Avon Wilderness Erkek Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Wilderness Erkek Parfüm

Avon'un vahşi doğası modeli yani Wilderness erkekler için bir koku. Wilderness 1990'lı yıllarda sizlere sunulmaya başlatıldı. Parfüm içeriğinde deri, yosun, misk, greyfurt ve ardıç bulunur.

Üst Nota
Deri

Deri

Yosun

Yosun

Orta Nota
Misk

Misk

Alt Nota
Greyfurt

Greyfurt

Ardıç

Ardıç

Avon Wilderness Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Avon Wilderness Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 55 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 72 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 70 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
72%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
70%
55 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
71%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
29%
28 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
64%
Parfüm geceye uygun
GECE
36%
28 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
65%
Orta Nota
25%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
25%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
29%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
21%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
25%
28 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
1990 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 68
14669 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Wilderness Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
66 Puan Aldı

Avon Wilderness Erkek Parfüm Yorumları

Bunu da yaptılar. Performans orjinalinden bile olağan üstü. Koku benzerliği harika. İsteyen en iyi muadilini buradan alabilir.

https://www.albertosego.com/alberto-sego-parfum-wilderness-erkek
alberto sego parfüm bunun da muadilini yapacakmış çıkınca haber ederim. Sİgnature yaptılar harika iş çıkardılar. Bunu rica ettik çalışma yapıyorlarmış.
Harika parfümdü lütfen tekrar çıkarın lütfen . lütfen lütfen orada burada cakma üretip dünya paraya satıyorlar avon senin en iyi erkek parfumuydu neden kaldırdın piyasadan
Ne güzel parfümdü kara borsaya düştü. Tekrar üretin lütfen.
Bu parfüm çok başarılıydı.Yıllarca kullandım ve çok başarılıydı.Lütfen tekrar üretilsin.
Wilderness'İMİ İSTİYORUUUUUMMM..
Lütfen tekrar üretime alınız...
Tüm ürün gamınızda muadilini ve-veya yakınını bulamadım.
Avon kullanmıyorum, kullanamıyorum..
Yıllardır kullandığım bir ürün lise yıllarımda tanıştığım ve oğlumun kullanamaya başladığı bir urun ancak üretiminin yapılmıyor olması gerçekten üzücü sabırsızlıkla bekliyoruz.
Tekrar üretime girsin stok yapanlara dünya paraya satmaya çalışanlara inat yapın....yıllardır kullanıyorum beni ben yapan kokuyu aldınız elimden
Lütfen wildernesi tekrar üretin. Bunu üretimden kaldırmanızın markanıza hiç bir katkısı olduğunu düşünmüyorum
Wildernes yeşil, eski ürününüzü yeniden ve aynı şekilde pazara sunmanız lazım. Bu ürünü katalogdan çıkarmanız , beraberinde de sattığınız ürünleri etkilemiştir.
Gercekten uygun ve güzel bir kokusu hakimdi beğeni ile kullanıp ve cevredekileri etkileyen bir parfum piyasadan neden çekildi acaba bilgisi olan var mı
Bir an önce yeniden üretilmesi raflarda yerini almasan gereken bir parfüm gerçekten avon markasını sevme sebebimdi
Avon dan Wilderness parfümden başkasını almayacağım. Ürünü tekrar piyasaya sunmanızı bekyorum. Neden çok satan ürünü kaldırırsınız anlamak münkün değil.
Lütfen tekrar üretin.
Temin edemiyoruz lütfen yeniden üretin
Abi yapılan en iyi parfümdü yıllarca kullandım, neden üretmüyorsunuz ? gerçekten mantık dışı
yıllardır kullandığım üründü. ayrıca parfüm alma bahanesi ile avonun diğer ürünlerinden de almıştık çoğu zaman. ancak parfümü bulamayınca diğer ürünleri de almayı bıraktım.
Alışveriş sitelerinde münferit kişilerin elinden orijinal mi değil mi bilmediğimiz şişeye 500-1000 arası fiyat çektiren bir politika izlediğiniz için sizi tebrik ederim. Tarihin en güzel parfümlerinden birini yapıp onu piyasadan çekme kararı veren aklı sakın boş bırakmayın. O akıl bu dünyanın sonunu tek başına bile getirir. Ben her ay katalog gezmekten, parfümeri gezmekten bıktım siz şu ısrarınızdan bıkmadınız. Altı üstü Wilderness erkek parfümünü tekrar piyasaya uygun fiyattan süreceksiniz hepsi bu. Bütün parfümlerinizi piyasadan çekin ama Wilderness parfümü tekrar üretmeye başlayın. Öyle puan var. şundan bundan yapılır gibi boş reklama gerek yok en iyi reklam ürünün kalitesidir.
Wilderness Erkek parfümünü satıştan kaldırarak asrın hatasını yaptılar. Yeniden üretilmeli
Wilderness üretime başlayıp eskisi gibi makul fiyatlarda ve kolayca ulaşabileceğimiz şekilde piyasaya dönmediği sürece hiç bir avon ürünü kullanmayacağım.!
Ben 2002 den belli kullanıyordum ve set halınde kullandım deodarnt ve rol on da çok iyi di su an urun katalog dan kaldırıldı uretim ile ilgili mi veya Baska neden sebeplerden dolayı mi bilmiyorum bir acıklama da yapılmadı ama şu gerçek bir cok kişinin kullandığı bir ürün
Lütfeeeeen wildernes kataloğa girsinn lütfennnn böyle güzel bir üründen mahrum bıraktığınız için avonu bıraktık
Çok derin kokulu, etkileyici ve sıradışı bir parfüm. Çok fazla abartmadan sıkmanız gerek.
Bu parfüm yeniden satışa çıkana kadar hiçbir Avon ürünü almayacağım. Bu kadar kötü bir satış stratejisi olamaz.
Bu ürünün piyasadan çekilmesi kadar saçma bir şey görmedim Avon herhalde yapmış ve yapacak olduğunu en güzel parfümünü tekrar müşterilerine sunmalıdır
Merhaba: Ben Avon-Wilderness erkek parfümünü 1995 den beri kullanıyordum.acak elimdeki son parfümü 114 tl ye almıştım birden 400 tl nin üzerine çıktı ve Avon liste ve kataloglarından çıkarıldı oysa gayet güzel hafif ve farkedilen ama rahatsız etmeyen ve özelliklede karşı cins tarafından büyük beyeniler almasına rağmen artık piyasada 1 yada iki adet var oda eminim deposunda kalan üreticisi Avonda yok bu ürün yeniden üretilip makul fiatla satılmalı diye talep ediyorum
Senelerdir kullandığım parfümü bulamıyorum üzerine ucuz bir şey çıkarmışlar yarim saate koku kalmıyor ne zaman çıkacak bu parfüm
AVON Böylesine muhteşem bir parfümü neden üretimini durdurdu piyasada ve Avon kataloglarında yok artık ve fiyatı çok fahiş noktalara ulaştı Avon erkeklere ikinci sınıf muamelesi yapmaktan vaz geçmeli ürünü kataloglarında görmek istiyoruz.
Wilderness Erkek Parfümünün bir anda piyasadan kaybolmasını anlayabilmiş değilim. Tekrar ulaşabilmeyi diliyorum.
Neden satışı durduruldu. 15 senelik parfümümdü. Şimdi arayış içindeyim

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER