Lavanta

Lavanta

Mandalina

Mandalina

Adaçayı

Adaçayı

Kişniş

Kişniş

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Süet

Süet

Meşe

Meşe

Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

60

18-40

2010

23629

kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 32

YAZ
sonbahar

% 25

SONBAHAR
kış

% 18

KIŞ
gündüz

% 59

GÜNDÜZ
gece

% 41

GECE
captcha
arkadaş üretin şu parfümü ÜRETİNNN.....................
09.12.2012 00:27 şu saate aklıma takıldı üretin şu parfümü ayıptır ya
10 seneyi geçti artık şu parfümü üretin lütfen herkes bekliyor bu kadar kalite li bir ürünü nasıl olurda kaldırırsınız hadi hata yaptınız kaldırdınız bu kadar insan istiyor üretin artıkkkkkk
Bu parfüm neden kaldırıldı ki 😔
True force üretimine devam edin gerçekten bunu binlerce insan bekliyor Milyonlarca güzel anıya şahitlik eden bu kokuyu yok ederek insanları çok üzüyorsunuz 😔
Ağustos 24 parfüm hala çıkmadı… Loris satıyordu orası da kaldırdı. Yani elinizde adaçayı ve kişniş mi bitti ben anlamıyorum ki? Çıkarın artık şu parfümü!
KARDEŞİİİİM ÜRETİN ARTIK ŞUNU 5 senedir arıyorum yaaa
Kaç kişinin daha üretin artık demesine ihtiyacınız var avon true force u tekrar üretmeniz için????
1 Haziran 2021 oldu bu ürün hala üretilmedi vallahi pes .
Pes .
Ulan o kadar insan yeniden üretin diyor aramadığım yer kalmadı hala ne bekliyosunuz şu parfümü üretmek için anlam veremiyorum ya?!
2021 Mayıs daha çıkmadı mı?
Bir arkadaşın dediği gibi, neredeyse bende 2011 den beri kullanıyordum True force'u
Rica ediyoruz artık üretimine yeniden başlasın. Zor bela bulduğumuzu da adamlar 600 700 TL ye satıyor. Sizin malınızı sizden daha değerli satıyorlar. Lütfen bunun önüne geçme vakti geldi diye düşünüyorum artık.
Ya avonun en güzel erkek parfümünu çıkarıyorsunuz
Bu parfüm lütfen geri gelsin 5 sene oldu hala çıktımı takip ediyorum
2013 yılında erkek arkadaşımın kullandığı bir parfümdü, ikimizinde çok sevdiği bir kokuydu kullanıp bitirdiğinde şişesini bugüne kadar sakladım seneler geçmesine rağmen hala kokusu gitmemiş özleyince kokluyorum. Neden bu kadar çok sevilen bir parfümü piyasadan kaldırdınız ki lütfen geri getirin bu kokuyu ömür boyu yetecek kadar stoklayacağım :(
Özlüyoruz true force
True force yerine hangi parfümü önerebilirsiniz
Avonla tanışmama sebep olan parfüm lütfen yine yeniden üretilsin stok yapcaz
Bu kadar efsane bir koku cidden neden piyasadan kaldırılır? Kaç sene geçti üzerinden hâlâ burnumda tütüyor. Aaah ah Avon. Tekrar üretilse yıllarca yetecek kadar stok yaparım.
2021 Ocak.. hala aklımızdasın
Aramıza döndürün artık şu ürünü vazgecemediğim bir koku neden üretimden kaldırıldı
Kullandığım en iyi parfümdü kokusu hala burnumda kaldırılmakla çok kötü yapıldı
Avon un en iyi 2 erkek parfümü vardı
1. True force
2. Signature
Nedense ikiside üretimden kaldırıldı nolur şu 2 parfümü çıkarın tekrardan ya en çok satan parfümleri neden kaldırırsınız üretimden hala anlamış değilim eminim benim gibi bir çok hastası var bu parfümlerin lütfen tekrardan üretimlerine başlayın...
Bence Avon'un Erkek Parfümlerinin En İyisi. MUHTEŞEM....
Seneler önce kullandığım bir parfüm artık bulamıyorum.
Arkadaş çıkarın şu parfümü artık yaaaa....
Bence 1126 kat kat daha başarılı ve performanslı olmuş. Yorumu yazan arkadaşa minnettarım.
Ürün şu an var arkadaşlar ben aldım dedikleri gibi aynen çok teşekkür ediyorum..
Altta yorum yazan kardeş dediğin linkten baktım ürün bitmiş ya :((
Arkadaşlar bu ürünü ben çok araştırdım ve bulamadım. Daha sonra araştırmalarım neticesinde

https://www.albertosego.com/alberto-sego-erkek-parfum-kod-no-1126


bakın bu linkteki ürünü alın bana dua edersiniz. Tarzı neredeyse aynı. Bu hatta true force dan hem ucuz hemde kalite açısından da mükemmel derecede önde. Deneyin dua edin. Buraya da benim gibi yorumunuzu yazın derim.
Bu şişe aerodinamik bir el bombasına benziyor :D etkisi de öyle
Avonda bir çok parfüm denedim ama en iyisi bu idi, üretimi durduktan sonra bir daha avon kullanmadım. Diğer parfümleri berbat (zevk meselesi) hemen uçup gidiyorlar bir kalıcılığı veya albenisi yok, basit kokular gibi bir çoğu. Buda basit gibiydi ama farklı bir büyüleyiciliği vardı ve bütün bayan arkadaşlarım bu kokuya hasta oluyorlardı.
Avondan aldığım tek ürün idi, yıllardır da almıyorum çünkü parfüm artık yok, belkide en iyi erkek parfümüydü, bir çok parfümünü denedim bir çoğu beş para etmez. Ama bu koku tam benim kokum idi, her şeyi ile tamamen sanki ifadem idi lakin üretimi yok!
Bir erkek kokusu için iyi ama fazla kuru içeriğe sahip. Ormandaki otların karışımı gibi bir koku. Yani kısacası biraz sert bir koku. (bana öyle geldi)
Severek kullandığım Avon kokusu. İlginç bir kokteyle benzeyen kolonya diyebiliriz.
Bu modeli çok seviyorum. Ucuz bir EDT ama buna rağmen çok hoş, sıcak ve yumuşak kokuyor. Oldukça doğrusal bir koku ve lavanta, adaçayı bunun yanında da deri notası ile dans eden paçuli harika olmuş. Kalıcılık fena sayılmaz. Ağır bir siyah şişede ve fiyatına kesinlikle değen bir parfüm.
Olumlu ve olumsuz maddeleri listeleyebilirim
Basit, yaygın, genel, ucuz fiyat, ki baktığımda ucuz olmaması gerekiyor olumsuz yönleri diyebilirim.
Olumlu yönlerine gelirsek, çok hoş bir koku. Harika bir erkek kokusu. Odunsu çiçek tatlılığı ve kullanımı aynı zamanda rahat, çok ağır ve güçlü değil. Kısaca sert ve sentetik de değil. Çevrenizdekileri rahatsız etmeyecek bir koku olması da olumlu yönleri
Ya bukadar tutan parfümü neden kaldırdınız neden satmıyosunuz hayret yani avon ve beklemedeyiz çikarın artık.
Ve diğer parfümlerden kesinlikle almıyoruz bari muadili kaliteli varsa söyleyin.
Lütfen üretime başlanılsın artık yıllardır dört gözle bekliyorum
ya şunu avon artık cıkarsın yeniden. En son bir tane buldum ama oda sanki eski avon true force gibi değil.
Bu parfüm üretimden kalktı ama bunun yerine alberto sego enigma parfümünü tavsiye ederim bundan kat kat daha iyi bir ürün ve fiyatı da uygun
Sipariş vermiştim ve buna değdi. Her şey ile birlikte sipariş etmiştim bir siteden ve bir haftada geldi ve muhteşem. Bu kokuya aşığım.
Bu parfümü incelediğimde Polo Crest modeline benzeyeceğini düşündüm ve hemen sipariş ettim. Ne yazık ki benzemiyor. Yine de güzel koku
Erkekler için Christian Lacroix Nuit ile benzerliği dikkatimi çekti. True Force yoğun bir narenciye notasına sahip. Ayrıca çok yosunlu. Yine de seviyorum.
Tüm koleksiyonundan sevdiğim tek koku. Normalde Avon modellerinin çoğunu beğenmiyorum. Bulursanız kaçırmayınız.
Aldım ve aldığım günden beri True Force u seviyorum. Başlangıçta cildimde 4 saatten fazla kalmadı. Bir süre sonra bu kokuya ne olduğunu bilmiyorum ama artık daha uzun kalıcılığı sürüyor. Lavanta ve tatlı mandalina tazeliği getiren üst notaların kokusunu çok seviyorum. Yaklaşık 10 dakika sonra lavanta notaları ortamı yumuşatır ve kişniş notalarının yolunu açar. Süet notaları çok dikkat çekicidir ve bu parfümde çok belirgin. Bence denemelisiniz.
Çok düşük fiyatı ile çok iyi performansa sahip ... Günlük kullanıma uygun ve taze kokuyor. Olgun ama garip değil. Modern ve tam bir erkek kokusu. Denediğim en iyi Avon erkek parfümü. Bütçeye de uygun.
Bence en iyi Avon modeli. Sıcak, odunsu, pürüzsüz. Ayrıca iyi bir belirginlik ve uzun ömürlü olması beni kendine hayran bıraktırıyor. Avon ürünleri çok kalıcı değil ama bu model bir bomba. Ucuz fiyat ile mükemmel ve denemeden bile alınabilir.
Bu neredeyse % 100 Davidoff champion gibi kokuyor. 24 saat kalıyor. Elbise de daha uzun. Sabahtan geceye kadar etkili şekilde kendini hissettiriyor.
Bu kokunun il açılışta taze bir turunçgil / lavanta olarak başladığımı hatırlıyorum. Sonra da biraz toz içeren yosunlu / müstehcen süet içerikli / deriye dönüşen bir hal alıyor. Benim için iyi denilecek bir model. Geçişleri de çok beğendim. (hem uzun ömürlülük hem de fark edilirlik başarısı ılımlı). Eski zamanlar bir arkadaşıma vermiştim. Onun üzerinde daha uzun kalıyordu. Cilde göre değişik tepkiler veriyor.
Avon Signature ile birlikte bir süredir bu iyi modeli yapmayı durdurduklarını düşünüyorum. True Force doğal kokulu bir lavanta, süet ve ada çayıyla dolu meşe kokulu bir sihirli sıvı. Basit notalara sahip ama şaşırtıcı derecede başarılı. Bulamıyorum ve üretime lütfen devam edilsin.
Bence en iyi erkek avon parfümü. True Force ile tanıştığımdan beri başka model kullanmayı kestim.
Harika bir stile sahip şişeye sahip. Ama koku için harika kelimesini kullanamayacağım.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm