Greyfurt

Greyfurt

Limon

Limon

Armut

Armut

Neroli

Neroli

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

57

18-40

2008

4388

kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK

beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

ilkbahar

% 28

İLKBAHAR
yaz

% 24

YAZ
sonbahar

% 31

SONBAHAR
kış

% 17

KIŞ

gündüz

% 59

GÜNDÜZ
gece

% 41

GECE

misafir22662
Çok güzel bi koku neden artık üretilmiyor
misafir11552
Harika bir koku
misafir1534
artık üretilmiyor mu?
derya
"Bu parfüm çok güçlü ve çok narenciye içeriyor. Aşırı bir turunçgil kokusu dışında bir şey yok. Sanki kendiniz üzerine iki düzine portakal sürüyorsunuz :D Sıkıcı turuncu bir koku. :D
duyguc
Narenciye kokuları arasında karşılaştırılma yapılması gerekiyor. Aşırı güçlü bir narenciye kokusu. Hoş olmayan bir şey ile rastlamazsınız.
feriha
Çok taze ve canlandırıcı. Uzun süren güce sahip değil ama kötü bir gün geçirirken hala mükemmel bir canlandırıcı koku ile kendinize gelebilirsiniz. Wish of Happiness bence wish serisinin en canlandırıcı modeli.
iremcanta
Parlak, taze, narenciye kokusu. Fena değil ama büyük beklentilere girmeyin. Zaten sudan ucuz bir parfüm.
Selennn
Bunun 3 şişesini kullandım. Uzun ömürlü değil, benzersiz değil, sofistike değil ama seviyorum :D Beni taze, mutlu ve genç hissettiriyor.
Monolyahanim
Saf limon kokusu ama kolonya gibi değil. İdare eder. Temiz koku.
sude
Wisk koleksiyonu gerçekten beğenilecek bir koleksiyondu. Hepsinin yeni bir kalitesi var ve ruh halinizi anında değiştiriyorlar. Kokular çok basit kokular ve ofis spreyi olarak almıştım. Parasına göre idare eder.
whoisselly
Bu parfüm cildimde çürük greyfurt gibi kokuyor. Bunun için geliştirdiğim diğer parfümlere karşı çok güçlü bir olumsuz tepki almadım. İsteyen biri vardı ve şişeyi ona verdim. Sadece 3-4 sprey kullanmıştım. Gereksiz bir parfüm.
yonca
Lisede iken bu parfümü kullandım. Bu parfüm bana mutluluk veriyordu. Sınıfta püskürüyordum ve herkes benim sıktığımı bilirdi. Bunu üretmeyi bıraktıkları için cidden çok kızgınım. 4 şişe gibi kullandım. Çok uzun kalıcılığı sürmüyordu. Çok zayıf bir parfümdü ama güzel kokardı. Yumuşak bir ferahlatıcı parfüm idi.