Avon Today Tomorrow Always Daydream Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Zencefil

Zencefil

Siyah frenk üzümü yaprağı

Siyah frenk üzümü yaprağı

Gardenya

Gardenya

Yasemin

Yasemin

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Bal

Bal

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

64

18-50

2015

3586

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 55

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 45

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 20

İLKBAHAR
yaz

% 30

YAZ
sonbahar

% 15

SONBAHAR
kış

% 35

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 45

GÜNDÜZ
gece

% 55

GECE

Today Tomorrow Always Daydream Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Today Tomorrow Always Daydream parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir17930
Yeniden uretin katalogda olsun lütfen o benim parfumumdu
misafir10696
Çox çox bəyəndiyim bir qoxudur,məni məndən alır,superr
misafir18643
Bu parfüm için kötü değerlendirmelere inanamıyorum. Bu koku güzel! ÇOK sofistike ve küçük meyveli / çiçekli. Bu kokunun üst düzey bir şirket tarafından ortaya çıkarılmış olması onu en tepelere çıkarırdı. Hermes veya tom ford bu kokuyu yapsa binlerce övgü alırdı. Sanırım ucuz satılıyor diye olumsuz yorumlar yapılmış. İnsan psikolojisi. Fİyatına göre en uygun iki parfüm marka modeli var bence. Birisi Avon - Today Tomorrow Always Daydream diğeri Alberto sego zeugma. Bu ikisini tekrar satın alacağım.
princess
Sabunlu gardenya başından sonuna kadar kendini belli ediyor. Hoş, sıcak, tembel. Benim için günlük kullanılacak bir koku değil. Oldukça rahatlatıcı ve evde rahat bir gün için uygun.
Rojdaeser
Koku kesinlikle pahalı kokuyor ve özel akşamlar ya da çalışanlar için iş yerine has önerebilirim.
nur
Bugün kullandım ve bütün gün etrafıma bakıp kimin tepkisini alacağımı analiz etmeye çalıştım. Umursanmadım :D
Elissa
Listelenmemiş olsa da zambak var. Temiz, tatlı (ama fazla değil) gardenya ve bal hissediliyor. Her nasılsa bana YSL Paris'i 80'lerden hatırlatıyor .. Aynı çiçek tozu hissi .. Çok hoş ve etkileyici bir koku. Aynı zamanda biraz olgun. Fiyatından çok daha pahalı kokuyor.
ezgi
Şişede size sunulan güzel bir buket. Yılın bu zamanı için mükemmel hafif çiçek kokusu. Ofis, okul vb. Için çok uygun. Kullanmak bana mutlu bir his veriyor. Şişe içerindeki güneş ışığı gibi. Aynı zamanda gün boyunca güzel uzun ömürlü nadir Avon parfümlerinden biri gibi görünüyor.
boncuk
"Avon bu parfüme bu kadar saçma ve uzun bir isim bulacağına başka bir isim koysaydı kesinlikle bu modeli daha popüler olurdu. Kör aldım ve neredeyse ilkbaharda kullandığım en güzel parfümlerden biri diyebilirim. Defalarca kez denedim ve aşık oldum. Çok seviyorum."
durdane
Bana göre, sarı laleler ve biraz bal karışımı gibi kokuyor. Güzel ama sanki biraz sentetik. Koku, çiçekli-tatlı, yumuşak ama güzel bir ürün ayrıca uzun ömürlüdür. Ben bir hayranı değilim ama insanların niçin onu sevdiğini az çok anlayabiliyorum.
Aysunatar
Bahçeye girmişcesine çeşit çeşit çiçek kokuları. Bu tarz kokuları sevenler için uygun.
Aysunatar
Modern Muse Chic Eau de Parfum Spray diye bir parfüm kullanmıştım ve bu parfüm neredeyse birebir aynı.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.