Greyfurt

Greyfurt

Limon

Limon

Armut

Armut

Neroli

Neroli

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

57

18-40

2008

4912

kalıcılık

% 72

KALICILIK
farkedilirlik

% 68

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 28

İLKBAHAR
yaz

% 24

YAZ
sonbahar

% 31

SONBAHAR
kış

% 17

KIŞ
gündüz

% 59

GÜNDÜZ
gece

% 41

GECE
captcha
Neden üretilmiyor ve buna cevap verilmiyor acaba
Çok güzel bi koku neden artık üretilmiyor
Harika bir koku
artık üretilmiyor mu?
"Bu parfüm çok güçlü ve çok narenciye içeriyor. Aşırı bir turunçgil kokusu dışında bir şey yok. Sanki kendiniz üzerine iki düzine portakal sürüyorsunuz :D Sıkıcı turuncu bir koku. :D
Narenciye kokuları arasında karşılaştırılma yapılması gerekiyor. Aşırı güçlü bir narenciye kokusu. Hoş olmayan bir şey ile rastlamazsınız.
Çok taze ve canlandırıcı. Uzun süren güce sahip değil ama kötü bir gün geçirirken hala mükemmel bir canlandırıcı koku ile kendinize gelebilirsiniz. Wish of Happiness bence wish serisinin en canlandırıcı modeli.
Parlak, taze, narenciye kokusu. Fena değil ama büyük beklentilere girmeyin. Zaten sudan ucuz bir parfüm.
Bunun 3 şişesini kullandım. Uzun ömürlü değil, benzersiz değil, sofistike değil ama seviyorum :D Beni taze, mutlu ve genç hissettiriyor.
Saf limon kokusu ama kolonya gibi değil. İdare eder. Temiz koku.
Wisk koleksiyonu gerçekten beğenilecek bir koleksiyondu. Hepsinin yeni bir kalitesi var ve ruh halinizi anında değiştiriyorlar. Kokular çok basit kokular ve ofis spreyi olarak almıştım. Parasına göre idare eder.
Bu parfüm cildimde çürük greyfurt gibi kokuyor. Bunun için geliştirdiğim diğer parfümlere karşı çok güçlü bir olumsuz tepki almadım. İsteyen biri vardı ve şişeyi ona verdim. Sadece 3-4 sprey kullanmıştım. Gereksiz bir parfüm.
Lisede iken bu parfümü kullandım. Bu parfüm bana mutluluk veriyordu. Sınıfta püskürüyordum ve herkes benim sıktığımı bilirdi. Bunu üretmeyi bıraktıkları için cidden çok kızgınım. 4 şişe gibi kullandım. Çok uzun kalıcılığı sürmüyordu. Çok zayıf bir parfümdü ama güzel kokardı. Yumuşak bir ferahlatıcı parfüm idi.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm