Avon Treselle Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Treselle Bayan Parfüm

Avon Treselle, 2003 yılında iki ünlü burun yani: Ilias Ermenidis ve Alberto Morillas işbirliği ile meydana geldi. Zarif bir şişede altın bir tıkaçla sunulan koku tüberoz, lotus notaları ile hayal gücünüzü harekete geçirir. Duyusal misk, iris ve zambaklarla beraber karabiberle tatlandırılmış içeriği sayesinde kalbinde tatlılık doludur.

Üst Nota
Sümbülteber

Sümbülteber

Lotus

Lotus

Gül

Gül

Orta Nota
Meyankökü

Meyankökü

Biberiye

Biberiye

Iris

Iris

Alt Nota
Crinum zambağı

Crinum zambağı

Zambak

Zambak

Misk

Misk

Avon Treselle Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Treselle Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 55 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 68 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 66 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
68%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
66%
55 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
61%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
39%
28 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
48%
Parfüm geceye uygun
GECE
52%
27 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
35%
Orta Nota
35%
Alt Nota
30%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
25%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
46%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
11%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
18%
28 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-45 Yaşlar için uygun
2007 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 67
18874 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Treselle Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
26 Adet Oy Kullanılarak
52 Puan Aldı

Avon Treselle Bayan Parfüm Yorumları

Üretimi niye durdu tekrar üretilsin
Niye üretilmiyor çok güzel bir koku ama
İlgi çekici, 'keskin' ve çok özel bir koku. Avon'la çalışan bir arkadaşımın hediyesiydi ve ona hâlâ minnettarım.
Treselle Avon uzun zamandır benim samimi ve ateşli aşkım, koku çok nazik, lezzetli ve sevecen, donuk gri günlerde ruh halimi destekliyor….. O kadar mütevazi bir şekilde taze, kadınsı ve biraz romantik, parlak ve güze. Çok seviyorum
Bir şişedeki hassasiyet ve kadınlık. Çok tanınabilir bir koku.
Avon'dan bir klasik daha. Koku, hassasiyet ve kadınlığın özüdür, aşık ve sevilen bir kadının kokusudur. Yılın herhangi bir zamanında kullanılabilir.
Ağır bir koku ama ben sevmiyorum. Çok olgun. Taze bir sululuk var ama sonra bir çeşit küf var, biber de var ve bana göre kabus.
Güzel, ilginç bir koku. Ancak her tarafı koku almaya başlayınca kullanmayı bıraktım. Otobüste yanınızda oturan kadın ve ofiste birkaç kişi ile aynı kokmak istemezsiniz. Aroma parlak ve tanınabilir.
Üst notalarda Nilüfer, Gül ve Sümbülteber Orta notalarda Meyan Kökü ve Karabiber; taban iris, misk ve zambaktır.
İlginç bir buket: Çiçeklerin kendileri, neredeyse hepsi çok parlak, ancak benzer bir tatlı meyan kökünün kökünde bir demet artı biber ve keskinlik yok.

iris, zambak ve misk dibinde.

Kalp notalarında biber ve meyan kökü.

Lotus çiçeği, sümbülteber üst notalara yükseldi.

Kullanıcıların görüşüne göre, en şaşırtıcı not - lotus çiçeği, sümbülteber, zambak ve biber. en ifadesiz

Hassas, hafif, taze. Genç kızlar ve kadınlar için mükemmel. Ona "25 " kategorisini vermenin gerçekten gelişmiş ve yetişkin bir yolu.
Önemsiz değil, asil, Zarif zarif, ağırbaşlı ama aynı zamanda özel günler için bir ilham dokunuşu vermek için ofis için uygundur.
Sesli ve etkileyici.
Zarif, zarif, sofistike.
Parfüm ağ için dayanıklıdır.
Serin ipek.
Garip, sıradışı, Arsız orijinal.


narin tatlı incedir, ancak lezzetin tamamen tatlı olduğunu iddia eden aşıklar vardır. Taze ve orijinal, ancak incelik ve tatlılık olmadan. Bu parfümün çok ileri gidebileceğine dair birçok incelemeye vurgu yapılıyor.
Yine annem bu kokuyu beğendi ve aldı. Bu yüzden belki de bu parfümü takdir etmek için pek doğru yaşta değilim. Bu türden önce pırıl pırıl temiz, taze kokuları tercih ederim ama arada bir değişiklik istediğimde nadiren sıkıyorum.
Yeterince yanlış anlaşılmasın ama arada bir kullanacağım türden bir koku ve sanırım bu yüzden tam bir şişe almayacağım. Sadece bundan bir şişe kullandığımı ve bir daha almayacağımı belirtebilirim.
Bu oldukça ağır bir kokuydu ve notaları amber, yasemin, hafif köpüklü bir kokuydu ve hafif bir çiçek kokusu da alabiliyordum. Hiçbir nota baskın görünmüyordu ve hepsinin iyi bir karışımı var gibiydi. Hafif misk kokusu ve biraz daha ağır olması nedeniyle bunun daha çok bir akşam kokusu olduğunu söyleyebilirim. Güzeldi
Bulmakta zorlanıyoruz. Neden avon firması bu parfümü ulaşılmaz bir şekle sokuyor. Beğendiğim bir parfümdü.
Vazgeçilmezim 🙏
Alberto sego 1180 kodu kokusu buna aşırı benziyor. Daha da kalıcı
Bu koku bana Elie Saab L'Eau Couture'yi hatırlatıyor ancak Treselle daha hassas.
Hiç netlik hissetmiyorum. Benim için taze, tatlı çiçek ve az baharatlı kokusu ve çok uzun ömürlü olması treselleden yana olmamı sağlıyor. Fiyatı zaten tartışılamaz.
2008'de ilk kez ve 10 yıl sonra tekrar sipariş verdim. Ve hala seviyorum. Sahip olduğum en ucuz ve en kaliteli parfüm. Kesinlikle fiyatı gibi ucuz kokmuyor.
Treselle çok güzel kalitede bir koku. Sadece fiyat için harika diye belirtemem. Her şekilde harika. Daha çok lotus, sümbülteber, meyan kökü ve karabiber kokusu alıyorum. Bu çok parlak, eğlenceli, çekici ve kadınsı. Alberto Morillas kreasyonlarını seviyorsanız, gerçekten onun tarzı zaten anlatılmaz yaşanır.
Bunu 2003 yılında Avon satıldığı zaman aldım. Şişeyi kullandım ve o zamandan beri bulamam bu kokuyu. Taze, tatlı, sulu, baharatlı bir çiçek kokusuydu. Bu gerçekten her mevsim kokusu diye tabir edilen kokulardan biriydi. Şu an alberto sego parfümün 1154 modelini kullanıyorum oda çok güzel.
Bunun içinde ıhlamur kokusu aldığımı iddia edebilirim. İçeriğe buradan baktığımda ama görünmüyor. Her neyse, bu harika ve çok şehvetli aynı zamanda da hoş bir koku. Yumuşak ve kremsidir.
Bu parfümü çok severdim ve tekrar almayı düşünüyordum. Durdurulduğunu duyunca çok üzüldüm. 😧 Hala özlerim.
Sıcak, şehvetli, taze, ince, şık, hanımefendi ve premium bir parfümdü.
O kadar orijinal parfüm kullandım bunun yerini hiçbir tutmuyor. Asil, kremsi, tatlı bir çiçek, kalıcı, inanılmaz bir koku. Treselle vazgeçilmesim. Tekrar piyasaya geldiğine aşırı sevindim.
Avon Treselle çok güze tatlı lite kokulu ürünüdür. Olsa hemen sipariş ederdim.
Elimde son şişesi var ve ürünün tadını çıkarıyorum. Avon'un geri getirmesini. Gerektiğinde yeniden almam hiçbir sorunum yok. Çok iyi fiyata harika bir üründü.
Bu açık bir çiçek kokusu. Güzel ama benim için çok fazla güçlü değil. Kalıcılık berbat. Her 2 saatte bir tekrar sıkmak zorundasınız. Ucuz fiyat için tekrar satın alacağım ama bence daha iyi olabilir ve fiyatı da ona istinaden arttırılabilirdi.
Avon'un en az feci kokularından biri olan hafif çiçek kokusu. Ama püskürttükten beş dakika sonra başımı ağrıtmaya başladı ve kullanmayı bıraktım.
Bu Edp'i gerçekten çok seviyorum. Ihlamur çiçeğini hatırlatan güzel koku. Ve çok seksi ve baştan çıkarıcı! Banyo jeli ve vücut losyonu ile birleştiğinde kalıcı gücü mükemmeldir.
Bu da tüm avon kokuları ile karşılaştığım gibi kötü bir koku sanmıştım. Duş jeli ve vücut losyonu ile kullandığınızda son gücü fena değil iyidir. Hafif ve ferah aynı zamanda kokulara karşı çok hassas olabileceğimi ve epeyce tepki verebileceğimi de belirtmekle birlikte bu koku idare eder. Muhtemelen bu kokuyu tekrar satın alırım. Harika bir günlük parfüm.
Lisedeyken annem almıştı. Bazı temiz alt tonları ile sadece seksi ve harika çiçek kokuyor. Kusursuz bir karışımla bedenimdeki kimyayı seksi bir çiçek parçası haline getiriyor. Erkekler severler. Pahalı görünüyor ve muhteşem şişeye sahip ama çok ucuz. Tavsiye ederim.
Bana verilen ilk parfüm şişem hediye olarak 15 yaşında verildi ve tabiki Treselle. Şimdi çok pahalı parfümler topluyorum ama treselle hala kullandığım en iyi favorilerimden biri.
Bir kadının kullanabileceği en duyusal parfümlerden biri. Misk, çiçek, ışık ... Cinsel ve şehvetli değil, daha çok hassas ipeksi bir şehvetli tarz gibi. Sadece kadının kullanabileceği tam bir kadın kokusu. Avon şaşırttı.
Çiçek notalarını seviyorum ve meyan kökünü arasından sezdim. Çiçekler ile birlikte meyan kökü iyi adapte olmuş. Harika bir gündüz vakti parfümü.
Çok dengeli değil ve benim düşünceme göre çok sevilecek bir parfüm. Fiyat çok iyi. Hoş bir havaya sahip. Avonun harikalarından.
Avon'un klasiklerinden biri olan Treselle, lotus kısmı üzerinde baharatlı, taze, beyaz çiçekli bir parfüm. Ayrıca notalarda belirtilmemiş olmasına rağmen manolya kokusu alıyorum. Bu biraz yapay kokulu ve bunun dışında taze bir bahar ve yaz spreyi için çok uygun buluyorum. Ekstra uzun ömür ve fark edilirlik içeriyor. Avonun en başarılı bayan parfümlerinden biri. Treselle aslında çok güçlüdür. Yorumlara baktım çoğu kişi benle hem fikir.
Treselle uzun ömürlü ve çok güzel kokuyor.
Birkaç yıl önce kuzenimden almıştım. Bir daha almayı düşünüyorum. Tam bir bayan kokusu. Bence her yaşa uygun.
Treselle Avon'un klasiklerinden biri. Sofistike ve klas kokan bir parfüm. Belki de eşsiz değildir ama unutulmaz bir özelliğe sahip. Biberlerin keskinliği, tüberozun kremsi olması ve ayva yanında güllerin tazeliği arasında iyi dengelidir. Harika bir parfüm. Treselleyi denemenizi isterim.
Ustalar Ermenidis ve Morillas gerçekten şık bir koku yarattı. Gerçekten inanılmaz derecede çekici ve yine söyleyeyim çok çekici. Biber ve tuberozun belirgin notaları ile baharatlı ve keskin. Çok fazla sayıda iltifat aldırır. Güzel koku, 2000'li yılların başından beri favorim. Şişe sade çok zarif ve muhteşem aynı zamanda pahalı görünüyor. Sadece Treselle biraz daha güçlü olsa mükemmel olacak.
Treselle ne güzel bir koku anlatamam. Fiyatıda harika ve masrafsız almak çok kolay. Bana göre her yerde çiçekler var ve çok tatlı değil ama sıcak ve çok daha pahalı bir koku gibi kokuyor. Kesinlikle deneyiniz.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER