Avon Today Tomorrow Always Together Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Şeftali

Şeftali

Beyaz çiçekler

Beyaz çiçekler

Zambak

Zambak

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

59

20-50

2014

3687

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 62

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 53

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 47

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 37

İLKBAHAR
yaz

% 26

YAZ
sonbahar

% 26

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 63

GÜNDÜZ
gece

% 37

GECE

Today Tomorrow Always Together Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Today Tomorrow Always Together parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
duyguc
Bu parfümü çok beğendim ... İlk şişem neredeyse bitti. Şeftali çiçekleri çok güçlü. Şeftali çiçeği ile şeftali kokusunu karıştırmayalım lütfen :D
beren
Arkadaşım kullanıyordu. Rica ettim bana da bir tane alacak. Bu yüzden dört gözle bekliyorum. Bana denetti ve bayıldım.
kadriye
Bu parfüm güzelliği, şişe, fiyat herşeyi ile çok güzel ... Püskürtme yaptığınızda tatlı şeftali kokusuna sahip olabilirsiniz ve sonra sıcak bir kucaklamaya dönüşür. Lüks bir vücut losyonu gibi masum tatlıdır. Gün boyu kullanım için mükemmel seçim. Ayrıca bunun sıradan bir koku almadığını söyleyebilirim. Avon'un bazı ucuz parfümlerine benzemeyen bir karakteri var. Kalıcı güç fena sayılmaz. Ferahlık veriyor ve burnumu hiç rahatsız etmiyor.
pelina
Avon'un bir başka güzel parfümü. Bir şekilde şeftali kokusunu alamıyorum ama gerisi gerçekten güzel bir şekilde harmanlanmış.
songul
Serinletici ve oryantal. Meyvelerden çok daha fazla çiçek notalarını hissediyorum. Seversiniz.
Selennn
Bana deodorant gibi geldi. Bu yüzden kötü olmasa da muhtemelen kullanmayı düşünmüyorum. Beğenmedim. Kalıcılık ama çok iyi.
Thingda
Mükemmel güzellik: Sıcak şeftali tonlarıyla klasik ama sade. Muntazam yeşil, beyaz bir çiçek. Yaz akşamları için mükemmel. Bu Avon kokuları içinde en sevdiğim. Çok başarılı olmuş ve uygun fiyatlı. Tavsiye edeceğim güzel bir bayan parfümü.
zeynep
Parfümlerim içerisindeki en özel ve güzel parçam. Üzerimde kaybolmadığını hissediyorum. Gün bitiyor ama hala benimle. Sadık bir sevgili veya arkadaş gibi. İçinde harika bir şampanya kokusu var. Çok yapay tatlı ve güçlendirme üzerinde kurulmuş olmayan bir şampanya. Bu parfüm parasını hakediyor.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.