Avon Ultra Sexy Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Ultra Sexy Bayan Parfüm

Avon, yeni parfümlerinden Ultra Sexy şimdiye kadarki en seksi parfüm isimlendirmesi ile piyasaya çıktı.Bu çiçekli meyvemsi ve odunsu kompozisyon, Frank Voelkl tarafından yaratılmıştır. Altın kehribarın kokuyu etkileyici bir sıcaklık verdiğini ve bu sıcaklığın baştan çıkarıcı ve durdurulamayacağını söyledi. Çeşitli boyutlara sahip olan özel kokuyu vurgulamak için diğer tüm bileşenleri elle seçti. Parfüm, armut ve bergamotun meyveli ve cazip akorlarıyla başlar. Kalp yani orta notalarında manolya, şeftali ve şakayık ile beslenir. Tabanda misk ve tatlı ağaçlar bulunur. Parfüm 50 ml Eau de Toilette olarak mevcuttur. Ultra Seksi, 2013'te piyasaya çıktı.

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Armut

Armut

Tutku meyvesi

Tutku meyvesi

Orta Nota
Manolya

Manolya

Şakayık

Şakayık

Şeftali

Şeftali

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Alt Nota
Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Avon Ultra Sexy Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Ultra Sexy Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 52 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 70 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 65 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
70%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
65%
52 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
46%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
54%
26 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
31%
Parfüm geceye uygun
GECE
69%
26 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
45%
Orta Nota
45%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
27%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
35%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
19%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
19%
26 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-40 Yaşlar için uygun
2015 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 66
19136 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Ultra Sexy Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
59 Puan Aldı

Avon Ultra Sexy Bayan Parfüm Yorumları

Kokunun kendisi yüzde yüz bana hitap ediyor. İçinde armut ve şakayık notalarının net bir şekilde duyulduğunu hissediyorum.
Aroma çok güzel, hem çekici hem de baştan çıkarıcı, tatlı ama aynı zamanda oldukça kalıcı. Hem de böyle güzel bir fiyata.
Kokusu beni mutlu etti. Güçlü değil ama hoş, doğala yakın kokular, açıkçası içinde kimyasal notalar da gözlemlenmiyor. Erkek arkadaşım bundan hoşlanıyor, işteki kızlar ve kız arkadaşlarım dan iltifat alıyorum:) Bunun mükemmel bir şey olduğunu söylemem ama fiyatına göre çok iyi bir parfüm.
Baştan çıkarıcı parfüm, bir arkadaşımda aldım kokuyu. Muhtemelen kendim satın almazdım. Biraz farklı
Pamuk şeker...bir sürü pamuk şeker.
Şekerin tatlı olduğunu düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz. Ultra Sexy, gerçek, konsantre tatlılığın olduğu yerdir. Yanmış şeker ve vanilya benzeri bir şeyle çevrili düz bir sentetik armut burada hüküm sürüyor. Bunu giymek çok cesaret ister.
Çok iltifat aldım. Hoş, tatlı, parlak, ilginç, genç bir aroma. Bana tatlı armut ve şeftali gibi kokuyor.
Parlak, çok tatlı ve sulu, kesinlikle şeftali, armut ve çarkıfelek meyvesi duyuyorum ama bazıları biraz kimyasal gibi. Genç bir kız için iyi. Olgun kadınlara önermem.
Orta koku, ama hoş. Tatlı-ekşi, çiçeksi-dutlu, serin, odunsu alt tonlar ve misk ile hafif ve kadınsı.
Çok klas ve eşsiz bir koku. Akşam geç saatlere kadar bir puf yeterlidir.
Aroma bana bugün içtiğim çarkıfelek meyvesi çayını çok hatırlattı. Taze meyvemsi bir koku, çok çekici ve parlak
Bu kokunun başlangıcını gerçekten seviyorum. Serin. Ama maalesef beni kendine bağlamıyor. Çok dayanıklı olsaydı zevkle giyerdim. Kalıcılık bence düşük. Yenilemek gerekiyor.
Bu koku, popülaritede mutlak liderim ve Güney'deki bu tatil sırasında, onun çılgınca popüler olduğunu ve sadece bazı kadınlar tarafından sevilmediğini fark ettim.
Tatlı, parlak, arsız. Genç koku, çok kalıcı. Çarkıfelek meyvesinin tazeliği ile hafifçe seyreltilmiş armut-şeftali reçeli.
Bergamot, Armut ve Çarkıfelek meyvesi kompozisyonun açılış akorunu oluşturur, Kalpte ─ Manolya, Şeftali ve Şakayık; taban Amber, odunsu akorlardır.
lütfen tekrar stokları açılsın böyle bir kokuyu kaybetmek istemiyorum
Lütfen geri çıksın lütfen ya lütfen nasıl kalkar bu muhteşem koku
LÜTFEN TEKRAR ÜRETİLSİNN:(((
Yalvarırım tekrar çıksın muhteşem bir koku nasıl kalkar üretimden anlayamıyorum
Lütfen yeniden üretime girsin.. 7 sene boyunca kullandım hayatımın parfümüydü :(((
İlk çıktığı qünden bu yana kullanıyorum.muhteşem ötesi ..ama artık bulamıyorum bu çok üzücü :(((
lütfen yalvarırım bir daha piyasaya çıksın o kadar üzgünüm ki hayatımdaki en ama en hoş kokulu parfümdü ne olur dikkate alın yorumumu piyasaya sunulsun tekrar stoklamak istiyorum çıkarsa o kadar araştırıyorum hiçbir yerde bulamıyorum bu dünyanın en güzel parfümünü
Güzel görünümlü şişeye sahip ama koku yarım saatten fazla sürmez. Kalıcı diyenleri gördükten sonra burnumdan şüphelenmeye başladım. Kesinlikle seksi bir koku değil ... Bu konuda seksi bir şey söylenemez. Alberto sego vkr modelini aldım. Bundan kat kat iyi ve ucuz.
Ultra Seksi, ne ultra ne de seksi olmadığı için yanlış isim kullandıklarını söyleyebilirim. Beğenmedim.
Amber burada en güçlü nota, ardından meyveler size kendini belli eder. Bu parfümün tam olarak koktuğu şey, büyük ölçüde vücut kimyasına bağlıdır. Duştan hemen sonra uygulanırsa, kehribar aşırı güç vermiyor. İçinde değişik çiçekler de bulunur. Şişe kesinlikle çok güzel. Avon Ultra Sexy için puanım 8/10.
Bu koku gerçekten şaşırtıcı. Seksi meyveli kokuların büyük bir hayranıyım. Meyveli kokuları sevmiyorsanız, bu kokuyu sevmeyeceksiniz.
Sabahları uyguladım ve yine akşam kokusunu alabiliyorum. Çok genç kız kokusu ve çok seksi bir koku.
İşteyken koku bakımından tazelenmek için vakti olmayan bir hanım efendiyseniz, bu parfüm yani Avon Ultra Sexy uzun ömürlüdür. Sabah kullanıyorsunuz ve gün boyunca yatak odanızdan çıkmış gibi taze ve bir çiçek gibi koktuğunuzu gün boyunca kaldığını belirteyim. Kokuyu seviyorum. Teşekkürler Avon ve bu parfümü bana hediye olarak veren sevgili arkadaşım.
Bunu 11 yaşındaki kızım için aldım. Kirazları ve şekerlemelerini seviyor ve bu modelin bu yaşa uygun olacağını biliyordum.
Ne kadar yanıltıcı bir isme sahip. Seksi değil bu parfüm. Birde üzerine ultra seksi diyoruz? Seksi bir şey almayı bekliyorsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Şuruplu bir kalitesi vardır ve hatta ürünün kendisi biraz yapışkandır. Çok zayıf ve hiçbir etki yaratmaz. Çikolata, böğürtlen, sandal ağacı ve tümüyle gül ile vişne ve keskin bir narenciye dokunuşuyla karıştırılmış güller, çılgınca bir koku hissettiriyor. Çok basit, çok tatlı, çok kaygısız, çok sentetik ve lineerdir. Bu tatlı pamuk şeker aroması gibi herhangi bir rahat günler için uygun değil. Hatta ömür daha iyi olabilirdi.
victoria secret boombshell e benziyor.
Bu koku gerçekten şaşırtıcı. Seksi meyveli kokuların büyük bir hayranıyım. Meyveli kokuları sevmiyorsanız, bu kokuyu sevmeyeceksiniz.
Sabah uygulamıştım ve akşamları hala kokuyu koklayabiliyorum. Çok seksi ve uzun ömre sahip bir koku.
İşteyken tazelenmek için vakti olmayan bir bayan iseniz uzun ömürlü bir koku olarak size bu modeli tavsiye ederim. Sabahları kullanırsınız ve gün boyunca hala yatak odanızdan çıkmaz. Taze ve çiçek gibi kokuyorsunuz.
Bu koku benim için özellikle şişesi şaşırtıcı ve görkemli. Bu kokuyu ilk uygularken, bana biraz tatlı kokuyor ama dinlenince muhteşem. Mükemmel kalma gücüne sahip. Setini harika bir fiyata aldım.
Bunu sevdiğimi söyleyeceğim ama yorumlara bakınca sanki azınlıktayım. İlk spreyde bana Betsy Johnson'ı hatırlattı. Sonra Nina Ricci'ye benzeyen bir şeye dönüştü. Çok eşsiz değil ama güzel kokuyor. Tatlı, meyveli ve kehribar. Uzun ömürlülük zayıf görünüyor. Kalıcılık çok kötü.
Şişe çok tatlı. Baharatlı armut kokuyor. Bu bana hafif bir tatlıyı hatırlatıyor. Meyve suyu sıcak pembe ve püskürtücü üzerine klipslenen bir dantel şey var. Sanırım şişe kokuya uyuyor. Seksi, tatlı ve pembe. Bu özel biriyle romantik bir akşam için iyidir. Dantelli ve seksi ;)
Bu Avon'un en iyi parfümüdür (benim için) ve Playboy'dan farklıdır. Ancak 10-20 dakika sonra cildimde kalıcılığı tamamen bitiyor. Her zaman bu güzel olmasından dolayı kokuyu satın alırdım ama çok hızlı yok olmasından dolayı yapmayacağım. Kalıcılığını arttırın şunun be..
Sanırım bundan daha seksi parfümler kullandım ama kullanmak kesinlikle eğlenceli ve zevkli. İçinde tatlı ve cıvıl cıvıl bir şey var.
Ultra Sexy ablamın favorisi ve onun üzerinde çoğunlukla kehribar kokusunu alıyorum. Ultra Seksi, meyveli ve tatlı bir parfüm. Ancak sade şeker tatlılığından bahsetmiyorum. Ben bu parfümü gerçekten denemediğimden dolayı cildimde nasıl duracağını bilmiyorum ama ablama fena gitmiyor. Odaya girince hoş koku hissediliyor. Parfüm kuruyunca kehribar kokusu alıyorum.
Beklentilerimi hiç karşılamadı ama bunun gibi kokan bir köpük banyosuna sahip olmak istiyorum. Güzel görünümlü şişe, ama koku yarım saatten fazla sürmez. Cildim üzerinde çok başarısız kalıcılığı var. Kesinlikle en seksi koku bu değil ... Bu konuda seksi bir şey yok diye son cümlemi tamamlayabilirim :D sexy değil almayın :D
Modelin adına bakıyorum ve şu cümleyi kuruyorum. Seksi olmanın ne olduğuna bağlı? Bir kişinin doğurgan oryantal olması kimine göre ise yaşlı kadın. Daha soğuk havalarda, daha ağır bir şey gerekir. Sıcak günler için ideal ve sexy diyebilirim.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER