Paçuli

Paçuli

Karabiber

Karabiber

Ahududu

Ahududu

Şeftali

Şeftali

Kadife çiçeği

Kadife çiçeği

Menekşe yaprağı

Menekşe yaprağı

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Guaiac ağacı

Guaiac ağacı

Misk

Misk

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

60

18-45

2005

12162

kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 25

YAZ
sonbahar

% 32

SONBAHAR
kış

% 18

KIŞ
gündüz

% 36

GÜNDÜZ
gece

% 64

GECE
captcha
Koku sevdiğim, yıllardır kullandığım tomorrow umdan tamamen farklı.... içeriği değiştirmek ne demek, parfümü tercih sebebimiz kokusu, değişirse ne anlamı kalır. Çok saçma olmuş bu değişiklik.
Parfümün kokusunu niye değiştiriyorsunuz acaba? Lütfen eski kokuyu yerine getirin.
Bu koku eskiden derindi şimdi sadece portakal ve çok hafif cakmalari bile eski güzel kokusuna benziyor şimdi aldigim tomottov sadece çiçek kokusu gibi
Bu kokuyu kesinlikle seviyorum. Paketin içinden bir arkadaşımdan aldım. Kapalı kutu idi yani. İyiki de almışım.
Testini bugün kullandım ve çok etkilendim. Yarın satın almaya karar verdim. Uzun kalmaması olumsuz geri kalan her şey güzel.
Avon Tomorrow çok hoş, şeftali içerikli, meyveli bir oryantal koku. Aslında oldukça farklı ve oldukça hoşuma gidiyor. Fiyatı için çok güzel bir koku. Ne yazık ki, uzun ömürlülüğü çok zayıf. Biraz daha yoğun yapılabilirdi. Birkaç saat içinde tamamen kayboluyor. Fiyat noktasını göz önünde bulundurarak, sık sık tekrar kullanıyorum ve kendimi öyle idare ediyorum. Alberto sego parfüm aldım bundan kat kat iyi. Kalıcılık mükemmel ve aynı fiyat ve en az bunun kadar iyi kokuyor. Bu ürüne de olumsuz konuşamam. Umarım düzeltilir ve tutulan bir model haline gelir.
Kremsi, yumuşak, vanilyalı, kadınsı, orta güçlü, uzun ömürlü. Bir tane satın aldım hatta bir tane de yedek aldım. Uzun zaman önce avon kokularının güçlü olduğu zamanlarda bu ürünler daha iyi idi. Bu ince bir koku. Dışarı çıkmak ya da gece için iyi. Çok iyi hazırlanmış bir model.
Bendeki şişe eski stil, bu yüzden mevcut formülasyondan farklı olabilir. İlk birkaç saat için hoş ve keyifli bir sıcak oryantal koku hissediyorum. Fiyatına göre iyi bir parfüm.
Orijinal formülü değiştirmeden önce 90'lardaki orijinal tresör gibi kokuyordu. Eğer 90'ların orjinal tresör formülüne en yakın şeyi istiyorsanız bunu alın. Bence çok tatlı ve seksi bir parfüm.
Hoş ama heyecan bir içeriğe rastlamadım. Geri satın almayı düşünmüyorum.
Avon'dan hoşlandığım çok az parfümden biri. Sıcak, tatlı ve son derece zarif. Tatlı tozlu ve bununla birlikte baharatlı arasında doğru dengeyi elde etmişler. Okula giderken sabahları kullanıyorum. İltifat alacağınızdan emin olun.
Pastane gibi çok lezzetli kokuyor. Yumuşak ve güvenlidir. Cilt üzerinde yaklaşık 6-7 saat kalıcılığı sürer. Çok hoş. Sonsuza kadar sahip olmak istediğim parfümlerden biri.
Çok güzel bir koku. Onu çok seviyorum. Bence bir başyapıt.
Avon markasının bu modelini çok beğendim. Ciltte uzun süre süren odunsu, sıcak ve baharatlı kokuya hasta oldum. Açılışta beni tamamen ikna etmeyen bir şey var ama bu daha sonra rahatlatıcı, sıcak ve odunsu bir kokuya yer bırakıyor. Çok tatlı değil. Bu özgün bir parfüm. Seversiniz.
Kesinlikle lezzetli. Ve fiyatı çok iyi. Çok tatlı ama bunaltıcı bir tatlılık değil. Kesinlikle çiçek sevenler için hazırlanmamış bir parfüm. Mesela flowerbomb seviyorsanız, bundan hoşlanmayabilirsiniz. Eğer tresörü seviyorsanız bunu beğendiğinizi görebiliyorum. Bu biraz meyveli, biraz kehribar ve aynı zamanda biraz biberli. Tatlı ekşi tuzlu gibi bir şey diye tanımlayabilirim. Kehribar ve sandal ağacı üzerimde hala kokuyor. Cidden çok seviyorum.
Avon Tomorrow, sıcak, bulanık, odunsu, tozlu bir şeftali kokusu (en azından cildimde). Oldukça basit, ama çok iyi bir koku (pahalı gibi kokuyor). Avon markasının bu modeli şeftali notunu, sakıncalı ya da duygusal olmadığı için seviyorum. Buradaki portakal çiçeği ile iyi çalışır hale getirilmiş. Avon Tomorrow, bir enerji santrali, sofistike bir parfüm. Ama hafif, daha nazik ve daha giyilebilir. Ana anlaşması olan şeftali seven herkes tarafından takdir edileceğine eminim. Bence çok rahat bir parfüm.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm