sentetik" oldu ki bu benim en büyük önem verdiğim şeylerden biri. Kesinlikle yumuşak çiçek ve elma kokusu üzerinde ağır. Ben şans vermeyeceğim gibi duruyor.
ceyda
İlk Avon parfümümdür kendileri. Yetişkin olarak almıştım. Tahmin ettiğim gibi ucuz kokmuyor. Bu gerçekten çok güzel. Hafif ve havadar. Fiyatı ile endexli. Hafif meyve nüansları ile hafif bir çiçek kokusu. Ben beğendim.
Begum
Bunu üzerime püskürttüğümde hiç bir şey koklayamıyorum. Bir alkol kokusu aldım ve sonra hafif bir çiçek kokusu. Çok zayıf. Bunu muhtemelen koklayabilen ve zevk alabilen birine vereceğim. Çok pişman oldum.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.