Avon Today Tomorrow Always Forever Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Today Tomorrow Always Forever Bayan Parfüm

Avon evinin popüler koleksiyonundan olan bayanlar için sunulmuş Today Tomorrow Always Forever 2012 bahar ayında sizlere sunuldu. Bu yeni kokulu kompozisyon pembe biber ana temalı olup baharatlar ile çevrili aynı zamanda çiçeksi bir kokudur. Bu bileşimin temasında portakal çiçeği aydınlık ve tatlı-ekşi notaları ile devam etmektedir. Çiçeksi ve baharatlı karışımı kucaklayan ve cilt üzerinde ince bir iz bırakarak şehvetli misk içeriğe sahiptir. Today Tomorrow Always Forever 2012 bahar ayında piyasaya sunulmuş ve 50ml EDP olarak mevcuttur.

Üst Nota
Pembe biber

Pembe biber

Yasemin

Yasemin

Şakayık

Şakayık

Orta Nota
Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Gül

Gül

Alt Nota
Misk

Misk

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kehribar

Kehribar

Avon Today Tomorrow Always Forever Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Today Tomorrow Always Forever Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 54 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 73 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 74 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
73%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
74%
54 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
74%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
26%
27 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
48%
Parfüm geceye uygun
GECE
52%
27 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
60%
Orta Nota
30%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
26%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
30%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
22%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
22%
27 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-45 Yaşlar için uygun
2012 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 63
8788 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Today Tomorrow Always Forever Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
61 Puan Aldı

Avon Today Tomorrow Always Forever Bayan Parfüm Yorumları

KEŞKE SATIN ALABİLSEM ARIYORUM
İlginç bir koku ... Meyveli karpuz ve portakal gibi. Her ikisini de seviyorum. Ayrıca içinde baharatlı bir patlama var. Çabuk kurur. En az iki kişi bugün ne model kullandığımı bilmek istedi. Normalde asla olmazdı. İnce, çiçekler ile kadınsı ve hoş. Hapşırtma olayı yok. Vücut losyonuyla kokuyu çok seviyorum. Gayette uzun ömürlü.
Oldukça güvenli, yumuşak bir çiçek kokusu. Artık çiçek parfümü olduğuna pek fazla değinmeyeceğim. Ben çiçeksi parfümleri sevmiyorum ama belki size hoş gelebilir. Ucuz kokmadığını belirtebilirim. Güzel görünüyor. Şişesi çok büyük ve çantanızda taşımak için oldukça ağır.
Bu Treselle ile aynı kokuyor. Gerçekten çok portakal çiçeği kokmuyor. Biber, yasemin, manolya ve orman kokusu alıyorum. Bu kokuyu kremsi bulmuyorum. Oldukça taze ve baharatlı. Kaliteli ve doğal buluyorum.
Parfümümden çok fazla övgü aldığımı belirtebilirim. Güzel ve iş yerinde kullanmak için gayet güvenli. Bence deneyiniz.
Odunsu, çiçekli, tatsız açılışa sahip. Değişik ama fiyatı için de uygun.
Oldukça zarif, sabunlu, taze ama aynı zamanda oldukça ağır. Misk ve ahşap notaları arka planında çiçekler kendini göstermeye çalışıyor. Ortada bir yerde bana iyi gelmeyen ve hoşlaşamadığım bir şeyler var. Çürümüş, eski ya da daha kötü bir şey hissettiriyor. Gerçek şakayıkların bazı özel kokusu var ama bu farklı. 10 dakika sonra daha fazla yasemin ve şakayık sizi selamlar. Yine de garip bir şey var. '0 dakika felan bekleyince kendine geliyor. Bence o içindeki ekşiliği veren nota ne ise ondan çok az veya hiç eklememeleri lazımdı.
Pembe biber ile gül karışımı ve çok fazla detayı olmayan sabit bir parfüm. Ben sevdim.
Güvenli, ılımlı, harika performans ve iyi bir fiyat. Bu arada her zaman bana koku hakkında ne kadar koktuğuna dair sorular geliyor. Markası ne sorusunu cevaplamaktan bıktım.
Kurumaya yani aşağıya doğru (parfümün etkisinin azaldığı anlarda) biraz tozlu bir baharat ile taze bir çiçek kokusu oluyor. Tüm zamanların en çok sevdiğim notaları (pembe biber, portakal çiçeği, yasemin, misk) burada baskın. Notaları görünce direk kör satın aldım. Genel olarak hoş bir koku olsa da son derece özel bir şey beklemeyin. Çok iyi bir uzun ömür de beklemeyin. Fiyatına eş değer bir parfüm işte. Bir alberto sego olamaz. Çoğunlukla işe ya da resmi günlere kullanıyorum. Bu parfüm ile oldukça sık övgü aldım ve kendimi iyi hissetmemi sağladı. Şişem bitmek üzere ve sanırım bir daha alabilirim. Fiyat değişmemiştir umarım.
Ben kullandım ve cildime sıktığımda acayip derecede ekşileşiyor. Zaten kokuda ekşi bir şey. Biber ya da pembe biber gibi bir koku da alıyorum. Tatlı tart gibi de kokuyor. Bence turunçgil ve biber arasında yeterli denge yok. Bu benim için zor bir geçit oldu. Sevmedim. Sanki kullanınca etrafımdakileri de rahatsız ediyorum gibi hissettiriyor. Ama beğenenlerde oldu. Kafamı çok karıştırdı. Bari şişeyi bitiriyim bir daha almam.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER