Bergamot

Bergamot

Armut

Armut

Tutku meyvesi

Tutku meyvesi

Manolya

Manolya

Şakayık

Şakayık

Şeftali

Şeftali

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

66

18-40

2015

10716

kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 65

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 46

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 54

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 27

İLKBAHAR
yaz

% 35

YAZ
sonbahar

% 19

SONBAHAR
kış

% 19

KIŞ
gündüz

% 31

GÜNDÜZ
gece

% 69

GECE
captcha
Yalvarırım tekrar çıksın muhteşem bir koku nasıl kalkar üretimden anlayamıyorum
Lütfen yeniden üretime girsin.. 7 sene boyunca kullandım hayatımın parfümüydü :(((
İlk çıktığı qünden bu yana kullanıyorum.muhteşem ötesi ..ama artık bulamıyorum bu çok üzücü :(((
lütfen yalvarırım bir daha piyasaya çıksın o kadar üzgünüm ki hayatımdaki en ama en hoş kokulu parfümdü ne olur dikkate alın yorumumu piyasaya sunulsun tekrar stoklamak istiyorum çıkarsa o kadar araştırıyorum hiçbir yerde bulamıyorum bu dünyanın en güzel parfümünü
Güzel görünümlü şişeye sahip ama koku yarım saatten fazla sürmez. Kalıcı diyenleri gördükten sonra burnumdan şüphelenmeye başladım. Kesinlikle seksi bir koku değil ... Bu konuda seksi bir şey söylenemez. Alberto sego vkr modelini aldım. Bundan kat kat iyi ve ucuz.
Ultra Seksi, ne ultra ne de seksi olmadığı için yanlış isim kullandıklarını söyleyebilirim. Beğenmedim.
Amber burada en güçlü nota, ardından meyveler size kendini belli eder. Bu parfümün tam olarak koktuğu şey, büyük ölçüde vücut kimyasına bağlıdır. Duştan hemen sonra uygulanırsa, kehribar aşırı güç vermiyor. İçinde değişik çiçekler de bulunur. Şişe kesinlikle çok güzel. Avon Ultra Sexy için puanım 8/10.
Bu koku gerçekten şaşırtıcı. Seksi meyveli kokuların büyük bir hayranıyım. Meyveli kokuları sevmiyorsanız, bu kokuyu sevmeyeceksiniz.
Sabahları uyguladım ve yine akşam kokusunu alabiliyorum. Çok genç kız kokusu ve çok seksi bir koku.
İşteyken koku bakımından tazelenmek için vakti olmayan bir hanım efendiyseniz, bu parfüm yani Avon Ultra Sexy uzun ömürlüdür. Sabah kullanıyorsunuz ve gün boyunca yatak odanızdan çıkmış gibi taze ve bir çiçek gibi koktuğunuzu gün boyunca kaldığını belirteyim. Kokuyu seviyorum. Teşekkürler Avon ve bu parfümü bana hediye olarak veren sevgili arkadaşım.
Bunu 11 yaşındaki kızım için aldım. Kirazları ve şekerlemelerini seviyor ve bu modelin bu yaşa uygun olacağını biliyordum.
Ne kadar yanıltıcı bir isme sahip. Seksi değil bu parfüm. Birde üzerine ultra seksi diyoruz? Seksi bir şey almayı bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Şuruplu bir kalitesi vardır ve hatta ürünün kendisi biraz yapışkandır. Çok zayıf ve hiçbir etki yaratmaz. Çikolata, böğürtlen, sandal ağacı ve tümüyle gül ile vişne ve keskin bir narenciye dokunuşuyla karıştırılmış güller, çılgınca bir koku hissettiriyor. Çok basit, çok tatlı, çok kaygısız, çok sentetik ve lineerdir. Bu tatlı pamuk şeker aroması gibi herhangi bir rahat günler için uygun değil. Hatta ömür daha iyi olabilirdi.
victoria secret boombshell e benziyor.
Bu koku gerçekten şaşırtıcı. Seksi meyveli kokuların büyük bir hayranıyım. Meyveli kokuları sevmiyorsanız, bu kokuyu sevmeyeceksiniz.
Sabah uygulamıştım ve akşamları hala kokuyu koklayabiliyorum. Çok seksi ve uzun ömre sahip bir koku.
İşteyken tazelenmek için vakti olmayan bir bayan iseniz uzun ömürlü bir koku olarak size bu modeli tavsiye ederim. Sabahları kullanırsınız ve gün boyunca hala yatak odanızdan çıkmaz. Taze ve çiçek gibi kokuyorsunuz.
Bu koku benim için özellikle şişesi şaşırtıcı ve görkemli. Bu kokuyu ilk uygularken, bana biraz tatlı kokuyor ama dinlenince muhteşem. Mükemmel kalma gücüne sahip. Setini harika bir fiyata aldım.
Bunu sevdiğimi söyleyeceğim ama yorumlara bakınca sanki azınlıktayım. İlk spreyde bana Betsy Johnson'ı hatırlattı. Sonra Nina Ricci'ye benzeyen bir şeye dönüştü. Çok eşsiz değil ama güzel kokuyor. Tatlı, meyveli ve kehribar. Uzun ömürlülük zayıf görünüyor. Kalıcılık çok kötü.
Şişe çok tatlı. Baharatlı armut kokuyor. Bu bana hafif bir tatlıyı hatırlatıyor. Meyve suyu sıcak pembe ve püskürtücü üzerine klipslenen bir dantel şey var. Sanırım şişe kokuya uyuyor. Seksi, tatlı ve pembe. Bu özel biriyle romantik bir akşam için iyidir. Dantelli ve seksi ;)
Bu Avon'un en iyi parfümüdür (benim için) ve Playboy'dan farklıdır. Ancak 10-20 dakika sonra cildimde kalıcılığı tamamen bitiyor. Her zaman bu güzel olmasından dolayı kokuyu satın alırdım ama çok hızlı yok olmasından dolayı yapmayacağım. Kalıcılığını arttırın şunun be..
Sanırım bundan daha seksi parfümler kullandım ama kullanmak kesinlikle eğlenceli ve zevkli. İçinde tatlı ve cıvıl cıvıl bir şey var.
Ultra Sexy ablamın favorisi ve onun üzerinde çoğunlukla kehribar kokusunu alıyorum. Ultra Seksi, meyveli ve tatlı bir parfüm. Ancak sade şeker tatlılığından bahsetmiyorum. Ben bu parfümü gerçekten denemediğimden dolayı cildimde nasıl duracağını bilmiyorum ama ablama fena gitmiyor. Odaya girince hoş koku hissediliyor. Parfüm kuruyunca kehribar kokusu alıyorum.
Beklentilerimi hiç karşılamadı ama bunun gibi kokan bir köpük banyosuna sahip olmak istiyorum. Güzel görünümlü şişe, ama koku yarım saatten fazla sürmez. Cildim üzerinde çok başarısız kalıcılığı var. Kesinlikle en seksi koku bu değil ... Bu konuda seksi bir şey yok diye son cümlemi tamamlayabilirim :D sexy değil almayın :D
Modelin adına bakıyorum ve şu cümleyi kuruyorum. Seksi olmanın ne olduğuna bağlı? Bir kişinin doğurgan oryantal olması kimine göre ise yaşlı kadın. Daha soğuk havalarda, daha ağır bir şey gerekir. Sıcak günler için ideal ve sexy diyebilirim.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm