Avon Wish of Peace Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Avon Wish of Peace Bayan Parfüm

Avon tarafından oluşturulan Wish of Peace bayanlar için hazırlanmış aromatik odunsu koku. Wish of Peace kokusunda ana tema bergamot olup bu parfüm 2008 yılında piyasaya sunulmaya başlandı. Orta notalarında beyaz çay ; Alt notalarında sandal ağacı ve sedir vardır .

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Orta Nota
Çay

Çay

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

Avon Wish of Peace Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Avon Wish of Peace Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 54 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 69 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 71 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
69%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
71%
54 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
37%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
63%
27 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
48%
Parfüm geceye uygun
GECE
52%
27 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
65%
Orta Nota
25%
Alt Nota
10%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
30%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
26%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
15%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
30%
27 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-40 Yaşlar için uygun
2008 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 66
4100 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Avon Wish of Peace Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
27 Adet Oy Kullanılarak
71 Puan Aldı

Avon Wish of Peace Bayan Parfüm Yorumları

Süper bir kokuydu tekrar üretimi olsun lütfen
Süper bir kokuydu tekrar üretimi olsun lütfen üniversite de kullanmıştım bana en çok yakışan koku lütfen tekrar üretin
Bu ve özellikle Jet femme yi ne olur üretin Oriflame de yazdık eski kokulari üretin diye nihayet birazda olsa duyurmayı başarmısız lütfen Avon da görsün artık, Christian Lacroix serisi,treselle seduction ve tabi bu ungaro yu bunlar muhteşem kokular
İnce ve muhteşem. Temiz odunsu ve çay notaları, sonbahar / sonbaharın ortasındaki parkta huzurlu bir sabah yürüyüşünü hatırlatıyor. Fakat kalıcı gücü mevcut değil. Keşke biraz daha kalıcı olsa koku çok güzel.
Muhtemelen bu seri içerisindeki en güzel model. Geri kalan modelleri de denedim ama hepsi korkunç. Tabi diğerlerini kullananlar benim gibi düşünmüyor olabilirler ama benim fikrim bu şekilde. Sakinleştirici parfüm arıyorsanız bunu deneyin.
Gerçekten de ismini yansıtan ve harika notalara sahip olan parfümüm. Byaz çay, kremsi orman içerikleri ve misk gibi notları harikaaa. Çok sevdiğim güzel ve sakin bir koku. Aşağıda belirtildiği birçok yorum gibi oldukça zayıf ve genellikle 6 kez sıkıyorum üzerime. Denemeye değer ve zaten eminim ki gülünç bir fiyata çok ucuza alabilirsiniz.
Çok zayıf, çok sıradan. Kötü değil ama gerçekten çok yaygın. Değmez.
Zayıf bir ağartıcı kokusu gibi geldi bana :S Beğenmedim.
Harika bir odunsu aromalı parfüm. Nota listesinde çay olduğunu bilmiyordum ama bu kokuda hiç fark edemedim. İçinde kesinlikle sedir kokusu var. Çok taze, odunsu ve temiz. Misk de var. Bu fragmanı çok seviyorum çünkü bir ormanda olduğumu hissetmemi sağlıyor. Erkekler tarafından da kullanılabilir. Ben tavsiye ediyorum:) Çekinmeyin herkes kullansın.
Bana bir spa merkezi havası hissettiriyor. Her zaman rahatlatıcı. Yoğun sandal ağacı kokusu alıyorum. Belki sadece hafif bir narenciye kokusu ile harmanlanmış olan çekiciliğe sahip. Çok hafif ve çok güzel.
Taze, odunsu ve biraz erkeksi kokuyordu. Mavi rengi beğendim ve benim en sevdiğim renk. Ben çok severek kullanıyorum. Wish of Peace, wish serisinin ana kraliçesi.
Uzun yıllar sonra nihayet bulunduğum şehirde buldum. Çok mutluyum, tekrar koklamak için sabırsızlanıyorum. Umarım hala güzel, taze, temiz bir kokuya kavuşurum. Uzun seneler önce kullanmıştım. Çok seviyordum. İçeriğini değişmemişlerdir. Yarın elime ulaşacak.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER