Avon Today Tomorrow Always Gold Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Mandalina

Mandalina

Kayısı

Kayısı

Mirabelle eriği

Mirabelle eriği

Yasemin

Yasemin

Gardenya

Gardenya

Orkide

Orkide

Vanilya

Vanilya

Kehribar

Kehribar

Bitter çikolata

Bitter çikolata

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

64

25-60

2009

2257

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 63

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 30

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 70

GÜNDÜZ
gece

% 30

GECE

Today Tomorrow Always Gold Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Today Tomorrow Always Gold parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
guler
İlginç bir koku. Değişik bir sınıfa ait. İlk izlenimim vanilya ve çikolata ile karışık şeftali yanında çiçek notaları. Uzun ömürlüdür. Fiyatını hak ediyor.
leman
Bana hediye olarak gelmişti ve bağımlılık yaptı. Şimdi üretimi durdu ki bulamadım :S çok üzücü bir durum. Avon geri getirsin.
derya
Aslında çok hoş bir koku. Notalar iyi harmanlanmış ve güzel, yumuşak, sıcak oryantal his veriyor. Yüksek sesli bir koku değil. Ben beğendim. Fiyatına göre de yorum yapmak gerekiyor.
Fulya
Bunu çok aradım ama bulamadım. Nerede bulabileceğimi bilen kimse yok mu?
edaiste
Tüm saptadığım şey ciltte zayıf koyu çikolata kokusu. Bana hitap etmiyor. Soluk koyu çikolata kokusu. Benim için hayal kırıklığı oldu. Listelenen notalar ile alakasını hiç saptayamadım. 30 dakikadan daha kısa bir süre içinde kayboluyor. Başka nota tespit edemedim.
Aysunatar
3 adet boş şişesi hala koleksiyonumun içerisinde durur. Benim favori avon parfümüm. Sanırım artık bulamayacağım çünkü piyasada bulamadım. Hiç şüphesiz bu parfüm uzun ömürlü. Ancak çok keskin bir kokuya sahip. Ben bu tarz parfümleri seviyorum ama herkes beğenecek diye de düşünmemekteyim. Çok çekici bir koku.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.