Şeftali

Şeftali

Beyaz çiçekler

Beyaz çiçekler

Zambak

Zambak

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

59

20-50

2014

4350

kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 64

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 59

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 41

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 37

SONBAHAR
kış

% 7

KIŞ
gündüz

% 63

GÜNDÜZ
gece

% 37

GECE
captcha
Bu parfümün her şeyi çok güzel, kokusu, şişesi, fiyatı... Püskürttüğünüzde tatlı şeftali kokusu geliyor ve sonra sıcacık bir kucaklaşmaya dönüşüyor. Lüks bir vücut losyonu gibi masumca tatlıdır. Günlük kullanım için harika bir seçim. Ayrıca bunun sıradan kokmadığını söyleyebilirim, bu avon'un bazı ucuz kokularından farklı bir karaktere sahip. Kalıcılığı idare eder. Hiç rahatsız etmiyor. Yayılımının kalıcı güçten daha iyi olduğunu düşünüyorum. Yavaşça etrafa yayılır.
Avon'dan bir başka güzel parfüm. Nedense şeftalinin kokusunu alamıyorum ama gerisi gerçekten çok güzel harmanlanmış.
Aynı zamanda ferahlatıcı ve oryantal. Bana meyveliden çok çiçeksi geldi. Bayıldım
Bana gençken kullandığım vücut spreyini hatırlatıyor, bu yüzden kötü olmasa da muhtemelen kullanmayacağım
Mutlak muhteşemlik: sıcak şeftali tonlarına sahip klasik ama sade, yeşil, beyaz çiçek. Yaz akşamları için mükemmel. Bu Avon'un en iyi hali.
Güzel parça, üzerimde hissediyorum, solmuyor, tüm gün sürüyor, şampanya kokuyor, tatlı parfüm.
güzel çiçek parfümü.
Neden artık üretmiyorsunuz bu parfümü
Bu parfümü çok beğendim ... İlk şişem neredeyse bitti. Şeftali çiçekleri çok güçlü. Şeftali çiçeği ile şeftali kokusunu karıştırmayalım lütfen :D
Arkadaşım kullanıyordu. Rica ettim bana da bir tane alacak. Bu yüzden dört gözle bekliyorum. Bana denetti ve bayıldım.
Bu parfüm güzelliği, şişe, fiyat herşeyi ile çok güzel ... Püskürtme yaptığınızda tatlı şeftali kokusuna sahip olabilirsiniz ve sonra sıcak bir kucaklamaya dönüşür. Lüks bir vücut losyonu gibi masum tatlıdır. Gün boyu kullanım için mükemmel seçim. Ayrıca bunun sıradan bir koku almadığını söyleyebilirim. Avon'un bazı ucuz parfümlerine benzemeyen bir karakteri var. Kalıcı güç fena sayılmaz. Ferahlık veriyor ve burnumu hiç rahatsız etmiyor.
Avon'un bir başka güzel parfümü. Bir şekilde şeftali kokusunu alamıyorum ama gerisi gerçekten güzel bir şekilde harmanlanmış.
Serinletici ve oryantal. Meyvelerden çok daha fazla çiçek notalarını hissediyorum. Seversiniz.
Bana deodorant gibi geldi. Bu yüzden kötü olmasa da muhtemelen kullanmayı düşünmüyorum. Beğenmedim. Kalıcılık ama çok iyi.
Mükemmel güzellik: Sıcak şeftali tonlarıyla klasik ama sade. Muntazam yeşil, beyaz bir çiçek. Yaz akşamları için mükemmel. Bu Avon kokuları içinde en sevdiğim. Çok başarılı olmuş ve uygun fiyatlı. Tavsiye edeceğim güzel bir bayan parfümü.
Parfümlerim içerisindeki en özel ve güzel parçam. Üzerimde kaybolmadığını hissediyorum. Gün bitiyor ama hala benimle. Sadık bir sevgili veya arkadaş gibi. İçinde harika bir şampanya kokusu var. Çok yapay tatlı ve güçlendirme üzerinde kurulmuş olmayan bir şampanya. Bu parfüm parasını hakediyor.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm