Avon Wish of Luck Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Narenciye

Narenciye

Elma

Elma

Siklamen

Siklamen

Çin tarçını

Çin tarçını

Nilüfergiller

Nilüfergiller

Vanilya

Vanilya

Misk

Misk

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

60

18-40

2008

2366

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 68

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 32

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 21

İLKBAHAR
yaz

% 32

YAZ
sonbahar

% 37

SONBAHAR
kış

% 11

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 32

GÜNDÜZ
gece

% 68

GECE

Wish of Luck Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Wish of Luck parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
princess
Gerçekten harika, fantastik, taze koku. Ben sevdim. Fiyatına göre çok iyi olan bu kokuya sanki 300-400 türk lirası vermişsiniz gibi yorum yapmayın. Ne kadar ekmek o kadar köfte.
halime
Güne güzel bir başlangıç ​​yapmak için ideal ve ucuz bir avon modeli. Ayrıca canlandırıcı.
pelina
Ucuz ve hemen yok oluyor. Sanırım bir daha asla satın almam.
hatice
Çok tatlı koku. Günlük kullanım için mükemmel. Çok uzun kalıcılığa sahip değil ama çok ucuz olduğu için özgürce tekrar kullanabilirsiniz :D"
Gizems
Gevrek elma, taze zambak ve hafif narenciye notaları. Şişe, Chanel Chance şişesine benziyor. Değişik bir erkek kolonyası kokusunu anrıdıyor. İçinde elma bulunan kokuları çok seviyorum, bu yüzden Avon un bu modeli benim için oldukça iyi.
ezgi
Kesinlikle benim tarzım değil. Elma kokusu ve yeşillikten başka bir nota alamıyorum.
hatice
Wish koleksiyonunu gerçekten beğendim. Hepsinin ayrı bir kalitesi var. Ruh halinizi anında dönüştürüyor. Ama bu koku kullanmak için çok basit. Ofis tipi olarak kullanıyorum. Sıcak yaz günlerinde fena sayılmaz.
ceyda
Şaşırtıcı derecede iyi. Verdiğim paradan daha üst seviyede bir koku.
Burcu
Bu parfümü kullanmadan önce gerçekten heyecanlı olduğumu söyleyebilirdim. Hayal kırıklığına uğradığımı belirtebilirim. Ağır vanilya ile birlikte aşırı yeşil kokuyor. İğrenç bir birleşim.
Aysunatar
Çok basit taze kokuya sahip ve çok kısa sürede uçup gidiyor. Misk ve vanilya bileşiminde hoş bir çekicilik var. Çok fazla elma ve narenciye, geri kalan notaların hepsini bastırıyor. Son bahar temizliği yaparken tuvalette bir koku tazeleyici olarak yer aldı. :D Arada ailecek oraya sıkıyoruz :D

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.