Avon Urban Flowers London Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Greyfurt

Greyfurt

Ahududu

Ahududu

Limon

Limon

Gül

Gül

Zambak

Zambak

Kayısı

Kayısı

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

61

18-45

2007

1791

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 69

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 53

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 47

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 32

İLKBAHAR
yaz

% 32

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 16

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 53

GÜNDÜZ
gece

% 47

GECE

Urban Flowers London Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Urban Flowers London parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
zeynep
Bu parfüme eskiden bağımlıydım. Takıntım haline gelmişti. Güzel, ama çok özgün değil :) Artık aynı kokuları çevremde alabiliyorum.
yonca
Meyve ve çiçek unsurlarını severim. Aşırı orijinal olmasa da hoş ve taze. Denemenize fayda var.
nur
Tatlı ve dürüstlük gibi kokuyor.
necla
Tek kelime ile keyifli ve taze diye tanımlanabilir.
leman
Tatlı ve sevimli. Bence genç kızlar için iyi bir seçim. :)
Elissa
Bu çok güzel bir parfüm ve fiyatının karşılığına kesinlikle değer. Sudan ucuz fiyata buldum. Hafif ve tatlı. Paris modelinden 10 kat daha iyi kokuyor. 30 yaş ve altı herkes için harika bir tercih olur diyorum.
ceyda
Güzel bir gündüz kokusu. Ağır ya da sıkıcı olmayan nadir çiçek parfümlerinden biri. Farkedilme durumu çok düşük. Kalıcılıkta aynı şekilde yarışır. Ama sizi kesinlikle rahatsız etmez. Gündüzleri kullanmak için uygun bir çiçek. Fiyatı çok uygun.
beyzabeyaz
Tek cümle ile cevap arıyorsanız kesinlikle bu parfümü satın alın. Oldukça sıcak bir gün kokusu. Gül, limon, frezya kokusu alıyorum. Çok hafif, ancak sıcak bir günde mükemmel gider. Her yaş için güzel.
beren
Ablam benim için satın aldı. Eskiden bende bir adet almıştım. Hatırlıyorum ki yumuşak, tatlı, meyvemsi ve çiçek kokusu vardı. Güzel bir parfümdü. Daha paketini açmadım. Umarım eski içeriği değişmemiştir.
ayseyildiz
İyi kokuları keşfetmeye çalışmak için denediğim bir parfüm ama bana hitap etmiyor. Belki siz beğenirsiniz.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.