Avon Tomorrow Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Paçuli

Paçuli

Karabiber

Karabiber

Ahududu

Ahududu

Şeftali

Şeftali

Kadife çiçeği

Kadife çiçeği

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

60

18-45

2005

9463

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 80

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 20

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 15

İLKBAHAR
yaz

% 35

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 25

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 45

GÜNDÜZ
gece

% 55

GECE

Tomorrow Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Tomorrow parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir7237
Bu koku eskiden derindi şimdi sadece portakal ve çok hafif cakmalari bile eski güzel kokusuna benziyor şimdi aldigim tomottov sadece çiçek kokusu gibi
misafir6363
Bu kokuyu kesinlikle seviyorum. Paketin içinden bir arkadaşımdan aldım. Kapalı kutu idi yani. İyiki de almışım.
misafir3327
Testini bugün kullandım ve çok etkilendim. Yarın satın almaya karar verdim. Uzun kalmaması olumsuz geri kalan her şey güzel.
misafir24907
Avon Tomorrow çok hoş, şeftali içerikli, meyveli bir oryantal koku. Aslında oldukça farklı ve oldukça hoşuma gidiyor. Fiyatı için çok güzel bir koku. Ne yazık ki, uzun ömürlülüğü çok zayıf. Biraz daha yoğun yapılabilirdi. Birkaç saat içinde tamamen kayboluyor. Fiyat noktasını göz önünde bulundurarak, sık sık tekrar kullanıyorum ve kendimi öyle idare ediyorum. Alberto sego parfüm aldım bundan kat kat iyi. Kalıcılık mükemmel ve aynı fiyat ve en az bunun kadar iyi kokuyor. Bu ürüne de olumsuz konuşamam. Umarım düzeltilir ve tutulan bir model haline gelir.
misafir21059
Kremsi, yumuşak, vanilyalı, kadınsı, orta güçlü, uzun ömürlü. Bir tane satın aldım hatta bir tane de yedek aldım. Uzun zaman önce avon kokularının güçlü olduğu zamanlarda bu ürünler daha iyi idi. Bu ince bir koku. Dışarı çıkmak ya da gece için iyi. Çok iyi hazırlanmış bir model.
Selennn
Bendeki şişe eski stil, bu yüzden mevcut formülasyondan farklı olabilir. İlk birkaç saat için hoş ve keyifli bir sıcak oryantal koku hissediyorum. Fiyatına göre iyi bir parfüm.
pelina
Orijinal formülü değiştirmeden önce 90'lardaki orijinal tresör gibi kokuyordu. Eğer 90'ların orjinal tresör formülüne en yakın şeyi istiyorsanız bunu alın. Bence çok tatlı ve seksi bir parfüm.
meryemYilmaz
Hoş ama heyecan bir içeriğe rastlamadım. Geri satın almayı düşünmüyorum.
gonca
Avon'dan hoşlandığım çok az parfümden biri. Sıcak, tatlı ve son derece zarif. Tatlı tozlu ve bununla birlikte baharatlı arasında doğru dengeyi elde etmişler. Okula giderken sabahları kullanıyorum. İltifat alacağınızdan emin olun.
Elfida09
Pastane gibi çok lezzetli kokuyor. Yumuşak ve güvenlidir. Cilt üzerinde yaklaşık 6-7 saat kalıcılığı sürer. Çok hoş. Sonsuza kadar sahip olmak istediğim parfümlerden biri.
duygu
Çok güzel bir koku. Onu çok seviyorum. Bence bir başyapıt.
durdane
Avon markasının bu modelini çok beğendim. Ciltte uzun süre süren odunsu, sıcak ve baharatlı kokuya hasta oldum. Açılışta beni tamamen ikna etmeyen bir şey var ama bu daha sonra rahatlatıcı, sıcak ve odunsu bir kokuya yer bırakıyor. Çok tatlı değil. Bu özgün bir parfüm. Seversiniz.
Begum
Kesinlikle lezzetli. Ve fiyatı çok iyi. Çok tatlı ama bunaltıcı bir tatlılık değil. Kesinlikle çiçek sevenler için hazırlanmamış bir parfüm. Mesela flowerbomb seviyorsanız, bundan hoşlanmayabilirsiniz. Eğer tresörü seviyorsanız bunu beğendiğinizi görebiliyorum. Bu biraz meyveli, biraz kehribar ve aynı zamanda biraz biberli. Tatlı ekşi tuzlu gibi bir şey diye tanımlayabilirim. Kehribar ve sandal ağacı üzerimde hala kokuyor. Cidden çok seviyorum.
ayseyildiz
Avon Tomorrow, sıcak, bulanık, odunsu, tozlu bir şeftali kokusu (en azından cildimde). Oldukça basit, ama çok iyi bir koku (pahalı gibi kokuyor). Avon markasının bu modeli şeftali notunu, sakıncalı ya da duygusal olmadığı için seviyorum. Buradaki portakal çiçeği ile iyi çalışır hale getirilmiş. Avon Tomorrow, bir enerji santrali, sofistike bir parfüm. Ama hafif, daha nazik ve daha giyilebilir. Ana anlaşması olan şeftali seven herkes tarafından takdir edileceğine eminim. Bence çok rahat bir parfüm.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.