Avon Wish of Love Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Ortancalar

Ortancalar

Vişne Çiçeği

Vişne Çiçeği

Gül

Gül

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 25

61

18-35

2008

7003

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 52

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 48

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 19

YAZ
sonbahar

% 19

SONBAHAR
kış

% 29

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 52

GÜNDÜZ
gece

% 48

GECE

Wish of Love Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Wish of Love parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir27673
Uzun süredir çok severek kullandığım ve vazgeçilmezim olan insanın sıktıkça sıkası geldiği,muhteşem kokusuyla beni büyüleyen bir parfüm herkese tavsiye ederim.Başka ağır kokular gibi ağır ve itici değil.Ayrıca yanında Avon soft musk liliyide tavsiye ederim muhteşem 2'lim benim.Teşekkürler Avon.🥰
1756mozart
Türkiyede avonun en popüler kadının kokularındandır, kışa uygun ve kalıcılığa plerde vermeleri Türk insanının parfüm bilgisinin zayıflığını gösterir. Kalıcılık lerde olan ilkbahar yaz parfümüdür SENTETİKTİR. vişne yaprağı meyvesi en çok hissedilendir ama akor meyvemsi değil sanki vişneli şeker 🍬 gibi duyulur. Hiçbir zaman kullanmadığım bir parfüm bence çok ayağa düşmüş, anlamayanlar tarafından abartılmıştır.
boncuk
Bu koku bana her zaman lise günlerimi hatırlatır. Öğretmenlerimden bazıları bunu her gün kullanmaktadır. Her yerde virüs gibi var bu koku :D
ceyda
Sadece iyi bir fiyatı olduğu için aldım ama değmez. Bu parfümü son alışım.
durdane
Bu koku setini (jel, losyon, parfüm) 2009 yılında almıştım. İlkbahar için hafif ve mükemmel. Ne yazık ki, Avon artık satmıyor.
Emine
Koleksiyonun neredeyse tamamını gerçekten beğendim. Hepsinin yeni bir kalitesi var. Ruh halinizi anında dönüştürüyor. Wish serilerinin kokuları çok basit. Ben oda spreyi niyetine kullanıyorum çünkü ucuzlar. Eğlenceli ama profesyonel olmayan kokular.
gonca
Bence berbat ve aşırı sentetik. Çay şekeri kok daha güzel.
leman
Bu parfümü cidden seviyorum ve gayet uzun ömürlü. Çantamda taşıdığım gün içinde çantamı açar açmaz kokusu etrafa yayılıyor. Sinmiş ve gitmek bilmiyor.
Sevilkaracan
Kremalı, tatlı ve tozlu. Bunu sevmemek imkansız. Çok güzel ve masum kokuyor. Genç kızlar ya da anneler için mükemmeldir. Kadınlık hissettirici. Kremalı gül ve kiraz birlikte karıştırılmış. Cennet kokusu. Çok doğal. Ben bayılarak kullanıyorum.
songul
Bu parfümü aldığımda, gerçekten beğendim. Meyvemsi, yumuşak bir çiçek kokusu. Bu koku bir gencin istediği gibi değil. Her gün kullanılmak için yeterince hassas. Olgun bayanlara şekerli koku.
ygmrylmz
Taze ve tatlı ama hiç durağan hale gelmiyor. Devamlı aşırı tatlı kokmak isterseniz iyi ama beni baydı. Çok basit şekerli bir koku.
zeyna
Tatlı ve şekerli bir kokusu var. Sentetik bir parfüm olduğu belli oluyor. Bana göre çok yapay bir parfüm. Diğer wish serilerine bakmanızda fayda var. Şekerli severseniz bilemem.
irem
Bu bir koku değil, bu bir şaka! Bu Chanel'in şu an aklıma getiremediğim bir modeline benzettiğimi belirtebilirim. Zayıf, yapay, sığ, sıkıcı, kalıcı olmayan ve tipik çok genç (ergen) kız kokusu. Çiçek ve meyve içerikleri bu kadar en kötü şekilde olabilir. Bu parfüme ek bir bonus olarak başka bir koku aldım ve açıkçası paranızı buna hiç boşa harcamayın.
Lütfen bu yorumu kaldırmayın, başkalarına yararlı olabilir. Her eleştiri olumlu olmamalı, bu yüzden benim gibi insanlar kör bir satın alma yapıyor ve bu site cidden çok bilgilendirici.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.