Avon Today Tomorrow Always Everlasting Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Today Tomorrow Always Everlasting Bayan Parfüm

Today Tomorrow Always Everlasting modeli Avon tarafından kadınlar için çiçek kokusu. Bu yeni bir koku. Today Tomorrow Always Everlasting 2024'te piyasaya sürüldü. Üst notalarda badem sütü ve çiçekler; Orta nota Neroli'dir; Temel alt notada beyaz mis bulunur.

Üst Nota
Badem çiçeği

Badem çiçeği

Çiçek notaları

Çiçek notaları

Orta Nota
Neroli

Neroli

Alt Nota
Beyaz misk

Beyaz misk

Avon Today Tomorrow Always Everlasting Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Today Tomorrow Always Everlasting Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 2 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 80 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 80 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
80%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
80%
2 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
100%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
0%
1 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
100%
Parfüm geceye uygun
GECE
0%
1 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
80%
Orta Nota
10%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
0%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
100%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
0%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
0%
1 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-45 Yaşlar için uygun
2024 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 78
106 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Today Tomorrow Always Everlasting Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
1 Adet Oy Kullanılarak
100 Puan Aldı

Avon Today Tomorrow Always Everlasting Bayan Parfüm Yorumları

Avon'daki en iyi serilerden biri olduğunu söyleyeceğim
Today Tomorrow Always Avon için ikonik bir seridir ve yeni koku serinin en çok satanı olabilir. Olivier Cresp tarafından yaratıldı ve ne kadar kadifemsi ve tatlı olduğunu vurgulamak istiyorum. Çilek ve siyah frenk üzümü beze gibi kokuyor - şekerin ince bir pudrası ile tatlı. Notalar benim için laktonik ve misk notalarının arkasına saklanmış. Ciltte hafif tuzlu bir hale dönüşüyor. Bu kadar düşük fiyata bu kadar güzel bir koku.
Meyveli çiçeksi. Maalesef badem kokusu alamıyorum. Tropikal meyveler, çiçekler ve misk alıyorum. Tenimde kalıcı bir koku ama uzun süre kalıyor. Çok yazlık.
Bu parfümün mini versiyonunu ve 2 deneme boyunu aldım ve ne kadar koklarsam o kadar seviyorum! Today, Tomorrow ve This Love serisinden çok farklı, ilginç ve orijinal bir koku, binlerce sıradan meyveli çiçek kokusundan farklı. Nazik, kadınsı ve zarif ama fark edilmeden geçmez. Badem ona lezzetli kremsi bir tatlılık veriyor ama boğucu değil ve pasta gibi değil. Tropikal bir havası var, bana eskiden kullandığım bir güneş kremi yağını hatırlatıyor. Çok dengeli, kalıcı, moral yükseltici, kesinlikle gün içinde, ilkbahar veya yaz için daha uygun. Yayılımı fark edilir ama rahatsız edici değil, bu yüzden ofis dostu ve günlük kullanım için iyi. Fiyatına göre harika bir değer, ciltte 4-5 saat, kıyafetlerde daha da uzun sürüyor. Vücut kremini de denedim ve kesinlikle birlikte set olarak almanızı tavsiye ederim. Bu krem cildi ipek gibi yumuşak yapar, saniyeler içinde emilir ve çok güçlü kokar, parfümün kalıcılığını daha da artırır. Parfümün 10 ml'lik mini versiyonu da var, bu yüzden satın almadan önce deneyebilirsiniz. Bence kesinlikle değer ve Avon'dan yapacağım bir sonraki alışveriş listemde.
Daha çok meyve kokuyor, badem veya fındık kokusu almıyorum, çok güçlü bir meyve kokusu var, çiçek ve misk ile birlikte. Badem kokusunu almıyorum. 24 saat sonra parfümü tekrar denedim çünkü kokusunu seviyorum, kuruduktan sonra cildimde hafifçe badem kokusunu alabiliyorum, çok güçlü değil ama orada. Bu çok hoş, tatlı ve seksi bir parfüm ve bir zamanlar sahip olduğum bir Escada parfümünü hatırlatıyor. Kesinlikle yeni favorim.
YSL Babydoll'a uygun bir alternatif buldum sonunda
Bu parfümün şişesi ve içindeki sıvının rengi inanılmaz derecede tatlı görünüyor ve kalıcılığı çok iyi. Cildimde 8 saat boyunca kokusunu alabiliyorum. İlk başta nefret etmiştim. Sadece karamel ve şeker kokuyor gibi gelmişti ama aklımdan çıkaramadım. Mağazada yeniden denedim ve kokusu kaybolana kadar bileklerimi koklamaktan vazgeçemedim. Üç gün düşündükten sonra sonunda satın aldım ve iyi ki almışım. Hala açılışını sevmiyorum ama kuruduktan sonra harika kokuyor. Hiç meyve kokusu almıyorum. Badem çok belirgin. Sanki tatlı bademli dondurma yiyorsunuz, etrafınızda beyaz çiçekler var ve bir tatilde hamakta sallanıyorsunuz gibi bir his veriyor. Kesinlikle yaz ve bahar ayları için, gündüz kullanılabilecek bir parfüm.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER