Avon Wish of Happiness Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Greyfurt

Greyfurt

Limon

Limon

Armut

Armut

Neroli

Neroli

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

57

18-40

2008

3977

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 68

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 24

İLKBAHAR
yaz

% 19

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 24

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE

Wish of Happiness Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Wish of Happiness parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir11552
Harika bir koku
misafir1534
artık üretilmiyor mu?
derya
"Bu parfüm çok güçlü ve çok narenciye içeriyor. Aşırı bir turunçgil kokusu dışında bir şey yok. Sanki kendiniz üzerine iki düzine portakal sürüyorsunuz :D Sıkıcı turuncu bir koku. :D
duyguc
Narenciye kokuları arasında karşılaştırılma yapılması gerekiyor. Aşırı güçlü bir narenciye kokusu. Hoş olmayan bir şey ile rastlamazsınız.
feriha
Çok taze ve canlandırıcı. Uzun süren güce sahip değil ama kötü bir gün geçirirken hala mükemmel bir canlandırıcı koku ile kendinize gelebilirsiniz. Wish of Happiness bence wish serisinin en canlandırıcı modeli.
iremcanta
Parlak, taze, narenciye kokusu. Fena değil ama büyük beklentilere girmeyin. Zaten sudan ucuz bir parfüm.
Selennn
Bunun 3 şişesini kullandım. Uzun ömürlü değil, benzersiz değil, sofistike değil ama seviyorum :D Beni taze, mutlu ve genç hissettiriyor.
Monolyahanim
Saf limon kokusu ama kolonya gibi değil. İdare eder. Temiz koku.
sude
Wisk koleksiyonu gerçekten beğenilecek bir koleksiyondu. Hepsinin yeni bir kalitesi var ve ruh halinizi anında değiştiriyorlar. Kokular çok basit kokular ve ofis spreyi olarak almıştım. Parasına göre idare eder.
whoisselly
Bu parfüm cildimde çürük greyfurt gibi kokuyor. Bunun için geliştirdiğim diğer parfümlere karşı çok güçlü bir olumsuz tepki almadım. İsteyen biri vardı ve şişeyi ona verdim. Sadece 3-4 sprey kullanmıştım. Gereksiz bir parfüm.
yonca
Lisede iken bu parfümü kullandım. Bu parfüm bana mutluluk veriyordu. Sınıfta püskürüyordum ve herkes benim sıktığımı bilirdi. Bunu üretmeyi bıraktıkları için cidden çok kızgınım. 4 şişe gibi kullandım. Çok uzun kalıcılığı sürmüyordu. Çok zayıf bir parfümdü ama güzel kokardı. Yumuşak bir ferahlatıcı parfüm idi.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.