Avon Wink Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Greyfurt

Greyfurt

Kızılcık

Kızılcık

Ahududu

Ahududu

Kırmızı frenk üzümü

Kırmızı frenk üzümü

Frezya

Frezya

Yasemin

Yasemin

Nilüfergiller

Nilüfergiller

Lotus

Lotus

Gül

Gül

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 34

orta nota oranı
Orta Nota

% 33

alt nota oranı
Alt Nota

% 33

68

20-65

Bilinmiyor

4773

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 60

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 40

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 30

YAZ
sonbahar

% 30

SONBAHAR
kış

% 15

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 55

GÜNDÜZ
gece

% 45

GECE

Wink Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Wink parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir14299
Tekrar üretilsin eski parfümüm ve kullanmak istiyorum çok güzeldi
misafir20237
Lütfen bu parfüm tekrar üretilsin.Çok güzel ve kalıcı bir kokusu vardı.Bu önerimi dikkate alırsanız sevinirim .Sevgiler...
misafir22118
Wink parfümümü geri istiyorum. Lütfen yeniden üretin.
misafir5033
Avon duy sesimizi wink i geri istiyoruz 😭 efsane bir kokuydu abi niye kaldırılır anlam veremiyorum
misafir10346
Ya aynı duyguyu yaşadığımız ne çok insan var. Yıllar geçti böyle koku yok. Lütfen tekrar üretin
misafir26218
Avon bu parfümü kaldırdığında beri hiç bir parfümünü kullanmıyorum. En güzel parfümüydü. Yıllar yıllar geçti ama kokusunu hala unutamadım
misafir21881
Lütfen tekrar üretin yollar geçti hala unutamadım kokusunu 😔😔😔😔😔😔lütfen ilgilenin lütfen
misafir8542
Yalvarıyoruz Avon!!! Şu Wink ‘i geri getirin. Lutfen lutfen lutfen
misafir27853
Yıllar geçti üstünden hala hiç parfüm onun gibi değil. Kokumu kaybettim. Avonn lütfen geri getir winki !
misafir15626
Avon wink. Yıllar önce kaldırdınız. En sevdiğim parfumdu. Hala unutamadım lütfen geri getirin winki
misafir25927
Geri gelsin harika bi parfümdü 😭😭😭😭
misafir5134
Çok eski bir parfüm şuanda yok avonda çok beğeniyorum tekrar üretilsin.
Fulya
Bu benim ilk parfümüm dü ve hala ne kadar güzel koktuğunu hatırlıyorum. Buna bayılıyorum. Bu parfümü bulmaya çalışıyordum. Avon durdurdu sanırım. Lütfen yeniden gelsin.
Elissa
Benim tarzım değil ve anneme verdim ve o da son damlasına kadar kullandı. Harika anılar gözümde canlandı şimdi. Ama benim için derin bir koku değerinden daha ziyade bir duygusallık vardır. Kırmızı kuş üzümü, bazı çiçekler ve güneş ışığı ile greyfurt büyük karışım.
ceyda
Harika bir meyve kokusu. Oldukça zayıf olduğu için vücut spreyi olarak kullanıyorum. Eğer daha güçlü olsaydı harika bir parti kokusu olurdu :)
boncuk
Hafif tatlı ve sevimli. Bu hoşuma gitti ama ne yazık ki bulunduğum yerde indirim yok.
Emine
Wink modelini yıllar öncesine hatırlıyorum ve gerçekten çok hoşuma giden bir koku. Taze yaban mersinini sizlere hatırlatabilir. Avon'un en iyi parfümlerinden biri olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle geri almak istiyorum. Avon onu geri getirecek olursa umarım aynı formülle getirir inş. Bekliyoruz :D Sanırım biten parfümler daha değerli mi oluyor anlayamadım gitti ...

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.