Avon Wish of Love Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Wish of Love Bayan Parfüm

Baharın habercisi Avon Wish of Love hassas , taze , meyvemsi notaları ile tatlı çiçek esansları sayesinde romantik bir esinti hissi vermektedir. Wish of Love 2008 yılında pazara çıktı. Kızılcık anlaşması yanında çevrili gül yaprakları , kiraz çiçeği ve pembe ortancalar içeriğindeki elementlerdir. Bu narin ve kadınsı parfüm günlük kullanım için idealdir. Wish of Love Avon Wish koleksiyonunun bir parçasıdır.

Üst Nota
Ortancalar

Ortancalar

Orta Nota
Vişne Çiçeği

Vişne Çiçeği

Gül

Gül

Alt Nota
Misk

Misk

Avon Wish of Love Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Wish of Love Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 60 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 71 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 73 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
71%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
73%
60 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
43%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
57%
30 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
47%
Parfüm geceye uygun
GECE
53%
30 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
50%
Orta Nota
25%
Alt Nota
25%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
23%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
20%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
27%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
30%
30 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-35 Yaşlar için uygun
2008 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 61
15343 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Wish of Love Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
53 Puan Aldı

Avon Wish of Love Bayan Parfüm Yorumları

BU KOKUYU İSTİYORUM NASIL BULABİLİRİM ?
Hafif, yumuşak
Çok tatlı ve doğal olmayan meyvemsi bir parfüm
meyveler-çiçekler. Aroma oldukça basit, tatlı, hoş ve lezzetli ama benim için pek ilgi çekici değil.
Turunçgiller sayesinde buğulanmayan güzel, pahalı, çiçeksi-tatlı bir koku. Ve muhtemelen sahip olduğum her şeyin en tamamlayıcısı. bir saat sonra bana seslenmeye başlar ..
Büyülü. Bana en uyumlu parfüm bu
Bu kokuyu özellikle serin sonbahar veya ilkbaharda seviyorum, kulağa çok havalı geliyor
Basit ama güzel. Yıkandıktan sonra çamaşırda kalan çiçekli bahçe aroması. Parlak, karmaşık hiçbir şey yok, her şey kolay ve süslü değil.
Çiçek motifleri ile tatlı bir koku. Hoş, ancak bir vay etkisi yaratmadı. Kızlar veya genç bayanlar için günlük bir seçenek olarak gayet iyi olacaktır. Fiyatına göre iyi
Tatlı, çok, çok tatlı. Biraz kimyasal olarak küçük meyveleri olan bir gül kokusu. Çok basit ve oldukça müdahaleci bir koku.
Uzun süredir çok severek kullandığım ve vazgeçilmezim olan insanın sıktıkça sıkası geldiği,muhteşem kokusuyla beni büyüleyen bir parfüm herkese tavsiye ederim.Başka ağır kokular gibi ağır ve itici değil.Ayrıca yanında Avon soft musk liliyide tavsiye ederim muhteşem 2'lim benim.Teşekkürler Avon.🥰
Türkiyede avonun en popüler kadının kokularındandır, kışa uygun ve kalıcılığa plerde vermeleri Türk insanının parfüm bilgisinin zayıflığını gösterir. Kalıcılık lerde olan ilkbahar yaz parfümüdür SENTETİKTİR. vişne yaprağı meyvesi en çok hissedilendir ama akor meyvemsi değil sanki vişneli şeker 🍬 gibi duyulur. Hiçbir zaman kullanmadığım bir parfüm bence çok ayağa düşmüş, anlamayanlar tarafından abartılmıştır.
Bu koku bana her zaman lise günlerimi hatırlatır. Öğretmenlerimden bazıları bunu her gün kullanmaktadır. Her yerde virüs gibi var bu koku :D
Sadece iyi bir fiyatı olduğu için aldım ama değmez. Bu parfümü son alışım.
Bu koku setini (jel, losyon, parfüm) 2009 yılında almıştım. İlkbahar için hafif ve mükemmel. Ne yazık ki, Avon artık satmıyor.
Koleksiyonun neredeyse tamamını gerçekten beğendim. Hepsinin yeni bir kalitesi var. Ruh halinizi anında dönüştürüyor. Wish serilerinin kokuları çok basit. Ben oda spreyi niyetine kullanıyorum çünkü ucuzlar. Eğlenceli ama profesyonel olmayan kokular.
Bence berbat ve aşırı sentetik. Çay şekeri kok daha güzel.
Bu parfümü cidden seviyorum ve gayet uzun ömürlü. Çantamda taşıdığım gün içinde çantamı açar açmaz kokusu etrafa yayılıyor. Sinmiş ve gitmek bilmiyor.
Kremalı, tatlı ve tozlu. Bunu sevmemek imkansız. Çok güzel ve masum kokuyor. Genç kızlar ya da anneler için mükemmeldir. Kadınlık hissettirici. Kremalı gül ve kiraz birlikte karıştırılmış. Cennet kokusu. Çok doğal. Ben bayılarak kullanıyorum.
Bu parfümü aldığımda, gerçekten beğendim. Meyvemsi, yumuşak bir çiçek kokusu. Bu koku bir gencin istediği gibi değil. Her gün kullanılmak için yeterince hassas. Olgun bayanlara şekerli koku.
Taze ve tatlı ama hiç durağan hale gelmiyor. Devamlı aşırı tatlı kokmak isterseniz iyi ama beni baydı. Çok basit şekerli bir koku.
Tatlı ve şekerli bir kokusu var. Sentetik bir parfüm olduğu belli oluyor. Bana göre çok yapay bir parfüm. Diğer wish serilerine bakmanızda fayda var. Şekerli severseniz bilemem.
Bu bir koku değil, bu bir şaka! Bu Chanel'in şu an aklıma getiremediğim bir modeline benzettiğimi belirtebilirim. Zayıf, yapay, sığ, sıkıcı, kalıcı olmayan ve tipik çok genç (ergen) kız kokusu. Çiçek ve meyve içerikleri bu kadar en kötü şekilde olabilir. Bu parfüme ek bir bonus olarak başka bir koku aldım ve açıkçası paranızı buna hiç boşa harcamayın.
Lütfen bu yorumu kaldırmayın, başkalarına yararlı olabilir. Her eleştiri olumlu olmamalı, bu yüzden benim gibi insanlar kör bir satın alma yapıyor ve bu site cidden çok bilgilendirici.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER