Pembe biber

Pembe biber

Yasemin

Yasemin

Şakayık

Şakayık

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Gül

Gül

Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

63

18-45

2012

5787

kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 74

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 26

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 26

İLKBAHAR
yaz

% 30

YAZ
sonbahar

% 22

SONBAHAR
kış

% 22

KIŞ
gündüz

% 48

GÜNDÜZ
gece

% 52

GECE
captcha
İlginç bir koku ... Meyveli karpuz ve portakal gibi. Her ikisini de seviyorum. Ayrıca içinde baharatlı bir patlama var. Çabuk kurur. En az iki kişi bugün ne model kullandığımı bilmek istedi. Normalde asla olmazdı. İnce, çiçekler ile kadınsı ve hoş. Hapşırtma olayı yok. Vücut losyonuyla kokuyu çok seviyorum. Gayette uzun ömürlü.
Oldukça güvenli, yumuşak bir çiçek kokusu. Artık çiçek parfümü olduğuna pek fazla değinmeyeceğim. Ben çiçeksi parfümleri sevmiyorum ama belki size hoş gelebilir. Ucuz kokmadığını belirtebilirim. Güzel görünüyor. Şişesi çok büyük ve çantanızda taşımak için oldukça ağır.
Bu Treselle ile aynı kokuyor. Gerçekten çok portakal çiçeği kokmuyor. Biber, yasemin, manolya ve orman kokusu alıyorum. Bu kokuyu kremsi bulmuyorum. Oldukça taze ve baharatlı. Kaliteli ve doğal buluyorum.
Parfümümden çok fazla övgü aldığımı belirtebilirim. Güzel ve iş yerinde kullanmak için gayet güvenli. Bence deneyiniz.
Odunsu, çiçekli, tatsız açılışa sahip. Değişik ama fiyatı için de uygun.
Oldukça zarif, sabunlu, taze ama aynı zamanda oldukça ağır. Misk ve ahşap notaları arka planında çiçekler kendini göstermeye çalışıyor. Ortada bir yerde bana iyi gelmeyen ve hoşlaşamadığım bir şeyler var. Çürümüş, eski ya da daha kötü bir şey hissettiriyor. Gerçek şakayıkların bazı özel kokusu var ama bu farklı. 10 dakika sonra daha fazla yasemin ve şakayık sizi selamlar. Yine de garip bir şey var. '0 dakika felan bekleyince kendine geliyor. Bence o içindeki ekşiliği veren nota ne ise ondan çok az veya hiç eklememeleri lazımdı.
Pembe biber ile gül karışımı ve çok fazla detayı olmayan sabit bir parfüm. Ben sevdim.
Güvenli, ılımlı, harika performans ve iyi bir fiyat. Bu arada her zaman bana koku hakkında ne kadar koktuğuna dair sorular geliyor. Markası ne sorusunu cevaplamaktan bıktım.
Kurumaya yani aşağıya doğru (parfümün etkisinin azaldığı anlarda) biraz tozlu bir baharat ile taze bir çiçek kokusu oluyor. Tüm zamanların en çok sevdiğim notaları (pembe biber, portakal çiçeği, yasemin, misk) burada baskın. Notaları görünce direk kör satın aldım. Genel olarak hoş bir koku olsa da son derece özel bir şey beklemeyin. Çok iyi bir uzun ömür de beklemeyin. Fiyatına eş değer bir parfüm işte. Bir alberto sego olamaz. Çoğunlukla işe ya da resmi günlere kullanıyorum. Bu parfüm ile oldukça sık övgü aldım ve kendimi iyi hissetmemi sağladı. Şişem bitmek üzere ve sanırım bir daha alabilirim. Fiyat değişmemiştir umarım.
Ben kullandım ve cildime sıktığımda acayip derecede ekşileşiyor. Zaten kokuda ekşi bir şey. Biber ya da pembe biber gibi bir koku da alıyorum. Tatlı tart gibi de kokuyor. Bence turunçgil ve biber arasında yeterli denge yok. Bu benim için zor bir geçit oldu. Sevmedim. Sanki kullanınca etrafımdakileri de rahatsız ediyorum gibi hissettiriyor. Ama beğenenlerde oldu. Kafamı çok karıştırdı. Bari şişeyi bitiriyim bir daha almam.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm