Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Avon Wilderness Erkek Parfüm

Avon'un vahşi doğası modeli yani Wilderness erkekler için bir koku. Wilderness 1990'lı yıllarda sizlere sunulmaya başlatıldı. Parfüm içeriğinde deri, yosun, misk, greyfurt ve ardıç bulunur.

Üst Nota
Deri

Deri

Yosun

Yosun

Orta Nota
Misk

Misk

Alt Nota
Greyfurt

Greyfurt

Ardıç

Ardıç

Avon Wilderness Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Avon Wilderness Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 55 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 70 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
72%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
70%
55 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
71%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
29%
28 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
64%
GECE
GECE
36%
28 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
65%
Orta Nota
25%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
25%
YAZ
YAZ
29%
SONBAHAR
SONBAHAR
21%
KIŞ
KIŞ
25%
28 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
1990 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 68
9315 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Wilderness Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
66 Puan Aldı

Avon Wilderness Erkek Parfüm Yorumları

Lütfen tekrar üretin.
Temin edemiyoruz lütfen yeniden üretin
Abi yapılan en iyi parfümdü yıllarca kullandım, neden üretmüyorsunuz ? gerçekten mantık dışı
yıllardır kullandığım üründü. ayrıca parfüm alma bahanesi ile avonun diğer ürünlerinden de almıştık çoğu zaman. ancak parfümü bulamayınca diğer ürünleri de almayı bıraktım.
Alışveriş sitelerinde münferit kişilerin elinden orijinal mi değil mi bilmediğimiz şişeye 500-1000 arası fiyat çektiren bir politika izlediğiniz için sizi tebrik ederim. Tarihin en güzel parfümlerinden birini yapıp onu piyasadan çekme kararı veren aklı sakın boş bırakmayın. O akıl bu dünyanın sonunu tek başına bile getirir. Ben her ay katalog gezmekten, parfümeri gezmekten bıktım siz şu ısrarınızdan bıkmadınız. Altı üstü Wilderness erkek parfümünü tekrar piyasaya uygun fiyattan süreceksiniz hepsi bu. Bütün parfümlerinizi piyasadan çekin ama Wilderness parfümü tekrar üretmeye başlayın. Öyle puan var. şundan bundan yapılır gibi boş reklama gerek yok en iyi reklam ürünün kalitesidir.
Wilderness Erkek parfümünü satıştan kaldırarak asrın hatasını yaptılar. Yeniden üretilmeli
Wilderness üretime başlayıp eskisi gibi makul fiyatlarda ve kolayca ulaşabileceğimiz şekilde piyasaya dönmediği sürece hiç bir avon ürünü kullanmayacağım.!
Ben 2002 den belli kullanıyordum ve set halınde kullandım deodarnt ve rol on da çok iyi di su an urun katalog dan kaldırıldı uretim ile ilgili mi veya Baska neden sebeplerden dolayı mi bilmiyorum bir acıklama da yapılmadı ama şu gerçek bir cok kişinin kullandığı bir ürün
Lütfeeeeen wildernes kataloğa girsinn lütfennnn böyle güzel bir üründen mahrum bıraktığınız için avonu bıraktık
Çok derin kokulu, etkileyici ve sıradışı bir parfüm. Çok fazla abartmadan sıkmanız gerek.
Bu parfüm yeniden satışa çıkana kadar hiçbir Avon ürünü almayacağım. Bu kadar kötü bir satış stratejisi olamaz.
Bu ürünün piyasadan çekilmesi kadar saçma bir şey görmedim Avon herhalde yapmış ve yapacak olduğunu en güzel parfümünü tekrar müşterilerine sunmalıdır
Merhaba: Ben Avon-Wilderness erkek parfümünü 1995 den beri kullanıyordum.acak elimdeki son parfümü 114 tl ye almıştım birden 400 tl nin üzerine çıktı ve Avon liste ve kataloglarından çıkarıldı oysa gayet güzel hafif ve farkedilen ama rahatsız etmeyen ve özelliklede karşı cins tarafından büyük beyeniler almasına rağmen artık piyasada 1 yada iki adet var oda eminim deposunda kalan üreticisi Avonda yok bu ürün yeniden üretilip makul fiatla satılmalı diye talep ediyorum
Senelerdir kullandığım parfümü bulamıyorum üzerine ucuz bir şey çıkarmışlar yarim saate koku kalmıyor ne zaman çıkacak bu parfüm
AVON Böylesine muhteşem bir parfümü neden üretimini durdurdu piyasada ve Avon kataloglarında yok artık ve fiyatı çok fahiş noktalara ulaştı Avon erkeklere ikinci sınıf muamelesi yapmaktan vaz geçmeli ürünü kataloglarında görmek istiyoruz.
Wilderness Erkek Parfümünün bir anda piyasadan kaybolmasını anlayabilmiş değilim. Tekrar ulaşabilmeyi diliyorum.
Neden satışı durduruldu. 15 senelik parfümümdü. Şimdi arayış içindeyim
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER