Avon Tomorrow Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Tomorrow Bayan Parfüm

Avon Tomorrow belli bir derinliğe sahip şehvetli ve oryantal notaları ile süslenmiş bayan kokusudur. Üst notalarda yumuşak ve tatlı ahududu ve şeftali içermektedir. Oryantal anlaşmalar ile harika dokunuş gerçekleştiren parfümün orta notalarında yasemin , portakal çiçeği ile zarif , tatlı ve çiçeksi içerikler barındırmaktadır. Alt notalarında sandal ağacı, kehribar , misk ve gül ağacı ile duygusal ve egzotiktir. Avon tomorrow bayan parfümü 2005 yılında piyasaya sunulmuştur.

Üst Nota
Paçuli

Paçuli

Karabiber

Karabiber

Ahududu

Ahududu

Şeftali

Şeftali

Orta Nota
Kadife çiçeği

Kadife çiçeği

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

Avon Tomorrow Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Tomorrow Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 56 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 71 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 73 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
71%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
73%
56 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
71%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
29%
28 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
36%
Parfüm geceye uygun
GECE
64%
28 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
40%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
25%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
25%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
32%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
18%
28 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-45 Yaşlar için uygun
2005 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 60
18148 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Tomorrow Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
28 Adet Oy Kullanılarak
59 Puan Aldı

Avon Tomorrow Bayan Parfüm Yorumları

Tatlı, pudramsı, çiçeksi-odunsu, zengin, çok yönlü, yoğun, sıcak bir koku. Nazik bir dozda gayet başarılı.
Çok klas ve eşsiz bir koku. Akşam geç saatlere kadar bir fıs yeterlidir.
Alt nota hariç kokusu güzel. Parfüm hafif değil, oldukça zengin ve parlak. Başlangıçta beyaz çiçekler, pudra, odunsular ve bazı baharatlı notalar, turunçgiller hissediliyor. Karışık bir parfüm.
Şeftali, beyaz çiçekler, paçuli ve kehribar temelinde menekşe tozu ve baharatlı bir uyumla birleştirilmiş.
buldum ve 5 şişe aldım.
Tatlı, zengin parfüm. Meyvemsi ve vanilya alt tonları ile çiçeksi odunsu.
Kendim için aldım, uymadı, doğrudan boğuldum. Anneme verdim kadın kullanınca inanın parfümü kıskandım. Onda daha güzel kokuyor.
Tatlı ve ekşi içerikli. Ahududu ve biber kokusu duyuyorum. Belki kadife çiçeği veya menekşe az baskın olsa daha da iyi olabilirdi. Temel, klasik Today'in izini sürer. Uzun ömürlü, prensip olarak, yüksek olmasa da tüm gün kalıcı.
avon firmasının efsanevi klasiği ahududu, menekşe, mmm, sıcacık, lezzetli aroması, sonbahar başında tercih edilen, sağlam ve 5 üzerinden 5 alır benden.
Bu kokuyu hatırlıyorum. Bence akşam dışarı çıkmak için daha uygun. Tart, kadife çiçeği ve biber, ahududu tatlılığı, çiçekler ve odunsu notalarla misk ile başlar. Herkese gitmeyecek bir parfüm.
İpeksi kabarık bir şeftali, biraz kaba acılık, çok hoş bir koku ile tatlı tozlu çiçekler, olgun bayanlar için olduğu anlamında tamamen kadınsı.
Burada daha az portakal çiçeği var ama şeftali, ahududu ve menekşe aroması daha az yoğun ve tatlı değil. Today'e benzer, ancak bu daha çok tatlı meyveler içeriyor.
Tabiri caizse karakterli, çok ilginç ve değerli bir koku. Ağaçsılık, müstehcenlik ve hoş bir acılık var.
kadınlar için bir koku olarak sınıflandırılmıştır ve Floral ve Oriental ailelerine aittir. Olivier Cresp ve Harry Fremont bunun üzerinde çalıştı. Tomorrow Eau de Parfum, Today Tomorrow Always koleksiyonunun bir parçasıdır. Kalbinde ─ Portakal Çiçeği (Portakal Çiçeği), Menekşe ve Yasemin; taban Amber, Misk, Gülağacı (Gülağacı) ve Sandal Ağacı'dır.
Koku sevdiğim, yıllardır kullandığım tomorrow umdan tamamen farklı.... içeriği değiştirmek ne demek, parfümü tercih sebebimiz kokusu, değişirse ne anlamı kalır. Çok saçma olmuş bu değişiklik.
Parfümün kokusunu niye değiştiriyorsunuz acaba? Lütfen eski kokuyu yerine getirin.
Bu koku eskiden derindi şimdi sadece portakal ve çok hafif cakmalari bile eski güzel kokusuna benziyor şimdi aldigim tomottov sadece çiçek kokusu gibi
Bu kokuyu kesinlikle seviyorum. Paketin içinden bir arkadaşımdan aldım. Kapalı kutu idi yani. İyiki de almışım.
Testini bugün kullandım ve çok etkilendim. Yarın satın almaya karar verdim. Uzun kalmaması olumsuz geri kalan her şey güzel.
Avon Tomorrow çok hoş, şeftali içerikli, meyveli bir oryantal koku. Aslında oldukça farklı ve oldukça hoşuma gidiyor. Fiyatı için çok güzel bir koku. Ne yazık ki, uzun ömürlülüğü çok zayıf. Biraz daha yoğun yapılabilirdi. Birkaç saat içinde tamamen kayboluyor. Fiyat noktasını göz önünde bulundurarak, sık sık tekrar kullanıyorum ve kendimi öyle idare ediyorum. Alberto sego parfüm aldım bundan kat kat iyi. Kalıcılık mükemmel ve aynı fiyat ve en az bunun kadar iyi kokuyor. Bu ürüne de olumsuz konuşamam. Umarım düzeltilir ve tutulan bir model haline gelir.
Kremsi, yumuşak, vanilyalı, kadınsı, orta güçlü, uzun ömürlü. Bir tane satın aldım hatta bir tane de yedek aldım. Uzun zaman önce avon kokularının güçlü olduğu zamanlarda bu ürünler daha iyi idi. Bu ince bir koku. Dışarı çıkmak ya da gece için iyi. Çok iyi hazırlanmış bir model.
Bendeki şişe eski stil, bu yüzden mevcut formülasyondan farklı olabilir. İlk birkaç saat için hoş ve keyifli bir sıcak oryantal koku hissediyorum. Fiyatına göre iyi bir parfüm.
Orijinal formülü değiştirmeden önce 90'lardaki orijinal tresör gibi kokuyordu. Eğer 90'ların orjinal tresör formülüne en yakın şeyi istiyorsanız bunu alın. Bence çok tatlı ve seksi bir parfüm.
Hoş ama heyecan bir içeriğe rastlamadım. Geri satın almayı düşünmüyorum.
Avon'dan hoşlandığım çok az parfümden biri. Sıcak, tatlı ve son derece zarif. Tatlı tozlu ve bununla birlikte baharatlı arasında doğru dengeyi elde etmişler. Okula giderken sabahları kullanıyorum. İltifat alacağınızdan emin olun.
Pastane gibi çok lezzetli kokuyor. Yumuşak ve güvenlidir. Cilt üzerinde yaklaşık 6-7 saat kalıcılığı sürer. Çok hoş. Sonsuza kadar sahip olmak istediğim parfümlerden biri.
Çok güzel bir koku. Onu çok seviyorum. Bence bir başyapıt.
Avon markasının bu modelini çok beğendim. Ciltte uzun süre süren odunsu, sıcak ve baharatlı kokuya hasta oldum. Açılışta beni tamamen ikna etmeyen bir şey var ama bu daha sonra rahatlatıcı, sıcak ve odunsu bir kokuya yer bırakıyor. Çok tatlı değil. Bu özgün bir parfüm. Seversiniz.
Kesinlikle lezzetli. Ve fiyatı çok iyi. Çok tatlı ama bunaltıcı bir tatlılık değil. Kesinlikle çiçek sevenler için hazırlanmamış bir parfüm. Mesela flowerbomb seviyorsanız, bundan hoşlanmayabilirsiniz. Eğer tresörü seviyorsanız bunu beğendiğinizi görebiliyorum. Bu biraz meyveli, biraz kehribar ve aynı zamanda biraz biberli. Tatlı ekşi tuzlu gibi bir şey diye tanımlayabilirim. Kehribar ve sandal ağacı üzerimde hala kokuyor. Cidden çok seviyorum.
Avon Tomorrow, sıcak, bulanık, odunsu, tozlu bir şeftali kokusu (en azından cildimde). Oldukça basit, ama çok iyi bir koku (pahalı gibi kokuyor). Avon markasının bu modeli şeftali notunu, sakıncalı ya da duygusal olmadığı için seviyorum. Buradaki portakal çiçeği ile iyi çalışır hale getirilmiş. Avon Tomorrow, bir enerji santrali, sofistike bir parfüm. Ama hafif, daha nazik ve daha giyilebilir. Ana anlaşması olan şeftali seven herkes tarafından takdir edileceğine eminim. Bence çok rahat bir parfüm.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER