Avon Today Tomorrow Always Heart Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Pembe biber

Pembe biber

Yıldız meyvesi

Yıldız meyvesi

Mandalina

Mandalina

Strelitzia

Strelitzia

Neroli

Neroli

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Misk

Misk

Iris

Iris

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

60

20-60

2005

2879

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 65

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 37

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 63

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 5

İLKBAHAR
yaz

% 37

YAZ
sonbahar

% 16

SONBAHAR
kış

% 42

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 68

GÜNDÜZ
gece

% 32

GECE

Today Tomorrow Always Heart Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Today Tomorrow Always Heart parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
nur
Bu koku benim zevkime hiç hitap etmiyor. Güzel, kadınsı kokusuyla büyük kalıcı güce sahip ama kesinlikle benim için değil.
meryemYilmaz
İki haftadan beri kullanıyorum ve hala bu koku hakkında ne düşündüğümü bilmiyorum. Notalar, bilinmeyen oryantal çiçekler gibi kokuyorlar. Tatlı - acı, biraz baharatlı ve sıcak ama yine de çok çiçekli bir iz bırakıyorlar.
gulsahyh2924
Hoşlanıyorum ve bunu zevkle kullanıyorum. Bunun için sadece bir kaç kelime bulabilirim: Şehvetli, harika parfüm.
guler
Gerçekten romantik, zarif ve biraz kışkırtıcı. Belki de benim için çok romantik ve tatlıydı. Tekrar satın alabilirim.
happygirl
Kataloglara geri döndü :) Geri dönmesi için neredeyse 5 yıl bekliyorum. Hemen sipariş verdim, umarım hala sevdiğim gibidir.
gonca
Bugün, yarın ve her zaman klasik bir hisle zengin bir çiçek kokusu olarak düşünüyorum. Bana göre oryantalden daha çok bir çiçek. Tropik notaları içermesine rağmen, aldığım izlenim güneşli, tatlı sarı çiçekler. Bu erken sonbahar havalarında havada kalan kuru bir ısı hissi. Cesur sarı ve beyaz çiçeklerden hoşlanıyorsanız bunu deneyin. Denediğim en iyi Avon kokularından biri.
edaiste
Şık ve sofistike bir Avon parfümü. Ben avondan onlarca model kullandım ve hepsi basit kokulardı. Bu beni şaşırttı.
Burcu
Bu benim sahip olduğum ilk AVON kokusu ... En sevdiğim kokulardan biri. Yıllardır kullanıyorum. Hala benim favorimden biri ... bu zarif, ezici değil ama uzun ömürlüdür. (2 sprey, sabahtan akşama kadar etkisini gösteriyor. Güzel bir parfüm.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.