Avon Today Tomorrow Always Forever Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Pembe biber

Pembe biber

Yasemin

Yasemin

Şakayık

Şakayık

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Gül

Gül

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

63

18-45

2012

4483

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 68

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 32

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 21

İLKBAHAR
yaz

% 37

YAZ
sonbahar

% 26

SONBAHAR
kış

% 16

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 47

GÜNDÜZ
gece

% 53

GECE

Today Tomorrow Always Forever Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Today Tomorrow Always Forever parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
MELEK
İlginç bir koku ... Meyveli karpuz ve portakal gibi. Her ikisini de seviyorum. Ayrıca içinde baharatlı bir patlama var. Çabuk kurur. En az iki kişi bugün ne model kullandığımı bilmek istedi. Normalde asla olmazdı. İnce, çiçekler ile kadınsı ve hoş. Hapşırtma olayı yok. Vücut losyonuyla kokuyu çok seviyorum. Gayette uzun ömürlü.
kadriye
Oldukça güvenli, yumuşak bir çiçek kokusu. Artık çiçek parfümü olduğuna pek fazla değinmeyeceğim. Ben çiçeksi parfümleri sevmiyorum ama belki size hoş gelebilir. Ucuz kokmadığını belirtebilirim. Güzel görünüyor. Şişesi çok büyük ve çantanızda taşımak için oldukça ağır.
feriha
Bu Treselle ile aynı kokuyor. Gerçekten çok portakal çiçeği kokmuyor. Biber, yasemin, manolya ve orman kokusu alıyorum. Bu kokuyu kremsi bulmuyorum. Oldukça taze ve baharatlı. Kaliteli ve doğal buluyorum.
Emine
Parfümümden çok fazla övgü aldığımı belirtebilirim. Güzel ve iş yerinde kullanmak için gayet güvenli. Bence deneyiniz.
duyguc
Odunsu, çiçekli, tatsız açılışa sahip. Değişik ama fiyatı için de uygun.
pembe
Oldukça zarif, sabunlu, taze ama aynı zamanda oldukça ağır. Misk ve ahşap notaları arka planında çiçekler kendini göstermeye çalışıyor. Ortada bir yerde bana iyi gelmeyen ve hoşlaşamadığım bir şeyler var. Çürümüş, eski ya da daha kötü bir şey hissettiriyor. Gerçek şakayıkların bazı özel kokusu var ama bu farklı. 10 dakika sonra daha fazla yasemin ve şakayık sizi selamlar. Yine de garip bir şey var. '0 dakika felan bekleyince kendine geliyor. Bence o içindeki ekşiliği veren nota ne ise ondan çok az veya hiç eklememeleri lazımdı.
Monolyahanim
Pembe biber ile gül karışımı ve çok fazla detayı olmayan sabit bir parfüm. Ben sevdim.
nur
Güvenli, ılımlı, harika performans ve iyi bir fiyat. Bu arada her zaman bana koku hakkında ne kadar koktuğuna dair sorular geliyor. Markası ne sorusunu cevaplamaktan bıktım.
sude
Kurumaya yani aşağıya doğru (parfümün etkisinin azaldığı anlarda) biraz tozlu bir baharat ile taze bir çiçek kokusu oluyor. Tüm zamanların en çok sevdiğim notaları (pembe biber, portakal çiçeği, yasemin, misk) burada baskın. Notaları görünce direk kör satın aldım. Genel olarak hoş bir koku olsa da son derece özel bir şey beklemeyin. Çok iyi bir uzun ömür de beklemeyin. Fiyatına eş değer bir parfüm işte. Bir alberto sego olamaz. Çoğunlukla işe ya da resmi günlere kullanıyorum. Bu parfüm ile oldukça sık övgü aldım ve kendimi iyi hissetmemi sağladı. Şişem bitmek üzere ve sanırım bir daha alabilirim. Fiyat değişmemiştir umarım.
Ysmngls
Ben kullandım ve cildime sıktığımda acayip derecede ekşileşiyor. Zaten kokuda ekşi bir şey. Biber ya da pembe biber gibi bir koku da alıyorum. Tatlı tart gibi de kokuyor. Bence turunçgil ve biber arasında yeterli denge yok. Bu benim için zor bir geçit oldu. Sevmedim. Sanki kullanınca etrafımdakileri de rahatsız ediyorum gibi hissettiriyor. Ama beğenenlerde oldu. Kafamı çok karıştırdı. Bari şişeyi bitiriyim bir daha almam.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.