Avon Wish of Peace Bayan Parfüm
en iyi açık parfüm
Bergamot

Bergamot

Çay

Çay

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

66

18-40

2008

2372

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 65

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 42

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 58

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 26

İLKBAHAR
yaz

% 26

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 26

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 42

GÜNDÜZ
gece

% 58

GECE

Wish of Peace Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Wish of Peace parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
nur
İnce ve muhteşem. Temiz odunsu ve çay notaları, sonbahar / sonbaharın ortasındaki parkta huzurlu bir sabah yürüyüşünü hatırlatıyor. Fakat kalıcı gücü mevcut değil. Keşke biraz daha kalıcı olsa koku çok güzel.
MELEK
Muhtemelen bu seri içerisindeki en güzel model. Geri kalan modelleri de denedim ama hepsi korkunç. Tabi diğerlerini kullananlar benim gibi düşünmüyor olabilirler ama benim fikrim bu şekilde. Sakinleştirici parfüm arıyorsanız bunu deneyin.
leman
Gerçekten de ismini yansıtan ve harika notalara sahip olan parfümüm. Byaz çay, kremsi orman içerikleri ve misk gibi notları harikaaa. Çok sevdiğim güzel ve sakin bir koku. Aşağıda belirtildiği birçok yorum gibi oldukça zayıf ve genellikle 6 kez sıkıyorum üzerime. Denemeye değer ve zaten eminim ki gülünç bir fiyata çok ucuza alabilirsiniz.
princess
Çok zayıf, çok sıradan. Kötü değil ama gerçekten çok yaygın. Değmez.
hlya41
Zayıf bir ağartıcı kokusu gibi geldi bana :S Beğenmedim.
edaiste
Harika bir odunsu aromalı parfüm. Nota listesinde çay olduğunu bilmiyordum ama bu kokuda hiç fark edemedim. İçinde kesinlikle sedir kokusu var. Çok taze, odunsu ve temiz. Misk de var. Bu fragmanı çok seviyorum çünkü bir ormanda olduğumu hissetmemi sağlıyor. Erkekler tarafından da kullanılabilir. Ben tavsiye ediyorum:) Çekinmeyin herkes kullansın.
boncuk
Bana bir spa merkezi havası hissettiriyor. Her zaman rahatlatıcı. Yoğun sandal ağacı kokusu alıyorum. Belki sadece hafif bir narenciye kokusu ile harmanlanmış olan çekiciliğe sahip. Çok hafif ve çok güzel.
beren
Taze, odunsu ve biraz erkeksi kokuyordu. Mavi rengi beğendim ve benim en sevdiğim renk. Ben çok severek kullanıyorum. Wish of Peace, wish serisinin ana kraliçesi.
Begum
Uzun yıllar sonra nihayet bulunduğum şehirde buldum. Çok mutluyum, tekrar koklamak için sabırsızlanıyorum. Umarım hala güzel, taze, temiz bir kokuya kavuşurum. Uzun seneler önce kullanmıştım. Çok seviyordum. İçeriğini değişmemişlerdir. Yarın elime ulaşacak.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.

Açık parfüm konusunda da başarılı içeriklere sahip olan firmaların içeriklerine ve kodlarına da yer verilmektedir.