Avon Urban Flowers Tokyo Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Mango

Mango

Ananas

Ananas

Kiraz çiçeği

Kiraz çiçeği

Yasemin

Yasemin

Tutku meyvesi

Tutku meyvesi

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vanilya

Vanilya

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

62

18-45

2008

2892

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 65

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 58

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 42

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 16

İLKBAHAR
yaz

% 21

YAZ
sonbahar

% 37

SONBAHAR
kış

% 26

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 37

GÜNDÜZ
gece

% 63

GECE

Urban Flowers Tokyo Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Urban Flowers Tokyo parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Fulya
İlkbahar için uygun ferahlatıcı bir parfüm. Bu konuda hoşuma giden şey berrak ananaslı anıdır. Koku püskürtüldüğünde gerçekten çok güçlü fakat bu güç çabucak yok oluyor. Kalıcı gücü fiyat kadar düşüktür Yoğun yapılabilirdi.
happygirl
Kokusunu seviyorum. Gerçekten harika bir tatlı.
Begum
Kentsel çiçek koleksiyonundan beğendiğim tek model. Çok güzel ve harika çiçeklere sahip.
derya
Bu kokunun bir şişesini gerçekten satın almak istiyorum ama herhangi bir yerde bulamıyorum. Yorumlar sayesinde bana yardımcı olursanız arada bu sayfaya bakıyorum. İyi günler dilerim.
Gizems
Mükemmel fiyat. Her gün kullanım için iyi bir koku. Biraz tatlı tarafa kaçsa da iş için iyi. Meyveli ananas kokuyor.
Aysunatar
Tokyo ve Roma bu serinin en iyileridir, Tokyo'da Hindistan Cevizi, Ananas, Mango Suyu ve bir çeşit çiçeklerle başlıyor. Vücudumda ilk kez püskürtüldüğünde hızla bu dediklerim yok oluyor. Fiyatına göre uygun bir parfüm.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.