Ortancalar

Ortancalar

Vişne Çiçeği

Vişne Çiçeği

Gül

Gül

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

61

18-35

2008

9021

kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 43

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 57

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 23

İLKBAHAR
yaz

% 20

YAZ
sonbahar

% 27

SONBAHAR
kış

% 30

KIŞ
gündüz

% 47

GÜNDÜZ
gece

% 53

GECE
captcha
Uzun süredir çok severek kullandığım ve vazgeçilmezim olan insanın sıktıkça sıkası geldiği,muhteşem kokusuyla beni büyüleyen bir parfüm herkese tavsiye ederim.Başka ağır kokular gibi ağır ve itici değil.Ayrıca yanında Avon soft musk liliyide tavsiye ederim muhteşem 2'lim benim.Teşekkürler Avon.🥰
Türkiyede avonun en popüler kadının kokularındandır, kışa uygun ve kalıcılığa plerde vermeleri Türk insanının parfüm bilgisinin zayıflığını gösterir. Kalıcılık lerde olan ilkbahar yaz parfümüdür SENTETİKTİR. vişne yaprağı meyvesi en çok hissedilendir ama akor meyvemsi değil sanki vişneli şeker 🍬 gibi duyulur. Hiçbir zaman kullanmadığım bir parfüm bence çok ayağa düşmüş, anlamayanlar tarafından abartılmıştır.
Bu koku bana her zaman lise günlerimi hatırlatır. Öğretmenlerimden bazıları bunu her gün kullanmaktadır. Her yerde virüs gibi var bu koku :D
Sadece iyi bir fiyatı olduğu için aldım ama değmez. Bu parfümü son alışım.
Bu koku setini (jel, losyon, parfüm) 2009 yılında almıştım. İlkbahar için hafif ve mükemmel. Ne yazık ki, Avon artık satmıyor.
Koleksiyonun neredeyse tamamını gerçekten beğendim. Hepsinin yeni bir kalitesi var. Ruh halinizi anında dönüştürüyor. Wish serilerinin kokuları çok basit. Ben oda spreyi niyetine kullanıyorum çünkü ucuzlar. Eğlenceli ama profesyonel olmayan kokular.
Bence berbat ve aşırı sentetik. Çay şekeri kok daha güzel.
Bu parfümü cidden seviyorum ve gayet uzun ömürlü. Çantamda taşıdığım gün içinde çantamı açar açmaz kokusu etrafa yayılıyor. Sinmiş ve gitmek bilmiyor.
Kremalı, tatlı ve tozlu. Bunu sevmemek imkansız. Çok güzel ve masum kokuyor. Genç kızlar ya da anneler için mükemmeldir. Kadınlık hissettirici. Kremalı gül ve kiraz birlikte karıştırılmış. Cennet kokusu. Çok doğal. Ben bayılarak kullanıyorum.
Bu parfümü aldığımda, gerçekten beğendim. Meyvemsi, yumuşak bir çiçek kokusu. Bu koku bir gencin istediği gibi değil. Her gün kullanılmak için yeterince hassas. Olgun bayanlara şekerli koku.
Taze ve tatlı ama hiç durağan hale gelmiyor. Devamlı aşırı tatlı kokmak isterseniz iyi ama beni baydı. Çok basit şekerli bir koku.
Tatlı ve şekerli bir kokusu var. Sentetik bir parfüm olduğu belli oluyor. Bana göre çok yapay bir parfüm. Diğer wish serilerine bakmanızda fayda var. Şekerli severseniz bilemem.
Bu bir koku değil, bu bir şaka! Bu Chanel'in şu an aklıma getiremediğim bir modeline benzettiğimi belirtebilirim. Zayıf, yapay, sığ, sıkıcı, kalıcı olmayan ve tipik çok genç (ergen) kız kokusu. Çiçek ve meyve içerikleri bu kadar en kötü şekilde olabilir. Bu parfüme ek bir bonus olarak başka bir koku aldım ve açıkçası paranızı buna hiç boşa harcamayın.
Lütfen bu yorumu kaldırmayın, başkalarına yararlı olabilir. Her eleştiri olumlu olmamalı, bu yüzden benim gibi insanlar kör bir satın alma yapıyor ve bu site cidden çok bilgilendirici.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm