Bergamot

Bergamot

Çay

Çay

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 65

orta nota oranı
Orta Nota

% 25

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

66

18-40

2008

2861

kalıcılık

% 69

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 37

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 63

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 30

İLKBAHAR
yaz

% 26

YAZ
sonbahar

% 15

SONBAHAR
kış

% 30

KIŞ
gündüz

% 48

GÜNDÜZ
gece

% 52

GECE
captcha
Bu ve özellikle Jet femme yi ne olur üretin Oriflame de yazdık eski kokulari üretin diye nihayet birazda olsa duyurmayı başarmısız lütfen Avon da görsün artık, Christian Lacroix serisi,treselle seduction ve tabi bu ungaro yu bunlar muhteşem kokular
İnce ve muhteşem. Temiz odunsu ve çay notaları, sonbahar / sonbaharın ortasındaki parkta huzurlu bir sabah yürüyüşünü hatırlatıyor. Fakat kalıcı gücü mevcut değil. Keşke biraz daha kalıcı olsa koku çok güzel.
Muhtemelen bu seri içerisindeki en güzel model. Geri kalan modelleri de denedim ama hepsi korkunç. Tabi diğerlerini kullananlar benim gibi düşünmüyor olabilirler ama benim fikrim bu şekilde. Sakinleştirici parfüm arıyorsanız bunu deneyin.
Gerçekten de ismini yansıtan ve harika notalara sahip olan parfümüm. Byaz çay, kremsi orman içerikleri ve misk gibi notları harikaaa. Çok sevdiğim güzel ve sakin bir koku. Aşağıda belirtildiği birçok yorum gibi oldukça zayıf ve genellikle 6 kez sıkıyorum üzerime. Denemeye değer ve zaten eminim ki gülünç bir fiyata çok ucuza alabilirsiniz.
Çok zayıf, çok sıradan. Kötü değil ama gerçekten çok yaygın. Değmez.
Zayıf bir ağartıcı kokusu gibi geldi bana :S Beğenmedim.
Harika bir odunsu aromalı parfüm. Nota listesinde çay olduğunu bilmiyordum ama bu kokuda hiç fark edemedim. İçinde kesinlikle sedir kokusu var. Çok taze, odunsu ve temiz. Misk de var. Bu fragmanı çok seviyorum çünkü bir ormanda olduğumu hissetmemi sağlıyor. Erkekler tarafından da kullanılabilir. Ben tavsiye ediyorum:) Çekinmeyin herkes kullansın.
Bana bir spa merkezi havası hissettiriyor. Her zaman rahatlatıcı. Yoğun sandal ağacı kokusu alıyorum. Belki sadece hafif bir narenciye kokusu ile harmanlanmış olan çekiciliğe sahip. Çok hafif ve çok güzel.
Taze, odunsu ve biraz erkeksi kokuyordu. Mavi rengi beğendim ve benim en sevdiğim renk. Ben çok severek kullanıyorum. Wish of Peace, wish serisinin ana kraliçesi.
Uzun yıllar sonra nihayet bulunduğum şehirde buldum. Çok mutluyum, tekrar koklamak için sabırsızlanıyorum. Umarım hala güzel, taze, temiz bir kokuya kavuşurum. Uzun seneler önce kullanmıştım. Çok seviyordum. İçeriğini değişmemişlerdir. Yarın elime ulaşacak.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm