Avon Treselle Seduction Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Erik

Erik

Ahududu

Ahududu

Böğürtlen

Böğürtlen

Kızılcık

Kızılcık

Yaban mersini

Yaban mersini

Orkide

Orkide

Paçuli

Paçuli

Vanilya

Vanilya

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

66

20-50

2007

2695

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 77

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 39

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 61

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 28

İLKBAHAR
yaz

% 22

YAZ
sonbahar

% 17

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 50

GÜNDÜZ
gece

% 50

GECE

Treselle Seduction Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Treselle Seduction parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir18166
Treselle seductionu kaldırıp onun yerine pembesi ni bırakmaları çok lüzumsuz,bizler bu görkemli mor kokuyu istiyoruz,Avon bir daha uretmelidir.
misafir18737
kesinlikle yenıden uretilmeli ya da buna benzer bır koku var mı lutfen soyleyın
misafir18140
Ben bu kokuyu tekrar istiyorum, neden kalktığını hala anlamıyorum. Avonun hemen hemen bütün parfümlerini biliyorum bana göre acik ara en iyi parfum buydu. Lütfen tekrar üretilsin.
misafir8763
Treselle seduction gibi bir koku neden kalkar bilmiyorum avonun en güzel üç parfümünden biri ve tekrar üretilmeli ve hep kalmalı...
misafir6927
Treselle seduction yine üretilsin ve bir daha kalkmasin.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.